VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza

Pszczyna, Polska
02.06.2019

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
OBUKHOUSKYI Oleksii
837 UKR 3:09 18.87 00:31:30.00
2
VERETSKYI Pavlo
849 UKR 3:10 18.87 00:31:36.00
3
Uczestnik anonimowy
842 POL 3:12 18.87 00:31:54.00
4
CIEPŁAK Marcin
JA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZ
835 POL Rybnik 3:13 18.87 00:32:05.00
5
DIMICCOLI Roberto
812 ITA 3:13 18.52 00:32:08.00
6
NOWAK Andrzej
Cross Box Evolution
410 POL Sosnowiec 3:25 17.54 00:34:06.00
7
SZRENIAWA Paweł
809 POL 3:27 17.54 00:34:29.00
8
STACHOWICZ Tomasz
KS Olkusz
590 POL Zawada Olkusz 3:28 17.24 00:34:35.00
9
BRYŚ Piotr
Runhogs Tychy
44 POL Świerczyniec 3:33 16.95 00:35:30.00
10
KOZIARZ Przemysław
Dont give up
285 POL Jankowice 3:34 16.95 00:35:31.00
11
HATALA Paweł
173 POL Bielsko-Biała 3:34 16.95 00:35:31.00
12
BULIK Witold
Olimpijczyk Gilowice
54 POL Gilowice 3:36 16.67 00:35:53.00
13
KILIARSKA Valentyna
Lkb Rudnik
851 POL Nikolaev 3:36 16.67 00:35:55.00
14
BŁASZCZYK Zbigniew
Niezrzeszony
26 POL Częstochowa 3:37 16.67 00:36:05.00
15
LISICKI Kamil
Joannie Runner Team
334 POL Czechowice Dziedzice 3:39 16.39 00:36:21.00
16
SZYMURA Grzegorz
Leszczyny
653 POL Leszczyny 3:39 16.39 00:36:27.00
17
STUDNIK Grzegorz
GlobalRun
608 POL Rybnik 3:40 16.39 00:36:39.00
18
SUSHKOV Maksym
850 UKR 3:40 16.39 00:36:39.00
19
ŚLĘZAK Sylwia
1 Second Team
560 POL Częstochowa 3:41 16.39 00:36:45.00
20
PRZYBYŁA Przemek
MDM NT TEAM
503 POL Cieszyn 3:42 16.39 00:36:51.00
21
JAGIEŁA Adam
Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
195 POL Siemianowice Śląskie 3:43 16.13 00:37:08.00
22
GOLBA Kasia
1second team /AZS AWF Katowice
846 POL Katowice 3:44 16.13 00:37:12.00
23
ZYGMA Kordian
Johnnie Runner Team
744 POL Ligota 3:44 16.13 00:37:17.00
24
URBANIAK Witek
Rozbiegamy To-Miasto - Czechowiece-Dziedzice
682 POL Czechowice-Dziedzice 3:45 16.13 00:37:24.00
25
KNESZ Marek
258 POL Jejkowice 3:46 15.87 00:37:40.00
26
JACHIMCZYK Aleksandra
parkrun Chrzanów
194 POL Chrzanów 3:47 15.87 00:37:42.00
27
ADAMSKI Robert
Brykająca Grupa Biegowa
3 POL Bieruń 3:47 15.87 00:37:49.00
28
MICHALSKI Alan
382 POL Bielsko-Biała 3:48 15.87 00:37:51.00
29
KINDLER Piotr
KILLLER RUN TEAM - IBteam
245 POL Świętochłowice 3:49 15.87 00:38:03.00
30
OCHMAN Paweł
Future Processing Running Team
423 POL Gliwice 3:49 15.63 00:38:09.00
31
MOSKWA Sławomir
Speed Team Brzeszcze
392 POL Jawiszowice 3:50 15.63 00:38:15.00
32
FIRLA Arkadiusz
MDM NT TEAM
113 POL Cieszyn 3:50 15.63 00:38:17.00
33
MENDECKA Michalina
MOSiR Łaziska Górne/1 Second Team
378 POL Łaziska Górne 3:51 15.63 00:38:26.00
34
LUBRICH Maciej
339 POL Katowice 3:52 15.63 00:38:34.00
35
KURCIUS Grzegorz
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
318 POL Rybnik 3:52 15.63 00:38:36.00
36
WRZESIŃSKI Rafał
Sts Biegaton Mikołów - Kia Etrans
724 POL Tychy 3:52 15.63 00:38:37.00
37
PIECHACZEK Jacek
Inżynieria Biegania Team
459 POL Jastrzębie-Zdrój 3:53 15.38 00:38:42.00
38
PETKIEWICZ Tomasz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
456 POL Mikołów 3:53 15.38 00:38:46.00
39
DZIARSKI Wiesław
ERBUD Rybnik
100 POL Rybnik 3:54 15.38 00:38:52.00
40
ŻERDKA Michał
Viking Traning Center / Brykająca Grupa Biegowa
736 POL Bieruń 3:54 15.38 00:38:57.00
41
KROWIAK Jacek
Klub Biegacza Fartlek
295 POL Pawłowice 3:54 15.38 00:38:57.00
42
KRZEMIEŃ Krzysztof
300 POL Maków 3:54 15.38 00:38:59.00
43
DŁUGOSZ Agata
Nessi Team
84 POL Tychy 3:55 15.38 00:39:03.00
44
SOKOLOWSKI Karol
576 POL Tychy 3:56 15.38 00:39:17.00
45
TOKAREWICZ Damian
Zebry
661 POL Zebrzydowice 3:57 15.15 00:39:22.00
46
TEPLICKI Andrzej
Rozbbiegane Komorowce
658 POL Bielsko-Biała 3:57 15.15 00:39:25.00
47
KŁAPTOCZ Marek
256 POL Czechowice-Dziedzice 3:57 15.15 00:39:27.00
48
WRZESIŃSKI Andrzej
Sts Biegaton Mikołów - Kia Etrans
723 POL Tychy 3:58 15.15 00:39:32.00
49
KNOPEK Bartłomiej
259 POL Bieruń 3:58 15.15 00:39:34.00
50
RYSZKA Michal
Felder Team
530 POL Wodzislaw Slaski 3:58 15.15 00:39:36.00
51
KRAWCZYK Jacek
Spot Pszczyna
292 POL Radostowice 3:58 15.15 00:39:37.00
52
PATER Wojciech
La Deliziosa Tychy
452 POL Tychy 3:58 15.15 00:39:39.00
53
LACHOWSKA Magdalena
803 POL 3:59 15.15 00:39:41.00
54
GREGORCZYK Marcin
Kia Etrans Sts Biegaton Mikołów
157 POL Mikołów 3:59 15.15 00:39:45.00
55
URBANEK Zbyszek
Anilewe, Diwad, Limak
681 POL Pszczyna 3:59 15.15 00:39:46.00
56
KOZIK Damian
HRmax Żory
287 POL Żory 3:60 14.93 00:39:54.00
57
KRAWCZYK Przemek
293 POL Chorzów 3:60 14.93 00:39:55.00
58
STEC Jerzy
Urząd Miejski Zabrze
597 POL Zabrze 3:60 14.93 00:39:58.00
59
PIWOŃSKI Michał
468 POL Łaziska Górne 3:60 14.93 00:39:59.00
60
MOŚ Mateusz
391 POL Jasienica 4:01 14.93 00:40:03.00
61
GWÓŹDŹ Andrzej
poWoli do Celu
167 POL Wola 4:01 14.93 00:40:04.00
62
SKRUDLIK Leszek
FEBYS
555 POL Chorzów 4:01 14.93 00:40:09.00
63
KONSEK Paweł
Żory-Kleszczówka
273 POL Żory 4:01 14.93 00:40:10.00
64
KLIMCZAK Piotr
251 POL Balin 4:02 14.93 00:40:15.00
65
KLYSZCZ Paweł
815 POL 4:02 14.93 00:40:19.00
66
OPIEŁKA Rafał
-
433 POL Pszczyna 4:03 14.93 00:40:24.00
67
BUJOK Piotr
53 POL Sosnowiec 4:03 14.93 00:40:25.00
68
KASIOWNIAK Błażej
232 POL Bielsko-Biała 4:03 14.93 00:40:27.00
69
BANERT Filip
844 POL 4:05 14.71 00:40:41.00
70
BRYCH-PAJĄK Ewa
JKLA JAWOR JAWORZNO
42 POL Częstochowa 4:05 14.71 00:40:45.00
71
SUCHAN Michał
Podwawelskie KSC
610 POL Kraków 4:05 14.71 00:40:47.00
72
KALINOWSKI Zbigniew
JKLA JAWOR JAWORZNO
224 POL Częstochowa 4:05 14.71 00:40:48.00
73
ŁUSZCZ Konrad
#GrodziecRun
350 POL Będzin 4:05 14.71 00:40:50.00
74
KOLOMIIETS Khzystyna
838 POL 4:06 14.71 00:40:54.00
75
WOŹNIAK Adam
STS BIEGATON MIKOŁÓW
716 POL Mikołów 4:06 14.71 00:40:56.00
76
SZWEC Paweł
Uliczny Biegacz
645 POL Tychy 4:07 14.71 00:41:03.00
77
LATUSEK Michał
847 POL 4:07 14.71 00:41:03.00
78
DYBCZYŃSKA Jadwiga
LKS POGÓRZE
96 POL Górki Wielkie 4:07 14.49 00:41:07.00
79
WĘGLARCZYK Krzysztof
Forma Wodzisław Śląski
695 POL Wodzisław Śląski 4:07 14.49 00:41:09.00
80
MISZTAL Kamil
388 POL Gliwice 4:08 14.49 00:41:13.00
81
POGONOWSKI Marcin
483 POL Orzesze 4:08 14.49 00:41:16.00
82
JASEK Tadeusz
PZLAM
214 POL Radziechowy 4:08 14.49 00:41:16.00
83
GÓRCZAK Andrzej
149 POL Goczałkowice-Zdrój 4:08 14.49 00:41:17.00
84
KRZUŚ Michał
Rozbiegamytomiasto-Czechowice-Dziedzice
301 POL Czechowice-Dziedzice 4:09 14.49 00:41:20.00
85
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
240 POL Pszczyna 4:09 14.49 00:41:20.00
86
WRÓBLEWSKI Zbigniew
717 POL Twardorzeczka 4:09 14.49 00:41:24.00
87
BIELIŃSKA Monika
21 POL Przyszowice 4:09 14.49 00:41:28.00
88
WASZTYL Tomasz
691 POL Bielsko-Biala 4:09 14.49 00:41:29.00
89
TULAJA Tomek
673 POL Pszczyna 4:10 14.49 00:41:33.00
90
WALENCIK Jan
PKO BP
688 POL Pszczyna 4:10 14.49 00:41:35.00
91
ZACZYK Marcin
734 POL Chorzów 4:11 14.49 00:41:40.00
92
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
665 POL Piasek 4:11 14.29 00:41:42.00
93
LESIK Krzysztof
Forma Wodzisław Śląski
330 POL Wodzisław Śląski 4:11 14.29 00:41:42.00
94
GRUCEL Damian
KS M.e.t.a.
