VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza

Pszczyna, Polska
03.06.2018

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
OLIJNYK Paweł
Kb Rawicz
862 UKRAINA Czernichów 3:08 19.23 00:31:13.00
2
CIEPŁAK Marcin
806 POL Rybnik 3:14 18.52 00:32:10.00
3
NOWAK Andrzej
Cross Box Evolution
346 POL Sosnowiec 3:15 18.52 00:32:25.00
4
KROULAIDIS Sergii
879 UKRAINA Czernihów 3:18 18.18 00:32:57.00
5
KONONOV Dmytro
863 UKRAINA Kalisz 3:21 17.86 00:33:27.00
6
JANUSZ Tomasz
Aktywnapszczyna.pl
854 POL Kaniów 3:23 17.86 00:33:42.00
7
BULIK Witold
Pks Olimpijczyk Gilowice
260 POL Gilowice 3:26 17.54 00:34:20.00
8
BRYŚ Piotr
Runhogs Tychy
536 POL Świerczyniec 3:28 17.24 00:34:31.00
9
BŁASZCZYK Zbigniew
24 11 1959
745 POL Częstochowa 3:31 16.95 00:35:08.00
10
BARTOSIK Krzysztof
Ks Morsy/forma Wodzisław Śl
667 POL Wodzisław Śląski 3:31 16.95 00:35:08.00
11
TESLUK Kuba
Kalenji by Decathlon
593 POL Żory 3:32 16.95 00:35:19.00
12
KNESZ Marek
874 POL Jejkowice 3:34 16.95 00:35:32.00
13
BARTOSIK Sebastian
Krs Morsy.pl
442 POL Wodzisław Śląski 3:35 16.67 00:35:45.00
14
ADAMSKI Robert
Brykająca Grupa Biegowa
226 POL Bieruń 3:36 16.67 00:35:51.00
15
ŚLĘZAK Sylwia
870 POL Częstochowa 3:36 16.67 00:35:54.00
16
NALEPKA Paweł
Forma Wodzisław Śląski/morsy.pl
428 POL Wodzisław Śląski 3:36 16.67 00:35:59.00
17
BARTNIK Sebastian
1976
145 POL Jastrzębie-Zdrój 3:37 16.67 00:36:08.00
18
MENDECKA Michalina
MOSiR Łaziska Górne/ 1 Second Team
813 POL Łaziska Górne 3:38 16.67 00:36:11.00
19
CZYPEK Damian
TGB Lakerunners
779 POL Tychy 3:39 16.39 00:36:25.00
20
PASTOROVA Petra
Mil Seitl Ostrava
884 CZECHY Ostrawa 3:39 16.39 00:36:27.00
21
STROJNY Andrzej
454 POL Chełmśląski 3:41 16.39 00:36:41.00
22
URBANIAK Witold
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
397 POL Czechowice-Dziedzice 3:42 16.13 00:36:54.00
23
OLIJNYK Swietlana
Kb Rawicz
861 UKRAINA Czernichów 3:42 16.13 00:36:57.00
24
PETKIEWICZ Tomasz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
36 POL Mikołów 3:43 16.13 00:37:02.00
25
HATALA Paweł
415 POL Bielsko-Biała 3:43 16.13 00:37:03.00
26
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
19 POL Hażlach 3:43 16.13 00:37:03.00
27
SHURKHNO Olena
864 UKRAINA Mariuoik 3:44 16.13 00:37:13.00
28
URBANEK Zbyszek
Anilewe, Diwad, Limak
4 POL Pszczyna 3:45 15.87 00:37:30.00
29
RYNKIEWICZ Tomasz
28 POL Warszawa 3:46 15.87 00:37:35.00
30
KNOPEK Bartłomiej
706 POL Bieruń 3:46 15.87 00:37:36.00
31
GRZYWACZ Marcin
Rytm
379 POL Czechowice-Dziedzice 3:46 15.87 00:37:38.00
32
MOSKWA Sławomir
Speed Team Brzeszcze
297 POL Jawiszowice 3:47 15.87 00:37:47.00
33
WĄSOWICZ Szymon
Szerszenie
554 POL Bielsko Biała 3:47 15.87 00:37:47.00
34
KŁAPTOCZ Marek
154 POL Czechowice-Dziedzice 3:49 15.87 00:38:03.00
35
GÓRCZAK Andrzej
24 POL Goczałkowice-Zdrój 3:49 15.87 00:38:03.00
36
WĘGLARCZYK Krzysztof
Forma Wodzisław Śląski
375 POL Wodzisław Śląski 3:49 15.87 00:38:05.00
37