158 POL Jastrzębie-Zdrój 4:11 14.29 00:41:43.00
95
SPYRA Zdzisław
Śląska Oficyna Drukarska
589 POL Pszczyna 4:11 14.29 00:41:48.00
96
SAKRAJECKI Andrzej
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
533 POL Czechowice-Dziedzice 4:12 14.29 00:41:51.00
97
ŻUR Marek
Kac Runners
742 POL Łąka 4:12 14.29 00:41:52.00
98
OPUCHLIK Tomasz
Aktywna Pszczyna Runners Team
824 POL Studzienice 4:12 14.29 00:41:56.00
99
PIETROSZEK Rafał
Aktywna Pszczyna RT //BRUBECK TEAM
462 POL Strumień 4:12 14.29 00:41:57.00
100
ROEHRICH Krzysztof
Szwagry Team Pszczyna
519 POL Łąka 4:13 14.29 00:42:05.00
101
MAŃDOK Łukasz
MOSiR Łaziska Górne
363 POL Łaziska Górne 4:13 14.29 00:42:05.00
102
SMYCZEK Bartosz
Kilometrożerca
566 POL Rybnik 4:13 14.29 00:42:06.00
103
KUBICA Bartosz
303 POL Wisła Wielka 4:13 14.29 00:42:06.00
104
TRELIŃSKI Mariusz
Pszczyna biega
669 POL Pszczyna 4:13 14.29 00:42:08.00
105
SERAFIN Dariusz
Klub Biegacza Fartlek
540 POL Wisła Mała 4:13 14.29 00:42:08.00
106
JAROMIN Błazej
Spot Pszczyna
211 POL Rudołtowice 4:13 14.29 00:42:08.00
107
PYTLARZ Michał
510 POL Łodygowice 4:15 14.08 00:42:20.00
108
GOLONKA Marek
145 POL Mysłowice 4:15 14.08 00:42:21.00
109
SZENDERA Józef
634 POL Studzionka 4:15 14.08 00:42:25.00
110
KLIMKOWSKI Mariusz
Skipper
252 POL Tychy 4:16 14.08 00:42:31.00
111
KOŚCIELNY Piotr
279 POL Wisla Wielka 4:16 14.08 00:42:32.00
112
CUPIAŁ Jacek
73 POL Imielin 4:16 14.08 00:42:33.00
113
KRZUS Grzegorz
Sol-drew
827 POL Godziszka 4:17 14.08 00:42:41.00
114
WOJTAS Arkadiusz
PoWoliDoCelu
712 POL Wola 4:17 14.08 00:42:50.00
115
KUCZERA Paweł
310 POL Świerklany 4:18 14.08 00:42:51.00
116
JAROSZ Marek
801 POL 4:18 14.08 00:42:51.00
117
Uczestnik anonimowy
PoWoli do Celu
551 POL Wola 4:18 13.89 00:42:57.00
118
FIGOŁUSZKA Dawid
112 POL Jankowice 4:18 13.89 00:42:59.00
119
STOLECKI Grzegorz
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
601 POL Chełm Śląski 4:19 13.89 00:43:01.00
120
UBDA Łukasz
MDM NT TEAM
678 POL Cieszyn 4:19 13.89 00:43:04.00
121
PSZCZÓŁKA Józef
MKS Tempo Kęty
505 POL Kęty 4:19 13.89 00:43:06.00
122
JASTRZEMSKI Adam
1983
218 POL Kobiór 4:20 13.89 00:43:17.00
123
ADAMCZEWSKI Waldemar
Klub biegacza fartlek
1 POL Jastrzębie-Zdrój 4:20 13.89 00:43:18.00
124
BRUDNY Grzegorz
41 POL Pszczyna 4:20 13.89 00:43:20.00
125
TRZASKA Wojciech
Rockwell Automation
671 POL Siemianowice Śląskie 4:21 13.89 00:43:23.00
126
SZWED Renata
ZF
646 POL Czechowice-Dzedzice 4:21 13.89 00:43:26.00
127
WIELOPOLSKI Michał
701 POL Bielsko-Biała 4:21 13.89 00:43:28.00
128
SAKRAJECKI Remigiusz
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
534 POL Czechowice-Dziedzice 4:22 13.70 00:43:33.00
129
KARPIŃSKI Robert
FC Barcelona Team
230 POL Bielsko-Biała 4:22 13.70 00:43:34.00
130
TESSMER Tomasz
659 POL Wola 4:23 13.70 00:43:41.00
131
WROŃSKI Artur
COIG SA Business Intelligence TEAM
721 POL Tychy 4:23 13.70 00:43:42.00
132
RAFALSKI Adam
513 POL Bieruń 4:23 13.70 00:43:45.00
133
ŻUCZEK Patryk
RUNHOGS TYCHY
741 POL Tychy 4:23 13.70 00:43:48.00
134
CZARNIECKI Paweł
76 POL Jasienica 4:24 13.70 00:43:51.00
135
KOCUREK Łukasz
Suszec
264 POL Suszec 4:25 13.70 00:44:01.00
136
WROŻYNA Mariusz
722 POL Pszczyna 4:25 13.70 00:44:02.00
137
SKROBOL Ania
553 POL Jankowice 4:25 13.51 00:44:06.00
138
STRZĄDAŁA Michał
Rst
606 POL Studzionka 4:26 13.51 00:44:10.00
139
KRZCZUK Benedykt
299 POL Tychy 4:26 13.51 00:44:14.00
140
KRAUS Kajetan
290 POL Pszczyna 4:26 13.51 00:44:17.00
141
TOMCZYK Lesław
Olza Cieszyn
664 POL Cieszyn 4:27 13.51 00:44:21.00
142
RZEPKA Paweł
532 POL Rybnik 4:27 13.51 00:44:21.00
143
RECLIK Łukasz
517 POL Pszczyna 4:27 13.51 00:44:27.00
144
STOSIO Szymon
604 POL Frydek 4:28 13.51 00:44:33.00
145
JABŁONKA Zbigniew
189 POL Szczejkowice 4:28 13.51 00:44:34.00
146
PORCZYŃSKA Patrycja
SPOT Pszczyna
487 POL Pszczyna 4:28 13.51 00:44:34.00
147
ŁATKA Łukasz
823 POL 4:28 13.51 00:44:34.00
148
MATYSZKOWICZ Adam
373 POL Bieruń 4:28 13.51 00:44:38.00
149
LATUSEK Szymon
Uam poznań
324 POL Wola 4:28 13.51 00:44:39.00
150
MARTOWSKI Przemysław
PO ROBOCIE
370 POL Zabrze 4:29 13.33 00:44:44.00
151
SZCZERBIAK Krzysztof
35SdrOP
622 POL Skwierzyna 4:29 13.33 00:44:45.00
152
BODNAR Anna
1LIGA team
28 POL Cieszyn 4:30 13.33 00:44:50.00
153
BURAKOWSKI Kazimierz
55 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:53.00
154
BRATEK Tomasz
853 POL 4:30 13.33 00:44:58.00
155
GAŻA Tomasz
136 POL Pszczyna 4:31 13.33 00:45:01.00
156
NIEMIEC Mirek
408 POL Cieszyn 4:32 13.33 00:45:11.00
157
MARKOWICZ Dawid
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice :-)
368 POL Czechowice-Dziedzice 4:32 13.33 00:45:11.00
158
DUDZIK Sebastian
92 POL Mazańcowice 4:32 13.33 00:45:12.00
159
SZNAPKA Piotr
Rockwell Automation
639 POL Orzesze 4:33 13.16 00:45:30.00
160
BUĆKO Marcin
Klub Biegacza Fartlek
48 POL Jastrzębie-Zdrój 4:34 13.16 00:45:35.00
161
KORBUT Mirosław
parkrun Chrzanów
275 POL Chrzanów 4:34 13.16 00:45:35.00
162
FOJCIK Klaudiusz
116 POL Cieszyn 4:34 13.16 00:45:35.00
163
KOŁECZKO Grzegorz
Inger Pszczyna
839 POL Łąka 4:34 13.16 00:45:37.00
164
BIEL Fabian
HEADSTRONG BIELSKO
15 POL Bielsko-Biała 4:34 13.16 00:45:38.00
165
OZIĘBŁO Rafał
Rockwell Automation
439 POL Chorzów 4:35 13.16 00:45:41.00
166
PIECZKA Monika
Ja Cię kocham a Ty biegasz
461 POL Rybnik 4:35 13.16 00:45:41.00
167
TVERDOKHLIB Mykola
674 UKR Okhtyrka 4:35 13.16 00:45:44.00
168
ROMAŃSKI Bartłomiej
521 POL Jawiszowice 4:35 13.16 00:45:45.00
169
TOMASZEK Piotr
663 POL Leszczyny 4:36 12.99 00:45:58.00
170
BARON Tomasz
9 POL Bieruń 4:36 12.99 00:46:00.00
171
GABRYSIAK Marek
123 POL Pszczyna 4:37 12.99 00:46:08.00
172
OSZEK Paweł
438 POL Jankowice 4:37 12.99 00:46:10.00
173
NOWROTEK Celina
Biegam, by więcej jeść
419 POL Sosnowiec 4:38 12.99 00:46:15.00
174
CHRAPKIEWICZ Marek
Szwagry Team Pszczyna
64 POL Pszczyna 4:38 12.99 00:46:18.00
175
BEBEK Marcin
11 POL Bielsko-Biała 4:39 12.99 00:46:23.00
176
BUGDOL Zbigniew
51 POL Rybnik 4:39 12.99 00:46:26.00
177
KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz
Pszczyna biega
241 PCN Pszczyna 4:39 12.99 00:46:27.00
178
KUBICA Maciej
304 POL Pszczyna 4:39 12.99 00:46:28.00
179
HERMAN Anna
Runonline Team
177 POL Siemianowice Śląskie 4:40 12.82 00:46:32.00
180
ŚLIWKA Arkadiusz
Olza Cieszyn
561 POL Cieszyn 4:40 12.82 00:46:36.00
181
KUŚKA Marcin
Rockwell Automation
319 POL Katowice 4:40 12.82 00:46:37.00
182
SZPROCH Wojciech
Karetki Na Mecie Team
641 POL Zabrze 4:41 12.82 00:46:40.00
183
PAPAŁA Leszek
448 POL Łaziska Górne 4:41 12.82 00:46:40.00
184
BURY Szymon
828 POL Andrychów 4:41 12.82 00:46:40.00
185
WITALA Grzegorz
706 POL Czarków 4:41 12.82 00:46:43.00
186
SZYDŁOWSKI Waldemar
Biegnę Byle Dobiec
650 POL Tychy 4:41 12.82 00:46:46.00
187
LITWIŃSKI Sławomir
BIEGNĘ BYLE DOBIEC
336 POL Tychy 4:41 12.82 00:46:46.00
188
GRZYB Leszek
KAC RUNNERS
165 POL Łąka 4:41 12.82 00:46:47.00
189
MAREK Rafał
Kac Runners
365 POL Goczałkowice-Zdrój 4:41 12.82 00:46:48.00
190
DUROK Wojciech
KAC RUNNERS
95 POL Jankowice 4:41 12.82 00:46:48.00
191
SZWEDA Krzysztof
Esa team
647 POL Pszczyna 4:42 12.82 00:46:51.00
192
GUTEK Jakub
166 POL Pszczyna 4:42 12.82 00:46:52.00
193
SEBASTIAN Łukasz
539 POL Zabrze 4:42 12.82 00:46:54.00
194
WIELOPOLSKI Łukasz
700 POL Bielsko-Biała 4:42 12.82 00:46:55.00
195
WOJDAT Robert
Drużyna Szpiku
711 POL Żory 4:42 12.82 00:46:56.00
196
PODLEJSKI Tadeusz
480 POL Olkusz 4:42 12.82 00:46:56.00
197
FOKS Marcin
Tata Wilczka
117 POL Pielgrzymowice 4:43 12.82 00:47:05.00
198
MĘŻYK Dawid
381 POL Pszczyna 4:43 12.66 00:47:08.00
199
PODBIOŁ Zbigniew
Jankofans Myto
477 POL Jankowice 4:43 12.66 00:47:09.00
200
WIŚNIEWSKI Szymon
705 POL Rudziczka 4:44 12.66 00:47:13.00
201
KASPEREK Marcin
233 POL Ćwiklice 4:44 12.66 00:47:18.00
202
SUSKA Łukasz
611 POL Bieruń 4:45 12.66 00:47:21.00
203
JUCHA Miłosz
CA Broker/CA Aktywni
88 POL Goczałkowice Zdrój 4:45 12.66 00:47:23.00
204
JANICA Michał
204 POL Bielsko-Biała 4:46 12.66 00:47:32.00
205
SKROBOL Adam
Topo Atlhetic
552 POL Łąka 4:46 12.66 00:47:37.00
206
WALA Adam
684 POL Pszczyna 4:46 12.66 00:47:37.00
207
SKORUPA Adam
Miraz Race Team
547 POL Zabrze 4:46 12.66 00:47:39.00
208
SZAFLIK Piotr
Banert Team
615 POL Pszczyna 4:46 12.66 00:47:39.00
209
SZAŁAŚ Anna
617 POL Wielkie Drogi 4:46 12.66 00:47:40.00
210
PUDA Krzysztof
506 POL Jeleśnia 4:47 12.50 00:47:46.00
211
BUDA Michał
PSZCZYNA BIEGA
50 POL Pszczyna 4:47 12.50 00:47:47.00
212
DONIGIEWICZ Ewa
86 POL Tychy 4:47 12.50 00:47:48.00
213
KOLONKO Roksana
Speed Team Brzeszcze
268 POL Międzyrzecze 4:47 12.50 00:47:49.00
214
POŻOGA Patryk
Pszczyna Biega
496 POL Pszczyna 4:47 12.50 00:47:50.00
215
WYSZYŃSKI Leszek
731 POL Poręba 4:48 12.50 00:47:52.00
216
ZABRZECKI Paweł
ZABUŚ TEAM
733 POL Pszczyna 4:48 12.50 00:47:55.00
217
CIEŚLIKIEWICZ Michał
70 POL Dąbrowa Górnicza 4:48 12.50 00:47:55.00
218
STASIAK Mirosław
Rockwell Automation
594 POL Gliwice 4:48 12.50 00:47:56.00
219
BIELAK Michał
PKO Bank Polski
18 POL Bytom 4:48 12.50 00:47:57.00
220
KRAWCZYŃSKI Sławomir
294 POL Pszczyna 4:48 12.50 00:47:58.00
221
STOSIO Ryszard
603 POL Frydek 4:48 12.50 00:48:00.00
222
ŁASKARZEWSKI Piotr
345 POL Bielsko-Biała 4:48 12.50 00:48:00.00
223
PYPŁACZ Wojciech
508 POL Mysłowice 4:48 12.50 00:48:00.00
224
BOGUCKI Michał
30 POL Pszczyna 4:49 12.50 00:48:02.00
225
SZYDLAK Wojciech
Magna Formpol Running Team/Pszczyna Biega
648 POL Pszczyna 4:49 12.50 00:48:02.00
226
STALMACH Sławomir
Pszczyna Biega
591 POL Łąka 4:49 12.50 00:48:05.00
227
JABŁONKA Kacper
188 POL Szczejkowice 4:49 12.50 00:48:09.00
228
KUŁACZ Wiesław
317 POL Golasowice 4:49 12.50 00:48:09.00
229
NOWAK Marcin
Real Madryt
414 POL Pszczyna 4:49 12.50 00:48:09.00
230
BOROWIEC Lucjan
36 POL Borowa 4:50 12.50 00:48:12.00
231
SOŁTYSIK Kacper
581 POL Rokitno 4:50 12.50 00:48:12.00
232
MARCISZ Karol
364 POL Szczekociny 4:50 12.50 00:48:12.00
233
INDEKA Wojciech
186 POL Rudołtowice 4:50 12.50 00:48:13.00
234
WAWRZYCZEK Zbigniew
694 POL Łąka 4:50 12.35 00:48:19.00
235
KWAŚNY Ewelina
biegam sobie
320 POL Cz-Dz 4:50 12.35 00:48:20.00
236
JAKUBCZYK Jacek
CONTANTE
199 POL Chorzów 4:51 12.35 00:48:24.00
237
ŁATKA Marek
346 POL Rudziczka 4:51 12.35 00:48:24.00
238
ŁECKI Andrzej
KoperTeam
347 POL Kety 4:51 12.35 00:48:24.00
239
BOGUS Łukasz
31 POL Bieruń 4:51 12.35 00:48:30.00
240
KAZEK Sebastian
236 POL Katowice 4:52 12.35 00:48:31.00
241
KRYWULT Mirosław
JKS-SKS KOMOROWICE
298 POL Bielsko-Biała 4:52 12.35 00:48:32.00
242
MIKA Łukasz
384 POL Jastrzębie-Zdrój 4:52 12.35 00:48:32.00
243
FREY Krzysztof
121 POL Czechowice Dziedzice 4:52 12.35 00:48:34.00
244
PRONOBIS Marek
Bwm Team
499 POL Bystra 4:52 12.35 00:48:36.00
245
SAŁATA Marcin
538 POL Hecznarowice 4:53 12.35 00:48:44.00
246
KIEŁKOWSKA Maria
242 POL Pszczyna 4:53 12.35 00:48:46.00
247
STOKŁOSA Krzysztof
599 POL Pszczyna 4:53 12.35 00:48:47.00
248
SOJKA Wojciech
Patykiem pisane
575 POL Jankowice 4:53 12.35 00:48:49.00
249
JANKO Kamil
206 POL Międzyrzecze Dolne 4:54 12.35 00:48:51.00
250
KLIMOWICZ Sylwester
Amator
253 POL Sztum 4:54 12.20 00:48:54.00
251
FAŁOWSKA Sonia
105 POL Andrychów 4:54 12.20 00:48:55.00
252
NOWAK Dawid
411 POL Wisła Wielka 4:54 12.20 00:48:56.00
253
PAWELSKI Krzysztof
MDM NT TEAM
454 POL Cieszyn 4:54 12.20 00:48:56.00
254
HANCZAR Adrian
171 POL Pszczyna 4:54 12.20 00:48:57.00
255
Uczestnik anonimowy
38 POL Wola 4:54 12.20 00:48:59.00
256
FREJ Adam
119 POL Łąka 4:55 12.20 00:49:01.00
257
STASICZEK Stanisław
595 POL Pszczyna 4:55 12.20 00:49:01.00
258
KLUKOWSKI Marek
255 POL Katowice 4:55 12.20 00:49:04.00
259
SOKÓŁ Erland
577 POL Zabrzeg 4:55 12.20 00:49:05.00
260
DROZD Radosław
89 POL Częstochowa 4:55 12.20 00:49:05.00
261
GAWLAS Jan
135 POL Jastrzębie 4:55 12.20 00:49:06.00
262
OLESIAK Franciszek
Miraz Race Team
428 POL Mikołów 4:55 12.20 00:49:08.00
263
MAZUR Piotr
375 POL Piekary Śląskie 4:56 12.20 00:49:10.00
264
TREPKA Rafał
670 POL Czechowice-Dziedzice 4:56 12.20 00:49:11.00
265
CAPUTA Jarosław
60 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:12.00
266
GABRYSZ Marek
124 POL Pszczyna 4:56 12.20 00:49:13.00
267
KIERSKI Dariusz
243 POL Pszczyna 4:56 12.20 00:49:19.00
268
NOGAJ Piotr
UNT
409 POL Tychy 4:56 12.20 00:49:19.00
269
OLESZKIEWICZ Artur
430 POL Bielsko-Biala 4:56 12.20 00:49:19.00
270
KOZIOŁ Michał
288 POL Katowice 4:57 12.20 00:49:20.00
271
SOBUŚ Piotr
ZF
574 POL Czechowice-Dziedzice 4:57 12.20 00:49:22.00
272
KAŁUŻA Tomasz
Magna Formpol Running Team
225 POL Tychy 4:57 12.20 00:49:29.00
273
ŻELECH Grzegorz
805 POL 4:58 12.05 00:49:32.00
274
RYSZCZYK Adam
Run2Befree
529 POL Rybnik 4:58 12.05 00:49:39.00
275
INDEKA Jacek
Rodzinka
183 POL Studzionka 4:59 12.05 00:49:40.00
276
BEZWIŃSKI Piotrek
koko dżambo i do przodu!