GREGORCZYK Marcin
Kia Etrans Sts Biegaton Mikołów
232 POL Mikołów 3:49 15.87 00:38:05.00
38
DZIARSKI Wiesław
ERBUD Rybnik
587 POL Rybnik 3:49 15.63 00:38:06.00
39
KUCZOK Mirosław
Forma Wodzisław Śląski/ Maratony Polskie
99 POL Wodzisław Śląski 3:49 15.63 00:38:09.00
40
WRZESIŃSKI Rafał
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
282 POL Tychy 3:49 15.63 00:38:09.00
41
KRAWCZYK Jacek
Spot Pszczyna
330 POL Radostowice 3:50 15.63 00:38:11.00
42
TOKAREWICZ Damian
Zebry
264 POL Zebrzydowice 3:50 15.63 00:38:11.00
43
MICHALSKI Alan
396 POL Bielsko-Biała 3:50 15.63 00:38:12.00
44
WRZESIŃSKI Andrzej
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
325 POL Tychy 3:50 15.63 00:38:17.00
45
BECK Kuba
Rozbiegamy To Miasto
726 POL Czechowice-Dziedzice 3:51 15.63 00:38:28.00
46
GRZOMBA Marcin
476 POL Czrewionka Leszczyny 3:52 15.63 00:38:40.00
47
MOLA Mateusz
MUKS Cieszyn
841 POL Wilamowice 3:53 15.38 00:38:48.00
48
PATAS Magdalena
Forma Wodzisław Śląski
571 POL Wodzisław Śląski 3:54 15.38 00:38:52.00
49
KASIOWNIAK Błażej
51 POL Bielsko-Biała 3:55 15.38 00:39:09.00
50
WOLNY Krzysztof
Smart
473 POL Krakow 3:55 15.38 00:39:09.00
51
KOZIK Damian
Hrmax Żory
195 POL Żory 3:56 15.38 00:39:17.00
52
ŻOGAŁA Jan
Dziki Na Dwóch Nogach
772 POL Katowice 3:56 15.15 00:39:20.00
53
DZIUK Dagmara
KB MOSiR Jastrzębie
780 POL Pawłowice 3:57 15.15 00:39:23.00
54
KYRCZ Mirosław
Mirasteam
90 POL Dankowice 3:57 15.15 00:39:25.00
55
KURCIUS Grzegorz
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
722 POL Rybnik 3:58 15.15 00:39:31.00
56
SKRABARCZYK Wiesław
Powoli Do Celu
93 POL Wola 3:58 15.15 00:39:34.00
57
WYMYSŁO Andrzej
Przegląd Piekarski
231 POL Piekary Śląskie 3:58 15.15 00:39:35.00
58
KASTELIK Szymon
Sts Club
210 POL Gilowice 3:58 15.15 00:39:37.00
59
GŁUSZYK Andrzej
KSRG ZOFIÓWKA
685 POL Żory 3:59 15.15 00:39:40.00
60
WIELOPOLSKI Michał
317 POL Bielsko-Biała 3:59 15.15 00:39:41.00
61
DŁUGOSZ Agata
Spla Tychy/tgb Lake Runners/nessi Team
668 POL Tychy 3:59 15.15 00:39:45.00
62
GRUCEL Damian
Ks M.e.t.a.
249 POL Jastrzębie-Zdrój 3:59 15.15 00:39:47.00
63
STROIŃSKI Kamil
PGG ZZ KONTRA STASZIC
616 POL Tychy 3:59 15.15 00:39:49.00
64
MUSIK Łukasz
Ultra Beskid Sport
101 POL Bielsko-Biała 3:60 15.15 00:39:52.00
65
MOJŻYSZEK Mariusz
Biegam Z Siostrą
622 POL Bronów 3:60 14.93 00:39:56.00
66
SINKA Damian
Pszczyna Biega
246 POL Pszczyna 3:60 14.93 00:39:58.00
67
URBAŚ Roman
Bieg Po Zdrój
881 POL Jaworze 4:01 14.93 00:40:06.00
68
STUCHLIK Marek
Aktywnapszczyna
352 POL Jarząbkowice 4:01 14.93 00:40:10.00
69
MALINOWSKI Krzysztof
Powoli Do Celu
118 POL Gilowice 4:02 14.93 00:40:12.00
70
FARUGA Lesław
Pszczyna Biega/Nasfol
694 POL Pszczyna 4:02 14.93 00:40:17.00
71
PTAK Krzysztof
Hrmax Żory
469 POL Żory 4:02 14.93 00:40:18.00
72
PIETROSZEK Rafał
Aktywnapszczyna.pl
255 POL Strumień 4:02 14.93 00:40:19.00
73
SKRABEL Mateusz
Wkurw_Team
778 POL Rybnik 4:02 14.93 00:40:20.00
74