12 POL Pszczyna 4:59 12.05 00:49:41.00
277
INDEKA Michał
Rodzinka
185 POL Studzionka 4:59 12.05 00:49:41.00
278
SZUL Józef
643 POL Żory 4:59 12.05 00:49:46.00
279
STUCHNIK Magdalena
829 POL 4:59 12.05 00:49:48.00
280
KUCZERA Tadeusz
311 POL Świerklany 4:60 12.05 00:49:56.00
281
KRZYSTOLIK Adam
Banert Team
302 POL Pszczyna 4:60 12.05 00:49:57.00
282
WIELGAT-KOJDECKA Magdalena
699 POL Tychy 4:60 12.05 00:49:57.00
283
WYCISK Tomasz
Wolny elektron
726 POL Pszczyna 5:00 12.05 00:50:00.00
284
JASIŃSKI Krzysztof
WILD RUNNERS CLUB
215 POL Świerczyniec 5:01 12.05 00:50:03.00
285
BORGOSZ Sebastian
34 POL Pszczyna 5:01 12.05 00:50:05.00
286
Uczestnik anonimowy
Rodzina
307 POL Czarków 5:01 11.90 00:50:07.00
287
SOLOCH PKO BANK POLSKI S.A. Bartłomiej
579 POL Goczałkowice-Zdrój 5:01 11.90 00:50:08.00
288
KOWALSKI Robert
UBS Running Team Kraków
284 POL Pszczyna 5:02 11.90 00:50:14.00
289
BUREK Dawid
56 POL Kraków 5:02 11.90 00:50:17.00
290
BRYŁA Bogusław
43 POL Czarków 5:02 11.90 00:50:17.00
291
FICEK Krzysztof
Zieltrans
110 POL Piasek 5:02 11.90 00:50:20.00
292
KINCER Łukasz
244 POL Bieruń 5:03 11.90 00:50:22.00
293
HERÓD Mirosław
ZAMEL
178 POL Oświęcim 5:03 11.90 00:50:29.00
294
DOMAGAŁA Kornelia
85 POL Rudzica 5:03 11.90 00:50:30.00
295
PANZ Krzysztof
ROCKWELL AUTOMATION 2ND
447 POL Gliwice 5:04 11.90 00:50:31.00
296
NOWORYTA Artur
417 POL Bojszowy Nowe 5:04 11.90 00:50:38.00
297
KOBRZYŃSKA Karolina
AZYL
262 POL Radlin 5:05 11.76 00:50:45.00
298
BOROWSKI Jarosław
Zadyszka Oświęcim
37 POL Brzeszcze 5:05 11.76 00:50:45.00
299
HIPNER Marcin
SPOT Pszczyna
180 POL Babice 5:06 11.76 00:50:52.00
300
FURMANIUK Artur
122 POL Cieszyn 5:06 11.76 00:50:53.00
301
KWAŚNY Krzysztof
biegam sobie
321 POL Czechowice Dziedzice 5:06 11.76 00:50:55.00
302
GOŁAWSKA Ewa
802 POL Ornontowice 5:06 11.76 00:50:58.00
303
SZYMAŃSKI Mariusz
652 POL Rokitno Szlacheckie 5:07 11.76 00:51:01.00
304
BIELA Marek
832 POL 5:07 11.76 00:51:01.00
305
KOBIELA Paweł
261 POL Góra 5:07 11.76 00:51:03.00
306
CZERNEK Michał
78 POL Goczalkowice 5:07 11.76 00:51:03.00
307
MUSIOŁ Grzegorz
Opel Active Team
402 POL Czerwionka-Leszczyny 5:07 11.76 00:51:10.00
308
HYBA Piotr
182 POL Kobiór 5:07 11.76 00:51:10.00
309
NIEDŹWIEDŹ Marcin
406 POL Góra 5:08 11.76 00:51:11.00
310
MASZTALSKA Joanna
371 POL Zabrze 5:08 11.76 00:51:12.00
311
SIWIEC Tomasz
545 POL Mysłowice 5:08 11.76 00:51:16.00
312
BILINSKI Marcin
25 POL Pszczyna 5:08 11.76 00:51:16.00
313
SZAŁAŚ Maciej
618 POL Wielkie Drogi 5:08 11.63 00:51:18.00
314
ŁAPA Piotr
Pszczyna Biega
333 POL Pszczyna 5:09 11.63 00:51:21.00
315
NIEMCZYK Krzysztof
407 POL Tychy 5:09 11.63 00:51:27.00
316
KĘPKA Bartosz
REAL MADRYT
237 POL Pszczyna 5:09 11.63 00:51:28.00
317
FLIŚ Łukasz
Fulfill Dreams Team Pszczyna
114 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:31.00
318
MENDROK Mateusz
380 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:31.00
319
NOWAK Michał
Michał Nowak
415 POL Bibice 5:10 11.63 00:51:36.00
320
MROZIK Dariusz
Bojszowy
395 POL Bojszowy 5:10 11.63 00:51:38.00
321
WRONA Dariusz
718 POL Piasek 5:10 11.63 00:51:39.00
322
WOLNY Krzysztof
Smart
821 POL Katowice 5:11 11.63 00:51:44.00
323
HANASIEWICZ Paweł
170 POL Przemyśl 5:11 11.63 00:51:45.00
324
BOREK Paweł
-
33 POL Kraków 5:11 11.63 00:51:46.00
325
SZPERKA Leszek
Sigit
640 POL Czechowice-Dziedzice 5:11 11.63 00:51:49.00
326
BIAŁOŃ Marek
845 POL 5:12 11.49 00:51:58.00
327
HERZYK Adam
179 POL Bielsko-Biała 5:12 11.49 00:51:59.00
328
BUĆKOWSKI Kamil
49 POL Radlin 5:12 11.49 00:51:59.00
329
MACIĄŻEK Dawid
353 POL Tychy 5:13 11.49 00:52:03.00
330
KOTALCZYK Marcin
280 POL Pszczyna 5:13 11.49 00:52:04.00
331
Uczestnik anonimowy
72 POL Chudów 5:13 11.49 00:52:04.00
332
SALWA Aleksander
ROCKWELL AUTOMATION 2ND
537 POL Katowice 5:13 11.49 00:52:05.00
333
GRUSZKA Tomasz
Suszec
161 POL Suszec 5:13 11.49 00:52:06.00
334
STOLARSKI Paweł
600 POL Czechowice-Dziedzice 5:13 11.49 00:52:06.00
335
RASZKA Janusz
Olza Cieszyn
515 POL Cieszyn 5:13 11.49 00:52:08.00
336
TARGOSZ Piotr
Olza Cieszyn
654 POL Cieszyn 5:13 11.49 00:52:08.00
337
DYDUCH Stanisław
97 POL Bielsko-Biała 5:13 11.49 00:52:09.00
338
WYBITUŁA Tomek
725 POL Bielsko-Biała 5:14 11.49 00:52:10.00
339
SMOLIŃSKI Arkadiusz
565 POL Pszczyna 5:14 11.49 00:52:11.00
340
GAWEŁ-ŁOBOZIAK Katarzyna
133 POL Nieledwia 5:14 11.49 00:52:12.00
341
MURAS Dominik
399 POL Żory 5:14 11.49 00:52:12.00
342
NYCZ Krystian
420 POL Pszczyna 5:14 11.49 00:52:19.00
343
POCHOPIEN Boleslaw
475 POL Pszczyna 5:15 11.49 00:52:23.00
344
STANIA Damian
593 POL Pszczyna 5:15 11.49 00:52:24.00
345
SOBALA Dawid
MIRAZ RACE TEAM
567 POL Suszec 5:15 11.49 00:52:24.00
346
ŚWIERKOT Przemek
Kaj Ta Meta
613 POL Ligota 5:15 11.49 00:52:25.00
347
SKOTNICA Karolina
SPOT Pszczyna
549 POL Pszczyna 5:15 11.49 00:52:25.00
348
TATOJ Mirosław
655 POL Pszczyna 5:15 11.49 00:52:25.00
349
ROZMUS Wojciech
833 POL 5:15 11.49 00:52:26.00
350
PNIOK Tadeusz
473 POL Jankowice 5:15 11.49 00:52:27.00
351
MALINOWSKI Marcin
360 POL Jankowice 5:15 11.49 00:52:27.00
352
HANDY Samanta
840 POL 5:16 11.36 00:52:31.00
353
GRUSZKA Ewa
STS Biegaton
160 POL Mikolow 5:16 11.36 00:52:33.00
354
WAWRZYCZEK Grzegorz
PKO Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze
693 POL Zabrze 5:16 11.36 00:52:34.00
355
BRZEŹNY Zbigniew
46 POL Bielsko-Biała 5:16 11.36 00:52:35.00
356
SIKORA Magdalena
542 POL Cieszyn 5:16 11.36 00:52:37.00
357
SZOPA Ryszard
826 POL 5:16 11.36 00:52:37.00
358
PALKA Edyta
817 POL 5:17 11.36 00:52:44.00
359
FABIA Marcin
104 POL Kęty 5:17 11.36 00:52:47.00
360
GAJEWSKI Jacek
4th Section
127 POL Gliwice 5:17 11.36 00:52:48.00
361
POWAŁA Emilia
493 POL Raszczyce 5:17 11.36 00:52:50.00
362
KRUPA Maciej
297 POL Tychy 5:19 11.36 00:53:01.00
363
FICEK Tomasz
Press Glass Biegamy I Wspieramy
111 POL Wieprz 5:19 11.36 00:53:02.00
364
PODGÓRNY Przemysław