OPIEŁKA Rafał
-
290 POL Pszczyna 4:03 14.93 00:40:21.00
75
ZAGÓRSKI Mariusz
Niedzwiedz Team
441 POL Goleszów 4:03 14.93 00:40:21.00
76
WRÓBLEWSKI Zbigniew
497 POL Twardorzeczka 4:03 14.93 00:40:22.00
77
WROŻYNA Mariusz
700 POL Pszczyna 4:03 14.93 00:40:26.00
78
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
15 POL Piasek 4:03 14.93 00:40:26.00
79
KRETEK Łukasz
Aktywni Lyski
803 POL Lyski 4:03 14.93 00:40:27.00
80
BOJKO Tomasz
76 POL Pszczyna 4:03 14.93 00:40:29.00
81
GÓRNY Mirosław
Modelarnia Biega
875 POL Bielsko-Biała 4:04 14.71 00:40:32.00
82
TULAJA Tomek
461 POL Pszczyna 4:04 14.71 00:40:32.00
83
GLAJC Andrzej
Wypas Run
169 POL Pierściec 4:04 14.71 00:40:33.00
84
DYBCZYŃSKA Jadwiga
Lks Pogórze
519 POL Górki Wielkie 4:04 14.71 00:40:35.00
85
CZARNIECKI Paweł
768 POL Jasienica 4:04 14.71 00:40:36.00
86
BULIŃSKI Przemysław
566 POL Będzin 4:04 14.71 00:40:37.00
87
SZYMURA Łukasz
528 POL Rybnik 4:04 14.71 00:40:40.00
88
KUKLA Leszek
205 POL Mizerów 4:05 14.71 00:40:42.00
89
SPYRKA Piotr
526 POL Jastrzębie-Zdrój 4:05 14.71 00:40:42.00
90
DUSZA Paweł
589 POL Wilkowice 4:05 14.71 00:40:46.00
91
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Leszek Skrudlik
395 POL Chorzów 4:05 14.71 00:40:49.00
92
KUBIS Witold
Rodzina
640 POL Czarków 4:06 14.71 00:40:54.00
93
KUŚ Tomasz
Radlinioki W Biegu
340 POL Marklowice 4:06 14.71 00:40:54.00
94
PUDA Krzysztof
459 POL Jeleśnia 4:06 14.71 00:40:54.00
95
BACA Szymon
Ledovo.pl
450 POL Pszczyna 4:06 14.71 00:40:57.00
96
CISZEWSKI Przemysław
867 POL Pszczyna 4:06 14.71 00:40:58.00
97
KRZUŚ Michał
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
791 POL Czechowice-Dziedzice 4:07 14.71 00:41:01.00
98
SKORA Andrzej
Easy Run Racibórz
219 POL Racibórz 4:07 14.71 00:41:02.00
99
ŻERDKA Michał
Viking Traning Center / Brykająca Grupa Biegowa
8 POL Bieruń 4:07 14.49 00:41:06.00
100
OLSZOWSKI Marcin
Olza Cieszyn
737 POL Cieszyn 4:07 14.49 00:41:08.00
101
BIELIŃSKA Monika
222 POL Przyszowice 4:07 14.49 00:41:09.00
102
SITARZ Kamil
547 POL Libiąż 4:07 14.49 00:41:10.00
103
MYCH Bartosz
38 POL Tychy 4:08 14.49 00:41:11.00
104
SERAFIN Dariusz
Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
193 POL Wisła Mała 4:08 14.49 00:41:12.00
105
GROMEK Michał
KM PSP BIELSKO BIAŁA
776 POL Kocierz Moszczanicki 4:08 14.49 00:41:14.00
106
GRUSZECKI Bartosz
518 POL Bielsko-Biała 4:08 14.49 00:41:18.00
107
KOPYCKI Łukasz
607 POL Bielsko-Biała 4:08 14.49 00:41:18.00
108
KOŚCIELNIK Krzysztof
Magna Formpol Running Team
406 POL Tychy 4:08 14.49 00:41:19.00
109
PODBIOŁ Zbigniew
Jankofans Myto
106 POL Jankowice 4:09 14.49 00:41:20.00
110
IWAŃSKI Artur
276 POL Krapkowice 4:09 14.49 00:41:25.00
111
MYNARSKI Sylwester
Daleko Jeszcze?
378 POL Bielsko-Biała 4:09 14.49 00:41:25.00
112
KORNACKI Adrian
Olza Cieszyn
595 POL Cieszyn 4:09 14.49 00:41:25.00
113
RZEPCZYŃSKI Wiesław
Niezrzeszony
871 POL Racibórz 4:09 14.49 00:41:27.00
114
KINDLER Piotr M.