478 POL Pszczyna 5:19 11.24 00:53:06.00
365
TYKIERKA Tomasz
Toxpress
676 POL Budziska 5:19 11.24 00:53:08.00
366
LURANC Grzegorz
341 POL Pszczyna 5:19 11.24 00:53:09.00
367
PASZKOWSKI Cezary
MDM
451 POL Cieszyn 5:20 11.24 00:53:15.00
368
PODLASKI Adam
479 POL Pszczyna 5:20 11.24 00:53:16.00
369
SOLARCZYK Maciej
578 POL Pszczyna 5:20 11.24 00:53:18.00
370
SKURA Bartosz
557 POL Pszczyna 5:21 11.24 00:53:24.00
371
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
263 POL Łąka 5:22 11.24 00:53:31.00
372
DEMIDOWSKA Paulina
83 POL Warszawa 5:22 11.24 00:53:31.00
373
STEFANÓW Mirosław
Mirosław STEFANÓW
598 POL Czechowice-Dziedzice 5:22 11.24 00:53:32.00
374
LELONEK Zbigniew
bez klubu
329 POL Lędziny 5:22 11.24 00:53:34.00
375
GAIK Paweł
Atelier
126 POL Częstochowa 5:22 11.24 00:53:34.00
376
ŁOPATKA Grzegorz
348 POL Rybnik 5:22 11.24 00:53:35.00
377
KUKLA Leszek
313 POL Mizerów 5:22 11.24 00:53:38.00
378
ZABŁOCKI Grzegorz
732 POL Bielsko-Biała 5:22 11.24 00:53:39.00
379
NOWAK Łukasz
KP PSP Pszczyna
413 POL Pszczyna 5:22 11.24 00:53:40.00
380
PŁAWECKA Katarzyna
Pszczyna Biega
469 POL Pszczyna 5:23 11.24 00:53:41.00
381
JURCZYGA Marek
222 POL Pszczyna 5:23 11.11 00:53:45.00
382
SZAWIŃSKA Kinga
619 POL Bielsko-Biała 5:23 11.11 00:53:45.00
383
BANIAK Marcin
7 POL Bielsko-Biała 5:23 11.11 00:53:45.00
384
ŁASKARZEWSKI Filip
344 POL Bielsko-Biała 5:23 11.11 00:53:47.00
385
LAZAREK Grzegorz
MG SPORT
325 POL Pszczyna 5:24 11.11 00:53:53.00
386
GRYGIER Maciej
MG SPORT
162 POL Miedźna 5:24 11.11 00:53:53.00
387
GRYGIER Monika
MG SPORT
164 POL Pszczyna 5:24 11.11 00:53:53.00
388
GRYGIER Michał
MG SPORT
163 POL Pszczyna 5:24 11.11 00:53:54.00
389
OKRĘT Tomasz
Azyl
426 POL Wodzisław Śląski 5:24 11.11 00:53:55.00
390
KAPŁON Marek
Mors Hubertus Mysłowice
229 POL Bojszowy 5:24 11.11 00:53:55.00
391
CZYLOK Tomasz
81 POL Kaniow 5:24 11.11 00:53:57.00
392
GÓRA Mateusz
148 POL Pszczyna 5:24 11.11 00:53:59.00
393
WITEK Małgorzata
707 POL Czechowice-Dziedzice 5:25 11.11 00:54:03.00
394
WOJTAŚ Karol
Kolka Team
714 POL Bielsko-Biała 5:25 11.11 00:54:09.00
395
GLINIANY Adam
841 POL 5:25 11.11 00:54:09.00
396
KASIEWICZ Piotr
Kolka Team
231 POL Bielsko-Biała 5:26 11.11 00:54:11.00
397
WITOSZA Adam
708 POL Miedzna 5:26 11.11 00:54:13.00
398
BROŃCZYK Ariel
rozBBiegane Komorowice
39 POL Bielsko-Biała 5:26 11.11 00:54:14.00
399
ZMUDA Dariusz
GYC SZKWAŁ
737 POL Jastrzębie-Zdrój 5:26 11.11 00:54:15.00
400
OPERCHALSKI Andrzej
432 POL Jankowice 5:26 11.11 00:54:15.00
401
SIWIEC Sławomir
544 POL Mysłowice 5:26 10.99 00:54:18.00
402
HEJAK Dariusz
174 POL Sosnowiec 5:26 10.99 00:54:18.00
403
GÓRSKI Jerzy
154 POL Pszczyna 5:26 10.99 00:54:19.00
404
HRISTOVA Daria
SPOT Pszczyna
181 POL Pszczyna 5:26 10.99 00:54:19.00
405
NOWOK Paweł
818 POL 5:27 10.99 00:54:21.00
406
CHROBOK Marcin
65 POL Oświęcim 5:27 10.99 00:54:22.00
407
CHODUKIEWICZ Daniel
63 POL Bielsko Biała 5:27 10.99 00:54:22.00
408
SOBEL Łukasz
Warsztat Formy
571 POL Tychy 5:27 10.99 00:54:23.00
409
BIAŁAS Agnieszka
MDM
13 POL Pszczyna 5:27 10.99 00:54:24.00
410
MIERA Justyna
813 POL 5:27 10.99 00:54:24.00
411
KOZICKI Tomasz
286 POL Bytom 5:27 10.99 00:54:25.00
412
WALICZEK Leszek
Azyl
689 POL Rudołtowice 5:27 10.99 00:54:26.00
413
MYŚLIWIEC Monika
PoWoli do Celu
405 POL Brzeszcze 5:27 10.99 00:54:26.00
414
KŁAPTOCZ Mirosław
257 POL Czechowice-Dziedzice 5:27 10.99 00:54:26.00
415
GĄTARZ Adam
129 POL Pszczyna 5:28 10.99 00:54:37.00
416
POSEŁKIEWICZ Adam
Nasfol
489 POL Pszczyna 5:29 10.99 00:54:40.00
417
KLICH Paweł
ROCKWELL AUTOMATION 2ND
250 POL Katowice 5:29 10.99 00:54:41.00
418
ROZMUS Robert
522 POL Pszczyna 5:29 10.99 00:54:47.00
419
JAKUBOWSKA Renata
201 POL Bielsko-Biała 5:30 10.99 00:54:50.00
420
BANIAK Jarosław
816 POL Katowice 5:30 10.87 00:54:56.00
421
STAŃCZYK Andrzej
Górnik Wola
592 POL Wola 5:30 10.87 00:54:57.00
422
CHLEBEK Jarosław
62 POL Pszczyna 5:30 10.87 00:54:58.00
423
GĄSOWSKI Szymon
843 POL Bielsko-Biała 5:30 10.87 00:54:59.00
424
ŚLĘZAK Danuta
Biegam, bo lubię
559 POL Częstochowa 5:31 10.87 00:55:06.00
425
CZERWINSKI Mateusz
#RunForFun
80 POL Wola 5:31 10.87 00:55:07.00
426
MAZUR Arkadiusz
374 POL Międzyrzecze Dolne 5:32 10.87 00:55:11.00
427
WYSOCKA Katarzyna
727 POL Katowice 5:32 10.87 00:55:17.00
428
RYT Mirosław
531 POL Pszczyna 5:32 10.87 00:55:20.00
429
WINKLER Katarzyna
704 POL Rybnik 5:33 10.87 00:55:29.00
430
WRONA Monika
719 POL Piasek 5:33 10.75 00:55:30.00
431
KAPŁON Magdalena
Mors Hubertus
228 POL Bojszowy 5:34 10.75 00:55:31.00
432
BOGUSZ Mateusz
Traktor Team Gmina Kwidzyn
32 POL Kwidzyn 5:34 10.75 00:55:34.00
433
URBAŃCZYK Alicja
680 POL Pszczyna 5:34 10.75 00:55:36.00
434
MROZIK Kamil
Easy Run
396 POL Racibórz 5:34 10.75 00:55:39.00
435
PODBIOŁ Dorota
Jankofans Myto
476 POL Jankowice 5:35 10.75 00:55:41.00
436
TREFON Michalina
668 POL Rogoźnik 5:35 10.75 00:55:42.00
437
SOŁTYSIK Aleksandra
580 POL Rokitno 5:35 10.75 00:55:43.00
438
JAROS Dariusz
212 POL Bedzin 5:35 10.75 00:55:47.00
439
WLODARZ Piotr
709 POL Rudzica 5:35 10.75 00:55:50.00
440
JENDRZEJEK Łukasz
ROCKWELL AUTOMATION 3RD
221 POL Rybnik 5:36 10.75 00:55:54.00
441
KOŁOSOWSKI Robert
AVANTI Squash Fitness Club
269 POL Pszczyna 5:36 10.75 00:55:55.00
442
DUDA Dorota
Avanti Squash Fitness Club
91 POL Pszczyna 5:36 10.75 00:55:55.00
443
MUSIOLIK Andrzej
401 POL Tychy 5:36 10.75 00:55:55.00
444
TYRAŁA Łukasz
ROCKWELL AUTOMATION 2ND
677 POL Pyrzowice 5:36 10.75 00:55:56.00
445
PYTEL Renata
509 POL Pielgrzymowice 5:36 10.75 00:55:59.00
446
KAWIK Janusz
235 POL Zebrzydowice 5:37 10.75 00:56:04.00
447
OLESZEK Magdalena
#czeladzbiega
429 POL Czeladź 5:37 10.64 00:56:07.00
448
MALINOWSKA Małgorzata
Powoli Do Celu
359 POL Gilowice 5:38 10.64 00:56:11.00
449
CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz
Ultra Beskid Sport
61 POL Bielsko-Biała 5:38 10.64 00:56:15.00
450
MUDYN Rafał
STS BIEGATON MIKOŁÓW