792 POL Świętochłowice 4:09 14.49 00:41:29.00
115
TRELIŃSKI Mariusz
Pszczyna Biega
304 POL Pszczyna 4:10 14.49 00:41:30.00
116
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
Spot Pszczyna
144 POL Pszczyna 4:10 14.49 00:41:30.00
117
FEICHTINGER Marek
725 POL Żory 4:10 14.49 00:41:31.00
118
PALUSZKIEWICZ Kacper
506 POL Kamesznica 4:10 14.49 00:41:36.00
119
ŁAPOT Dariusz
Ambitny Amator
541 POL Katowice 4:10 14.49 00:41:39.00
120
MAREK Rafał
Kac Runners
123 POL Goczałkowice-Zdrój 4:11 14.49 00:41:40.00
121
GAŚ Piotr
551 POL Skoczów 4:11 14.29 00:41:45.00
122
CZUK Aleksander
525 POL Zabrzeg 4:11 14.29 00:41:47.00
123
FIGOŁUSZKA Dawid
306 POL Jankowice 4:12 14.29 00:41:53.00
124
ROGOWICZ Piotr
Truchtacz Mysłowice
684 POL Dąbrowa Górnicza 4:12 14.29 00:41:55.00
125
JOACHIM Arkadiusz
877 POL Bielsko Biała 4:12 14.29 00:41:57.00
126
ŻUK Andrzej
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ
620 POL Katowice 4:12 14.29 00:41:57.00
127
KUCZERA Paweł
419 POL Świerklany 4:12 14.29 00:41:58.00
128
PIETRYJA Łukasz
608 POL Wisła Wielka 4:12 14.29 00:41:59.00
129
BUREK Dawid
394 POL Kraków 4:13 14.29 00:42:00.00
130
JAROMIN Grzegorz
116 POL Wisła Wielka 4:13 14.29 00:42:03.00
131
JOCHEMSKI Szymon
770 POL Czarków 4:13 14.29 00:42:09.00
132
KUŚ Dawid
Polska Grupa Górnicza
444 POL Katowice 4:14 14.29 00:42:10.00
133
BIEL Sławomir
617 POL Tychy 4:14 14.29 00:42:14.00
134
JANKO Anna
HRmax Żory/Niewybiegani
840 POL Żory 4:14 14.29 00:42:15.00
135
SONGIN Artur
230 POL Tychy 4:14 14.29 00:42:16.00
136
BIESZCZAD Kacper
842 POL Pszczyna 4:14 14.29 00:42:17.00
137
TATARCZUCH Patryk
845 POL Piasek 4:14 14.08 00:42:18.00
138
WOJTAS Arkadiusz
Powoli Do Celu
92 POL Wola 4:15 14.08 00:42:20.00
139
RENCZ Małgorzata
W Pogoni Za Duchem
435 POL Orzesze 4:15 14.08 00:42:21.00
140
MRÓZEK Rafał
Olimpijczyk Gilowice
82 POL Łękawica 4:15 14.08 00:42:24.00
141
ZWIERZYŃSKI Piotr
Unatco
624 POL Rybnik 4:15 14.08 00:42:24.00
142
SWARLIK Rafał
728 POL Katowice 4:15 14.08 00:42:26.00
143
FIDOR Damian
Runhogs Tychy
789 POL Tychy 4:15 14.08 00:42:30.00
144
JAROMIN Błazej
spot
677 POL Rudołtowice 4:16 14.08 00:42:34.00
145
PLEWA Remigiusz
160 POL Gostyń 4:16 14.08 00:42:39.00
146
TEKLA Krzysztof
194 POL Golasowice 4:17 14.08 00:42:44.00
147
STEFAŃSKI Zbigniew
Hebel
679 POL Libiąż 4:17 14.08 00:42:44.00
148
SZENDERA Józef
277 POL Studzionka 4:17 14.08 00:42:45.00
149
WIDERA Paweł
129 POL Radostowice 4:17 14.08 00:42:46.00
150
GONSKA Łukasz
Ks Łąka
756 POL Łąka 4:17 14.08 00:42:48.00
151
GWÓŹDŹ Andrzej
Powoli Do Celu
184 POL Wola 4:17 14.08 00:42:48.00
152
KITA Sebastian
202 POL Pszczyna 4:18 14.08 00:42:51.00
153
SZWED Renata
Zf
23 POL Czechowice-Dziedzice 4:18 13.89 00:42:57.00
154
TESSMER Tomasz
731 POL Wola 4:18 13.89 00:42:57.00
155
CZOGAŁA Krzysztof
Dystans Lubomia
501 POL Lubomia 4:18 13.89 00:42:58.00
156
KWAŚNY Marcin
Wild Buchays
707 POL Buczkowice 4:18 13.89 00:42:58.00
157
RAFALSKI Adam
Pko Bp Sa
354 POL Bieruń 4:18 13.89 00:43:00.00
158
JANKOWSKI Paweł
704 POL Mysłowice 4:19 13.89 00:43:03.00
159
KUCHTA Mirosław
1964
570 POL Katowice 4:19 13.89 00:43:05.00
160
WYWIAŁ Łukasz
Saint-Gobain Squad
705 POL Wojkowice 4:19 13.89 00:43:09.00
161
BŁOTNICKA Marta
203 POL Goczałkowice 4:19 13.89 00:43:10.00
162
DUROK Wojciech
Kac Runners
81 POL Jankowice 4:20 13.89 00:43:15.00
163
ŻUR Marek
Kac Runners
647 POL Łąka 4:20 13.89 00:43:15.00
164
POŻOGA Patryk
353 POL Pszczyna 4:20 13.89 00:43:17.00
165
TAJAK Tomasz
882 POL Żory 4:20 13.89 00:43:19.00
166
DYRLAGA Stanisław
Ks Halny Węgierska Górka
333 POL Węgierska Górka 4:21 13.89 00:43:22.00
167
SOBUŚ Piotr
Rozbiegamy To Miasto
399 POL Czechowice-Dziedzice 4:21 13.89 00:43:25.00
168
STASIAK Mirosław
Rockwell Automation
321 POL Gliwice 4:21 13.89 00:43:28.00
169
PIEKARCZYK Bogusław
369 POL Łaziska Górne 4:21 13.89 00:43:28.00
170
ŚLIWKA Arkadiusz
Olza Cieszyn
247 POL Dzięgielów 4:21 13.70 00:43:30.00
171
ROSIŃSKA Barbara
Sto-Nogi Milanówek
168 POL Milanówek 4:22 13.70 00:43:31.00
172
POLC Marcel
74 POL Mikołów 4:22 13.70 00:43:33.00
173
TOCHOWICZ Bartosz
Olza Cieszyn
423 POL Goleszów 4:22 13.70 00:43:33.00
174
KULA Wiesław
Powoli Do Celu
163 POL Wola 4:22 13.70 00:43:34.00
175
KANIA Tomasz
Restauracja Kameralna
327 POL Piasek 4:22 13.70 00:43:34.00
176
JUSZCZAK Robert
370 POL Tychy 4:22 13.70 00:43:34.00
177
KOLONKO Roksana
Speed Team Brzeszcze
5 POL Międzyrzecze 4:22 13.70 00:43:36.00
178
BUTANOWICZ Marzena
Ślęzak Team
748 POL Suszec 4:22 13.70 00:43:37.00
179
KOZIEŁ Sylwester
CRIK FCA POLAND
670 POL Tychy 4:22 13.70 00:43:39.00
180
FABIAN Michał
691 POL Chorzów 4:22 13.70 00:43:39.00
181
RYBSKI Jerzy
Bestwinabiega.pl
486 POL Zabrzeg 4:23 13.70 00:43:43.00
182
LITWIN Marek
Sumitomo SHI FW
654 POL Kobiór 4:23 13.70 00:43:46.00
183
RECLIK Łukasz
Nessi Team
84 POL Pszczyna 4:23 13.70 00:43:48.00
184
WRÓBEL Michał
128 POL Dankowice 4:24 13.70 00:43:52.00
185
ZUREK Michal
Btm runners
631 POL Bytom 4:24 13.70 00:43:53.00
186
GARUS Krzysiek
Ksrg Zofiówka
838 POL Jastrzębie Zdrój 4:24 13.70 00:43:54.00
187
FOJCIK Klaudiusz
795 POL Cieszyn 4:24 13.70 00:43:56.00
188
ADAMEK Marcin
644 POL Zabłocie 4:24 13.70 00:43:58.00
189
KOŁECZKO Grzegorz
Inger Pszczyna
579 POL Łąka 4:24 13.70 00:43:59.00
190
DUDZIK Sebastian
485 POL Mazańcowice 4:25 13.70 00:44:00.00
191
GOLONKA Marek
1970
709 POL Mysłowice 4:25 13.70 00:44:00.00
192
DYRCZ Anna
307 POL Knurów 4:25 13.70 00:44:01.00
193
PAWŁOWSKI Tomasz
Niezrzeszony
484 POL Żory 4:25 13.70 00:44:04.00
194
FAŁOWSKA Sonia
Ks Sprint Bielsko-Biała
443 POL Andrychów 4:25 13.70 00:44:04.00
195
OZIĘBŁO Rafał
Ks Kandahar
350 POL Chorzów 4:25 13.70 00:44:05.00
196
URBASIK Mariusz
Pgg_Row_Rydułtowy