398 POL Wyry 5:38 10.64 00:56:17.00
451
SZUBA Czesław
1961
642 POL Rybnik 5:38 10.64 00:56:19.00
452
KUBICA Paweł
Mdm
305 POL Bielsko-Biała 5:40 10.64 00:56:31.00
453
MARKIEWICZ Daniel
Azaliowa run
366 POL Goczałkowice-Zdrój 5:40 10.64 00:56:35.00
454
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
687 POL Łąka 5:40 10.64 00:56:37.00
455
BACA Szymon
830 POL Pszczyna 5:41 10.64 00:56:40.00
456
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
352 POL Pszczyna 5:41 10.53 00:56:42.00
457
GOLDA Krzysztof
142 POL Mizerów 5:41 10.53 00:56:44.00
458
DZIERŻAWA Krzysztof
Klub miłośników dobrego Whiskey z Mizerowa
103 POL Mizerów 5:41 10.53 00:56:44.00
459
PŁONKA Małgorzata
lecebochce
471 POL Poręba Wielka 5:41 10.53 00:56:45.00
460
ŚMIAŁKOWSKA Katarzyna
Karetki Na Mecie Team
564 POL Zabrze 5:41 10.53 00:56:48.00
461
OSIAL Michał
434 POL Warszawa 5:42 10.53 00:56:51.00
462
SOBCZYK Sławomir
570 POL Tychy 5:42 10.53 00:56:55.00
463
KLETA Mateusz
BDTM
249 POL Bieruń 5:42 10.53 00:56:55.00
464
GRANICA Kamil
156 POL Jastrzębie-Zdrój 5:42 10.53 00:56:56.00
465
GANCEWSKI Michał
128 POL Pszczyna 5:43 10.53 00:57:00.00
466
MRÓGAŁA Ewa
393 POL Cieszyn 5:43 10.53 00:57:02.00
467
IZDEBSKI Daniel
187 POL Jastrzębie Zdrój 5:43 10.53 00:57:06.00
468
ANTONIK Michał
4 POL Pszczyna 5:44 10.53 00:57:10.00
469
OSZEK Dorota
437 POL Jankowice 5:45 10.42 00:57:22.00
470
STRZYGA Łukasz
Zap Sznajder O/warszawa
607 POL Warszawa 5:45 10.42 00:57:26.00
471
ŁUKASZEWSKA Agnieszka
Sts Biegaton Mikołów
349 POL Mikołów 5:45 10.42 00:57:30.00
472
INDEKA Joanna
Rodzinka
184 POL Studzionka 5:46 10.42 00:57:35.00
473
SZCZYPKA Jacek
Spot Pszczyna
628 POL Pszczyna 5:46 10.42 00:57:38.00
474
SOSKA Michał
584 POL Wisła 5:46 10.42 00:57:38.00
475
RYDZ Marek
526 POL Studzienice 5:47 10.42 00:57:47.00
476
JAKUBIEC Mateusz
BB RUNNERS
200 POL Buczkowice 5:47 10.42 00:57:49.00
477
WIERA Tomasz
702 POL Pszczyna 5:48 10.31 00:57:54.00
478
OBETKON Rafał
422 POL Pszczyna 5:48 10.31 00:57:56.00
479
Uczestnik anonimowy
690 POL Dzimierz 5:48 10.31 00:57:58.00
480
OLENDER Leszek
42 Do Szczęścia
427 POL Góra 5:48 10.31 00:58:00.00
481
SOBCZYK Renata
:)
569 POL Tychy 5:48 10.31 00:58:00.00
482
JANICKI Roland
205 POL Pszczyna 5:49 10.31 00:58:01.00
483
CAPUTA Eliza
59 POL Kraków 5:49 10.31 00:58:06.00
484
BIELA Agata
16 POL Tychy 5:49 10.31 00:58:09.00
485
PNIOK Michał
472 POL Jankowice 5:49 10.31 00:58:10.00
486
URBAŃSKI Łukasz
683 POL Czarków 5:50 10.31 00:58:12.00
487
JAGLARZ Magdalena
196 POL Pszczyna 5:50 10.31 00:58:14.00
488
Uczestnik anonimowy
ANIOŁKI Charliego
583 POL Słotwina 5:50 10.31 00:58:15.00
489
BRYŚ Sebastian
45 POL Bielsko-Biała 5:50 10.31 00:58:17.00
490
POJDA Daniel
484 POL Pszczyna 5:50 10.31 00:58:17.00
491
POJDA Wiola
485 POL Pszczyna 5:50 10.31 00:58:19.00
492
JAKÓBIEC Tomasz
ROCKWELL AUTOMATION 3RD
198 POL Bielsko Biala 5:51 10.31 00:58:23.00
493
SKURA Tomasz
Pszczyna Biega
558 POL Pszczyna 5:51 10.31 00:58:24.00
494
DRZEWIECKI Wojciech
90 POL Studzienice 5:51 10.31 00:58:27.00
495
HERDZINA Wojciech
MIRAZ RACE TEAM
176 POL Chybie 5:51 10.31 00:58:28.00
496
SZYDŁOWSKA Agnieszka
Biegnę Byle Dobiec
649 POL Tychy 5:51 10.31 00:58:28.00
497
SALAMON Jerzy
Pszczyna Biega
535 POL Pszczyna 5:51 10.31 00:58:28.00
498
JELOCHA Grzegorz
220 POL Żytna 5:52 10.20 00:58:34.00
499
MROZEK Aleksandra
394 POL Jastrzębie-Zdrój 5:52 10.20 00:58:39.00
500
CHUDEK Agnieszka
Spot Pszczyna
66 POL Goczałkowice-Zdrój 5:53 10.20 00:58:47.00
501
JACEK Natalia
Miraz Race Team
193 POL Pszczyna 5:53 10.20 00:58:48.00
502
ŚLIWKA Beata
Olza Cieszyn
562 POL Cieszyn 5:54 10.20 00:58:54.00
503
MARKS Marcin
MG SPORT
369 POL Pszczyna 5:54 10.20 00:58:55.00
504
POSEŁKIEWICZ Krzysztof
Nasfol
490 POL Pszczyna 5:55 10.20 00:59:00.00
505
PIŁOT Piotr
Nasfol
463 POL Pszczyna 5:55 10.20 00:59:00.00
506
KOTNIS Bogusław
Rfc Active Team
281 POL Sosnowiec 5:55 10.20 00:59:05.00
507
RADOMSKI Jacek
511 POL Sosnowiec 5:55 10.10 00:59:06.00
508
CANIBOŁ Anna
RUNTEAM Pawłowice
58 POL Gołkowice 5:55 10.10 00:59:07.00
509
TRZCINA Bartosz
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
672 POL Czechowice-Dziedzice 5:55 10.10 00:59:09.00
510
SZKLANNY-RECLIK Elżbieta
Aktywna Pszczyna Runners Team
636 POL Pszczyna 5:56 10.10 00:59:11.00
511
OLSZA Kamila
431 POL Pszczyna 5:56 10.10 00:59:11.00
512
ŻYŁA Paweł
MDM
745 POL Cieszyn 5:56 10.10 00:59:11.00
513
POLOCZEK Adam
Pko Bp
848 POL Katowice 5:56 10.10 00:59:14.00
514
CIEMAŁA Radosław
AVENTI
68 POL Ogrodzona 5:56 10.10 00:59:15.00
515
PASZEK Marzena
450 POL Brzeźce 5:56 10.10 00:59:17.00
516
KOMAJDA Barbara
MDM
270 POL Cieszyn 5:56 10.10 00:59:19.00
517
SOBAŃSKI Mateusz
MSC
568 POL Wisła Wielka 5:57 10.10 00:59:27.00
518
GRUDZIEŃ Michał
159 POL Pszczyna 5:58 10.10 00:59:31.00
519
SINKIEWICZ Gabriela
819 POL 5:58 10.10 00:59:31.00
520
PIECHACZEK Izabela
Rodzinka
458 POL Goczałkowice-Zdrój 5:58 10.10 00:59:34.00
521
KOSMALA Stanisława
808 POL Rybnik 5:59 10.10 00:59:41.00
522
SZCZOTKA Rafal
Skazany na blues
625 POL Pszczyna 5:59 10.00 00:59:42.00
523
POWAŁA Kamil
495 POL Raszczyce 5:59 10.00 00:59:47.00
524
WALA Justyna
Spot Pszczyna
685 POL Czarków 6:01 10.00 01:00:01.00
525
Uczestnik anonimowy
631 POL Rudołtowice 6:01 10.00 01:00:03.00
526
SOWULA Weronika
587 POL Brzeszcze 6:01 10.00 01:00:05.00
527
MENDAKIEWICZ Izabela
ROCKWELL AUTOMATION 3RD
377 POL Tychy 6:01 10.00 01:00:06.00
528
MIŁOBÓG Ewa
Kolka Team
387 POL Bielsko-Biała 6:01 10.00 01:00:06.00
529
KONIECZNY Magdalena
272 POL Gliwice 6:02 10.00 01:00:15.00
530
TYKIERKA Małgorzata
Toxpress
675 POL Budziska 6:02 10.00 01:00:15.00
531
PODSKOCZUK Mateusz
482 POL Tychy 6:02 10.00 01:00:17.00
532
KASIŃSKI Wojciech
860 POL Pszczyna 6:02 9.90 01:00:19.00
533
KOMRAUS Sławomir
271 POL Pszczyna 6:02 9.90 01:00:20.00
534
MICUDA Jan
Truchtacz Mysłowce
383 POL Mysłowice 6:03 9.90 01:00:22.00
535
STUSEK Barbara
609 POL Łąka 6:03 9.90 01:00:23.00
536
TENDERA-KRZYSTOLIK Barbara
657 POL Pszczyna 6:03 9.90 01:00:25.00
537
POCHCIAŁ Maciej
474 POL Bytom 6:03 9.90 01:00:28.00
538
HARAZIN Michał
172 POL Wisła-Wielka 6:03 9.90 01:00:28.00
539
ROJEK Monika
520 POL Sosnowiec 6:03 9.90 01:00:30.00
540
WODNIAK Angela
PoWoli do Celu
710 POL Wola 6:04 9.90 01:00:36.00
541
UCAR Korcn
ROCKWELL AUTOMATION 3RD
679 POL Katowice 6:04 9.90 01:00:37.00
542
KANTOROWSKA Anna
PoWoli do Celu
227 POL Wola 6:04 9.90 01:00:39.00
543
PRZĄDKA Wojciech
Szybcy się wściekli
501 POL Pszczyna 6:05 9.90 01:00:41.00
544
WYSOCKA Monika
728 POL Katowice 6:05 9.90 01:00:43.00
545
SOBÓL Krzysztof
Patykiem Pisane 505
573 POL Jawiszowice 6:05 9.90 01:00:44.00
546
ŚWIETLIŃSKA Łucja
ROCKWELL AUTOMATION 2ND
614 POL Katowice 6:05 9.90 01:00:50.00
547
JARZYNA Adam
213 POL Polanka Wielka 6:06 9.80 01:00:54.00
548
SZCZYPKA Karol
629 POL Pszczyna 6:06 9.80 01:00:56.00
549
Uczestnik anonimowy
192 POL Goczałkowice-Zdrój 6:07 9.80 01:01:06.00
550
Uczestnik anonimowy
191 POL Goczałkowice-Zdrój 6:07 9.80 01:01:07.00
551
MALINOWSKA Hanna
358 POL Jankowice 6:08 9.80 01:01:18.00
552
WOJTAŚ Grzegorz
713 POL Ćwiklice 6:08 9.80 01:01:19.00
553
SZKODA Magda
637 POL Łąka 6:08 9.80 01:01:19.00
554
MYŚLIWIEC Justyna
404 POL Jastrzębie Zdrój 6:09 9.80 01:01:20.00
555
KULIŃSKA Bożena
316 POL Lędziny 6:09 9.80 01:01:20.00
556
KOWALCZYK Justyna
Team papry
282 POL Tychy 6:09 9.80 01:01:24.00
557
MAŁEK Franciszek
Team Papry
361 POL Tychy 6:09 9.80 01:01:24.00
558
STEBEL Marzena
SPOT PSZCZYNA
596 POL Studzionka 6:09 9.80 01:01:28.00
559
CZERWIŃSKI Jan
79 POL Pszczyna 6:10 9.71 01:01:31.00
560
PIECYK Adrianna
Zarazić Pasją
460 POL Żory 6:10 9.71 01:01:36.00
561
BOGDANIK Dariusz
KP PSP Pszczyna
29 POL Pszczyna 6:10 9.71 01:01:37.00
562
GOTZ Anna
Zniczowcy
155 POL Jankowice 6:11 9.71 01:01:43.00
563
MIKOŁAJCZYK Mirosław
Miraz Race Team
385 POL Zabrze 6:11 9.71 01:01:45.00
564
GRĄDALSKI Tomasz
Ca Aktywni
831 POL Pszczyna 6:11 9.71 01:01:45.00
565
DANISZ Adrianna
82 POL Laka 6:11 9.71 01:01:46.00
566
KASPRZYK Wiesław
234 POL Kaczyce 6:11 9.71 01:01:49.00
567
WILK Wojciech
Lake Runners
703 POL Tychy 6:12 9.71 01:01:53.00
568
KĄKOL-WOJTAS Katarzyna
834 POL 6:12 9.71 01:01:53.00
569
NOWAK Dawid
412 POL Bieruń 6:12 9.71 01:01:55.00
570
MARKIEWICZ Krzysztof
Azaliowa Run
367 POL Goczałkowice-Zdrój 6:12 9.71 01:01:58.00
571
FOBER Monika
Mdm
115 POL Bielsko-Biała 6:13 9.71 01:02:05.00
572
JASIŃSKI Łukasz
216 POL Pszczyna 6:13 9.62 01:02:08.00
573
JAMROZ Katarzyna
Biegnę Byle Dobiec
203 POL Wola 6:14 9.62 01:02:14.00
574
MENDREK Leszek
AVANTI Squash Fitness Club
379 POL Pszczyna 6:14 9.62 01:02:15.00
575
MADEJSKI Piotr
Byle do mety
355 POL Łaka 6:15 9.62 01:02:29.00
576
WOJTAŚ Patrycja
Kolka team
715 POL Bielsko-Biała 6:15 9.62 01:02:30.00
577
JAGODZIŃSKA Magdalena
197 POL Bielsko-Biała 6:16 9.62 01:02:35.00
578
STRZĄDAŁA Jerzy
rozbbiegane komorowice
605 POL Bielsko-Biała 6:17 9.62 01:02:41.00
579
RAKOWSKI Jarosław
BBL Bielsko
514 POL Bielsko-Biała 6:17 9.52 01:02:42.00
580
BROŃCZYK Rafał
RozBBiegane Komorowice
40 POL Bielsko-Biała 6:17 9.52 01:02:50.00
581
KORZUSZNIK Piotr
LUXTORPEDA CZERWIONKA
277 POL Czerwionka 6:18 9.52 01:02:51.00
582
GOLEC Jacek
144 POL Pszczyna 6:18 9.52 01:02:53.00
583
STOMPEL Ewelina
602 POL Siemianowice Śląskie 6:18 9.52 01:02:53.00
584
ELŻBIECIAK Klaudyna
822 POL 6:18 9.52 01:03:00.00
585
OSZCZĘDA Marzena
Zarazić Pasją
436 POL Żory 6:19 9.52 01:03:03.00
586
JANCZYK Joanna
814 POL Pszczyna 6:19 9.52 01:03:04.00
587
MAJEWSKI Dariusz
356 POL Bielsko-Biała 6:19 9.52 01:03:07.00
588
POSTUPALSKI Marcin
492 POL Jastrzębie-Zdrój 6:19 9.52 01:03:08.00
589
RÓŻYCKA-HARAZIN Emilia
SPOT PSZCZYNA
523 POL Pszczyna 6:20 9.52 01:03:13.00
590
SZCZELINA Marta
Kolorowa Drużyna Nessi/Speed Team Brzeszcze
620 POL Brzeszcze 6:20 9.52 01:03:14.00
591
KIEŁBASIŃSKA Mirosława
Spot
239 POL Pszczyna 6:20 9.52 01:03:16.00
592
KOPEĆ Andrzej
274 POL Czechowice-Dziedzice 6:20 9.43 01:03:18.00
593
WAWOCZNY Anita
Kobiety Na 5+
692 POL Jastrzębie-Zdrój 6:21 9.43 01:03:22.00
594
DZIDA Jakub
102 POL Pszczyna 6:21 9.43 01:03:23.00
595
KACZOR Krzysztof
223 POL Pszczyna 6:21 9.43 01:03:28.00
596
KIEŁBASIŃSKA Katarzyna
238 POL Pszczyna 6:21 9.43 01:03:29.00
597
DYRLAGA Stanisław
KS Halny Węgierska Górka
99 POL Węgierska Górka 6:21 9.43 01:03:30.00
598
BIELA Krzysztof
17 POL Żywiec 6:22 9.43 01:03:31.00
599
KRAWCZYK Bernadeta
Spot Pszczyna
291 POL Radostowice 6:22 9.43 01:03:32.00
600
MUSIOŁ Małgorzata
Opel Active Team
403 POL Czerwionka-Leszczyny 6:23 9.43 01:03:49.00
601
PODSKOCZUK Ania
481 POL Tychy 6:25 9.35 01:04:04.00
602
WIECZOREK Edyta
697 POL Żory 6:26 9.35 01:04:14.00
603
DUDZIK Tomasz
93 POL Żory 6:26 9.35 01:04:15.00
604
PACYGA Michał
441 POL Ćwiklice 6:26 9.35 01:04:16.00
605
BŁOCH-ZŁOTY Justyna
27 POL Miedżna 6:26 9.35 01:04:17.00
606
WIECZOREK Henryk
Hajna Loto
698 POL Goczałkowice Zdrój 6:27 9.35 01:04:21.00
607
TORHAN-MICHALSKA Katarzyna
667 POL Rzeszów 6:27 9.35 01:04:24.00
608
TORHAN Włodzimierz
666 POL Radostowice 6:27 9.35 01:04:26.00
609
PACUŁA Piotr
440 POL Goczałkowice-Zdrój 6:28 9.26 01:04:35.00
610
Uczestnik anonimowy
548 POL Ćwiklice 6:29 9.26 01:04:49.00
611
MAŃKUT Dariusz
806 POL 6:32 9.17 01:05:18.00
612
SKĘCZEK Marcin
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
546 POL Czechowice-Dziedzice 6:32 9.17 01:05:20.00
613
SZCZOTKA Agata
Psczczyna biega
624 POL Pszczyna 6:33 9.17 01:05:21.00
614
FARUGA Angelina
106 POL Ćwiklice 6:33 9.17 01:05:24.00
615
DROZD Marcin
PKO Bank Polski
87 POL Tychy 6:33 9.17 01:05:30.00
616
MACHAŁA Magdalena
Mdm
351 POL Węgierska Górka 6:34 9.17 01:05:32.00
617
ROBOSZ Marcin
MDM NT TEAM
518 POL Cieszyn 6:34 9.17 01:05:33.00
618
KULIGOWSKA Agata
MIRAZ RACE TEAM
315 POL Żory 6:34 9.17 01:05:40.00
619
GILEWICZ Karolina