445 POL Rydułtowy 4:25 13.51 00:44:08.00
197
SAKRAJECKI Remigiusz
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
488 POL Czechowice-Dziedzice 4:26 13.51 00:44:12.00
198
ŚWIERCZYŃSKI Michał
Elektrony
832 POL Tychy 4:26 13.51 00:44:12.00
199
KOCUREK Łukasz
Suszec
241 POL Suszec 4:26 13.51 00:44:15.00
200
GAŻA Tomasz
432 POL Pszczyna 4:26 13.51 00:44:15.00
201
HAJDUK Krzysztof
Rozbiegamytomiasto Czechowice-Dziedzice
430 POL Czechowice Dziedzice 4:26 13.51 00:44:16.00
202
KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz
PSZCZYNA BIEGA
72 POL Pszczyna 4:26 13.51 00:44:16.00
203
RUTKOWSKA Edyta
Hrmax Żory
703 POL Żory 4:26 13.51 00:44:17.00
204
PIWISZKIS Barbara
Kobiety Na 5+
124 POL Jastrzębie-Zdrój 4:26 13.51 00:44:19.00
205
TOMASZEK Piotr
623 POL Szczecin 4:27 13.51 00:44:20.00
206
CANIBOŁ Anna
259 POL Gołkowice 4:27 13.51 00:44:27.00
207
GÓRSKI Michał
356 POL Racibórz 4:28 13.51 00:44:33.00
208
MROZIK Dariusz
113 POL Bojszowy 4:28 13.51 00:44:34.00
209
WALA Adam
185 POL Czarków 4:28 13.51 00:44:37.00
210
KOZIEŁ Bartosz
Dystans Lubomia
569 POL Lubomia 4:28 13.51 00:44:37.00
211
MILBRANT Kornel
Ads Masna
250 POL Ruda Śląska 4:29 13.51 00:44:41.00
212
ŁABYŚ Sławomir
Merxan
216 POL Bielsko-Biala 4:29 13.33 00:44:42.00
213
KOŚCIELNY Piotr
115 POL Wisła Wielka 4:29 13.33 00:44:43.00
214
WITALA Grzegorz
268 POL Czarków 4:29 13.33 00:44:45.00
215
SZNAPKA Piotr
Rockwell Automation
773 POL Orzesze 4:29 13.33 00:44:48.00
216
KUŚ Paweł
Świry Stela
344 POL Simoradz 4:30 13.33 00:44:50.00
217
KOPROWSKA Kasia
wkurw_team
804 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:51.00
218
GUTEK Jakub
178 POL Pszczyna 4:30 13.33 00:44:54.00
219
HERMAN Anna
Runonline Team
834 POL Siemianowice Śląskie 4:30 13.33 00:44:55.00
220
TARGIEL Lukasz
619 POL Tychy 4:31 13.33 00:45:02.00
221
KUŚKA Marcin
Rockwell Automation
342 POL Katowice 4:31 13.33 00:45:03.00
222
GABRYSIAK Marek
549 POL Pszczyna 4:31 13.33 00:45:04.00
223
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
190 POL Pszczyna 4:31 13.33 00:45:06.00
224
BEZWIŃSKI Piotrek
Koko Dżambo I Do Przodu
429 POL Pszczyna 4:31 13.33 00:45:09.00
225
KOTALCZYK Marcin
289 POL Pszczyna 4:32 13.33 00:45:13.00
226
KIERCZ Łukasz
678 POL Zawiercie 4:32 13.33 00:45:13.00
227
OTTO Marcin
Cf Siemianowice
206 POL Siemianowice 4:32 13.33 00:45:14.00
228
KARKUT Marcin
492 POL Bestwina 4:32 13.16 00:45:18.00
229
KARWASZEWSKA Iza
Bb Runners
495 POL Bielsko-Biała 4:32 13.16 00:45:18.00
230
PIOTROWSKI Mariusz
Ks Tęcza Komorowice
143 POL Bielsko-Biała 4:32 13.16 00:45:19.00
231
CHMIELNICKI Patryk
STS Biegaton Mikołów
783 POL Mikołów 4:33 13.16 00:45:24.00
232
BULANDA Andrzej
188 POL Bieruń 4:33 13.16 00:45:24.00
233
SKWARLIŃSKI Miroslaw
777 POL Źory 4:33 13.16 00:45:24.00
234
INDEKA Wojciech
543 POL Rudołtowice 4:33 13.16 00:45:24.00
235
WEIGEL Jacek
Ks Tęcza B-B Komorowice
142 POL Bielsko-Biała 4:33 13.16 00:45:25.00
236
MUSIAŁ Andrzej
180 POL Katowice 4:33 13.16 00:45:28.00
237
DUDA Przemysław
787 POL Pszczyna 4:33 13.16 00:45:28.00
238
SZENDZIELORZ Adam
126 POL Żory 4:33 13.16 00:45:29.00
239
LEWANDOWSKI Mateusz
782 POL Tychy 4:34 13.16 00:45:31.00
240
KURTO Paweł
717 POL Międzyrzecze Górne 4:34 13.16 00:45:33.00
241
STYCH Leszek
643 POL Piekary Śląskie 4:34 13.16 00:45:36.00
242
FRĄCZEK Rafał
478 POL Jaworzno 4:34 13.16 00:45:38.00
243
FICEK Krzysztof
Zieltrans
88 POL Łąka 4:34 13.16 00:45:40.00
244
STOLARSKI Paweł
Tartak-Meble Sport
373 POL Czechowice-Dziedzice 4:35 13.16 00:45:42.00
245
SZWEDA Krzysztof
Esa Team
100 POL Pszczyna 4:35 13.16 00:45:47.00
246
SZELĄG Marcin
888 POL Czechowice 4:35 13.16 00:45:49.00
247
GOTZ Henryk
Sołectwo Jankowice
385 POL Jankowice 4:35 13.16 00:45:49.00
248
ŚPIEWAK Marek
758 POL Buczkowice 4:36 13.16 00:45:51.00
249
GÓRNICKI Wojciech
Dalej Biegam
836 POL Tychy 4:36 13.16 00:45:52.00
250
BIZOŃ Jarosław
Shiloh Runners
831 POL Bielsko-Biała 4:36 12.99 00:45:54.00
251
BUDA Michał
Pszczyna Biega
68 POL Pszczyna 4:36 12.99 00:45:57.00
252
WALA Andrzej
Bwm
267 POL Bielsko-Biała 4:37 12.99 00:46:01.00
253
CHOCHOROWSKA Aleksandra
472 POL Tychy 4:37 12.99 00:46:02.00
254
KOZIOŁ Michał
323 POL Katowice 4:37 12.99 00:46:03.00
255
ŁOPATKA Maria
Olimpijczyk Gilowice
805 POL Łękawica 4:37 12.99 00:46:04.00
256
ŁYCZAK Artur
762 POL Knurów 4:37 12.99 00:46:05.00
257
HIPNER Marcin
Spot Pszczyna
242 POL Babice 4:37 12.99 00:46:06.00
258
GRUND Damian
Śląski Wydział Biegowy Nfz
227 POL Katowice 4:37 12.99 00:46:09.00
259
HAŚNIK Arkadiusz
713 POL Katowice 4:38 12.99 00:46:13.00
260
IWAŃSKI Józef
252 POL Krapkowice 4:38 12.99 00:46:14.00
261
KRZYSTOLIK Adam
583 POL Pszczyna 4:39 12.99 00:46:22.00
262
KURTO Grzegorz
812 POL Bielsko-Biała 4:39 12.99 00:46:29.00
263
PRADEL Grzegorz
Jw 4686
302 POL Kraków 4:40 12.82 00:46:32.00
264
WOJCIECHOWSKA Danuta
199 POL Katowice 4:40 12.82 00:46:35.00
265
NYCZ Krystian
110 POL Pszczyna 4:40 12.82 00:46:37.00
266
NYCZ Marcin
400 POL Janowice 4:40 12.82 00:46:37.00
267
MILBRANT Katarzyna
Ads Masna
253 POL Ruda Śląska 4:40 12.82 00:46:38.00
268
WAWRZYCZEK Zbigniew
833 POL Łąka 4:40 12.82 00:46:39.00
269
HELIOSZ Adam
Run2Bfree
410 POL Wodzisław Śląski 4:41 12.82 00:46:40.00
270
SKROBOL Adam
Topo Athletic
452 POL Łaka 4:41 12.82 00:46:40.00
271
WIDERA Irek
Gōrny Ślōnsk
730 POL Łaziska Górne 4:41 12.82 00:46:47.00
272
POLC Adam
62 POL Łaziska Górne 4:41 12.82 00:46:48.00
273
WAWRZYCZEK Paweł
666 POL Jastrzębie-Zdrój 4:41 12.82 00:46:49.00
274
SKĘCZEK Arek
Powoli Do Celu
108 POL Gilowice 4:42 12.82 00:46:50.00
275
KOCIOŁEK Piotr
572 POL Czechowice-Dziedzice 4:42 12.82 00:46:51.00
276
KWAŚNY Krzysztof
332 POL Czechowice Dziedzice 4:42 12.82 00:46:52.00
277
WIELOPOLSKI Łukasz
316 POL Bielsko-Biała 4:42 12.82 00:46:53.00
278
RADKIEWICZ Łukasz
403 POL Bielsko-Biała 4:42 12.82 00:46:54.00
279
KRAWCZYŃSKI Sławomir
263 POL Pszczyna 4:42 12.82 00:46:56.00
280
KOWALICZEK Andrzej
Pszczyna Biega
61 POL Pszczyna 4:42 12.82 00:46:57.00
281
DĘBSKI Mariusz
645 POL Pszczyna 4:42 12.82 00:46:59.00
282
ROEHRICH Krzysztof
610 POL Łąka 4:43 12.82 00:47:01.00
283
BĄK Bartłomiej
FORGEMOT BARTŁOMIEJ BĄK
627 POL Radostowice 4:43 12.82 00:47:02.00
284
PIECH Michał
A.s.-Sport
309 POL Studzienice 4:43 12.82 00:47:04.00
285
ŁOJKO Oleg
693 BLR Piasek 4:43 12.66 00:47:09.00
286
NOWAK Dawid
196 POL Wisła Wielka 4:44 12.66 00:47:12.00
287
GAWLAS Jan
502 POL Jastrzębie 4:44 12.66 00:47:15.00
288
SALWA Aleksander
Rockwell Automation
386 POL Katowice 4:44 12.66 00:47:20.00
289
JURCZYGA Marek
687 POL Pszczyna 4:45 12.66 00:47:23.00
290
HANZEL Aneta
537 POL Jaworzno 4:45 12.66 00:47:23.00
291
SOSNA Kazimierz
91 POL Bieruń 4:45 12.66 00:47:24.00
292
SUŁOWSKI Marek
Sułek Team
671 POL Będzin 4:45 12.66 00:47:26.00
293
KIEŁKOWSKA Maria
412 POL Pszczyna 4:45 12.66 00:47:27.00
294
FARUGA Szymon
Kasztan
586 POL Czarków 4:45 12.66 00:47:27.00
295
MUSIOŁ Grzegorz
Opel Active Team
320 POL Czerwionka-Leszczyny 4:45 12.66 00:47:29.00
296
SZYDLAK Wojciech
Magna Formpol Running Team
719 POL Pszczyna 4:45 12.66 00:47:29.00
297
GRYGIEL Wojciech
474 POL Jaroszowice 4:45 12.66 00:47:29.00
298
LEŚMKOWSKI Michał
853 POL Czarków 4:46 12.66 00:47:31.00
299
ZASUCHA Grzegorz
Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA
830 POL Katowice 4:46 12.66 00:47:31.00
300
GÓRA Piotr
1977
493 POL Bielsko-Biała 4:46 12.66 00:47:31.00
301
JUROSZEK Josef
711 CZE Vendryne 4:46 12.66 00:47:31.00
302
WYSZYNSKI Leszek
96 POL Poręba 4:46 12.66 00:47:32.00
303
GAWLINA Lesław
Ads Masna
137 POL Ruda Śląska 4:46 12.66 00:47:32.00
304
MASZTALSKA Joanna
390 POL Zabrze 4:46 12.66 00:47:34.00
305
MURAS Arkadiusz
Policja Żory
714 POL Żory 4:46 12.66 00:47:34.00
306
PINKAWA Grzegorz
Ślaski Wydział Biegowy Nfz
580 POL Katowice 4:46 12.66 00:47:35.00
307
ZŁOTY Tomasz
220 POL Pszczyna 4:46 12.66 00:47:36.00
308
FLIŚ Łukasz
Fulfill Dreams Team Pszczyna
555 POL Pszczyna 4:46 12.66 00:47:36.00
309
DZIEMBA Tomasz
Samotny Biegacz
682 POL Zabrze 4:46 12.66 00:47:36.00
310
WOJDA Maksymilian
225 POL Oświęcim 4:47 12.50 00:47:43.00
311
KUKLOK Krzysztof
235 POL Siemianowice Śląskie 4:47 12.50 00:47:46.00
312
SOLOCH Bartłomiej
771 POL Goczałkowice-Zdrój 4:47 12.50 00:47:47.00
313
SCHMIDT Mariusz
ORANGE POLSKA
655 POL Sosnowiec 4:47 12.50 00:47:47.00
314
DZIERŻAWA Krzysztof
823 POL Mizerów 4:47 12.50 00:47:49.00
315
GRUSZKA Tomasz
851 POL Suszec 4:47 12.50 00:47:50.00
316
KAWA Joanna
Miraz Race Team
341 POL Mysłowice 4:48 12.50 00:47:51.00
317
WARTOK Mariusz
295 POL Mysłowice 4:48 12.50 00:47:52.00
318
KUCZERA Tadeusz
401 POL Świerklany 4:48 12.50 00:