Kolka Team
137 POL Bielsko-Biała 6:35 9.09 01:05:46.00
620
SZUSTER Anna
644 POL Pszczyna 6:36 9.09 01:05:53.00
621
Uczestnik anonimowy
446 POL Pawłowice 6:38 9.09 01:06:14.00
622
LEGIEĆ-KWAŚNY Monika
327 POL Buczkowice 6:38 9.09 01:06:16.00
623
SOŁTYSIK Rafał
582 POL Rokitno 6:39 9.01 01:06:23.00
624
BRZÓZKA Sebastian
SBD Energetyk Rybnik
47 POL Rybnik 6:40 9.01 01:06:30.00
625
SZALA Beata
Sbd Energetyk Rybnik
616 POL Rybnik 6:40 9.01 01:06:32.00
626
BIESEK Wojciech
24 POL Pszczyna 6:40 9.01 01:06:32.00
627
CZAPLAJEWICZ Marcin
75 POL Pszczyna 6:40 9.01 01:06:33.00
628
GÓRA Darek
Do porzygu
147 POL Radostowice 6:40 9.01 01:06:37.00
629
ZEMBOK Filip
ROCKWELL AUTOMATION 3RD
735 POL Pszczyna 6:40 9.01 01:06:39.00
630
MATUSZYŃSKI Jacek
Amator
372 POL Zebrzydowice 6:40 9.01 01:06:39.00
631
KIEKUOWSKA Monika
811 POL 6:41 9.01 01:06:42.00
632
MURAS-JAROMIN Justyna
Spot Pszczyna
400 POL Pszczyna 6:41 9.01 01:06:43.00
633
KUBIS Barbara
Spot Pszczyna
306 POL Czarków 6:41 9.01 01:06:43.00
634
GÓRCZAK Małgorzata
150 POL Goczałkowice Zdrój 6:41 9.01 01:06:43.00
635
FRELEK Katarzyna
Pwc SDC Runners Team
120 POL Katowice 6:41 9.01 01:06:44.00
636
KOLON Marlena
267 POL Pszczyna 6:41 9.01 01:06:44.00
637
Uczestnik anonimowy
National Team of SAN ESCOBAR
266 POL Rudzica 6:41 9.01 01:06:47.00
638
SALAMON Łukasz
536 POL Pszczyna 6:42 8.93 01:06:56.00
639
SOSZ Sebastian
586 POL Szczejkowice 6:42 8.93 01:06:58.00
640
SOSZ Ania
585 POL Szczejkowice 6:43 8.93 01:07:01.00
641
ĆWIKLAK Robert
Ranczo Olsena
74 POL Pszczyna 6:44 8.93 01:07:14.00
642
GOLDASTENCEL Barbara
143 POL Pszczyna 6:45 8.93 01:07:29.00
643
WYSOCKI Mariusz
729 POL Katowice 6:46 8.85 01:07:36.00
644
KUCZIA Maria
Banert Team
312 POL Kraków 6:46 8.85 01:07:39.00
645
WYSOCKI Piotr
730 POL Katowice 6:47 8.85 01:07:47.00
646
PINKAWA Agnieszka
Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
464 POL Katowice 6:47 8.85 01:07:47.00
647
BIAŁAS Joanna
Spot Pszczyna
14 POL Radostowice 6:48 8.85 01:07:52.00
648
JAWORSKA Magdalena
Spot Pszczyna
219 POL Pszczyna 6:48 8.85 01:07:57.00
649
GAWĘDZKA Sabina
Xxx
132 POL Ćwiklice 6:48 8.85 01:08:00.00
650
WALECKI Filip
836 POL Czarków 6:52 8.77 01:08:35.00
651
WALECKI Michał
686 POL Czarków 6:53 8.70 01:08:42.00
652
SZENDZIELORZ Patryk
Szwagry Team
635 POL Czechowice-Dziedzice 6:53 8.70 01:08:47.00
653
JANKOWSKA Alicja
208 POL Gilowice 6:53 8.70 01:08:47.00
654
CIEMAŁA Dawid
AVENTI
67 POL Ogrodzona 6:54 8.70 01:08:59.00
655
RADZIEWICZ Tomasz
SPOT Pszczyna
512 POL Wisła Wielka 6:55 8.70 01:09:04.00
656
KORNAS Krystyna
276 POL Strumień 6:55 8.70 01:09:09.00
657
GODZIC Dariusz
140 POL Frydek 6:56 8.70 01:09:10.00
658
GODZIC Magdalena
141 POL Frydek 6:56 8.70 01:09:12.00
659
Uczestnik anonimowy
626 POL Pszczyna 6:57 8.62 01:09:29.00
660
ŻOŁNA Jakub
Fulfill Dreams Team Pszczyna
739 POL Pszczyna 6:60 8.55 01:09:55.00
661
KLUKOWSKA Iwona
254 POL Katowice 6:60 8.55 01:09:57.00
662
LIS Damian
332 POL Boguchwałowice 7:01 8.55 01:10:02.00
663
SOBIERAJ Krzysztof
SANCZIS
572 POL Czarków 7:04 8.47 01:10:33.00
664
GAWLAK Barbara
Nie ma
134 POL Goczałkowice 7:05 8.47 01:10:49.00
665
NOWOŻYN Joanna
SPOT Pszczyna
418 POL Pszczyna 7:06 8.47 01:10:51.00
666
ZOCŁOŃSKA Anna
-
738 POL Mysłowice 7:06 8.47 01:10:56.00
667
PROŃCZUK Adam
CA Aktywni
498 POL Czechowice-Dziedzice 7:06 8.47 01:10:57.00
668
PORWIT Aleksandra
488 POL Goczałkowice Zdrój 7:08 8.40 01:11:14.00
669
SZŁAPA Urszula
SPOT Pszczyna
638 POL Czarków 7:10 8.40 01:11:36.00
670
JANKOWSKA Aleksandra
207 POL Gilowice 7:10 8.40 01:11:39.00
671
SZEJNOWSKI Krzysztof
633 POL Pawłowice 7:12 8.33 01:11:50.00
672
PIASKOWSKA Anna Świderska
PoWoli do Celu
457 POL Wola 7:12 8.33 01:11:52.00
673
POSŁUSZNA Monika
SPOT Pszczyna
491 POL Bielsko-Biała 7:12 8.33 01:11:57.00
674
TOKARZ Dominik
DOMINO TEAM
662 POL Oświęcim 7:15 8.26 01:12:25.00
675
GAWĘDA Agata
130 POL Pszczyna 7:16 8.26 01:12:39.00
676
TATUŚ Sebastian
656 POL Chorzów 7:18 8.20 01:12:57.00
677
Uczestnik anonimowy
Szwagry team
820 POL Ligota 7:20 8.20 01:13:17.00
678
KOBIELA Jacek
260 POL Katowice 7:21 8.20 01:13:24.00
679
KOZYRA Bernadeta
Grupa CA
289 POL Pszczyna 7:21 8.20 01:13:26.00
680
GÓRNY Magdalena
Ca Aktywni Ca Broker
153 POL Lędziny 7:21 8.20 01:13:27.00
681
KLACZEK Anna
246 POL Buczkowice 7:27 8.06 01:14:28.00
682
LYSKO Marek
342 POL Katowice 7:28 8.06 01:14:35.00
683
MAŃDOK Katarzyna
SPOT Pszczyna
362 POL Pszczyna 7:28 8.06 01:14:38.00
684
SKRZYPCZYK Joanna
AZYL
556 POL Rudołtowice 7:29 8.06 01:14:40.00
685
GÓRKA Bogusław
151 POL Sucha Beskidzka 7:29 8.00 01:14:45.00
686
GÓRKA Jolanta
152 POL Sucha Beskidzka 7:29 8.00 01:14:47.00
687
PASAK Agnieszka
449 POL Piekary Śląskie 7:40 7.81 01:16:32.00
688
GOCAŁEK Wiesław
byle do przodu MW
139 POL Tychy 7:52 7.63 01:18:37.00
689
MĘDREK Marzena
Spot Pszczyna
376 POL Pszczyna 7:58 7.52 01:19:34.00
690
CIEŚLIK Zosia
Spot Pszczyna
69 POL Pszczyna 7:58 7.52 01:19:35.00
691
REWD Julien
807 POL 8:02 7.46 01:20:17.00
692
MUCHOWSKA Maria
byle do przodu MW
397 POL Tychy 8:02 7.46 01:20:18.00
693
SKROBOL Dariusz
Pszczyna Biega
554 POL Pszczyna 8:05 7.41 01:20:42.00
694
PALA Barbara
Pszczyna Biega
444 POL Pszczyna 8:05 7.41 01:20:45.00
695
JUCHA Jacek
Ca Broker/ CA Aktywni / Pszczyna Biega
888 POL Goczałkowice Zdrój 8:05 7.41 01:20:45.00
696
PALA Grzegorz
Pszczyna Biega
445 POL Pszczyna 8:05 7.41 01:20:46.00
697
BUGAJSKA-JUCHA Renata
CA Broker/CA Aktywni
8 POL Goczałkowice Zdrój 8:05 7.41 01:20:46.00
698
PŁAWECKI Leszek
Pszczyna Biega
470 POL Pszczyna 8:05 7.41 01:20:47.00
699
SŁOWIK Kornelia
804 POL 8:06 7.41 01:20:56.00
700
Uczestnik anonimowy
Powoli Do Celu
550 POL Wola 8:06 7.41 01:20:58.00
701
PALA Alojzy
Pszczyna Biega
443 POL Pszczyna 8:07 7.41 01:21:08.00
702
SINKA Damian
Pszczyna Biega
543 POL Pszczyna 8:14 7.30 01:22:18.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU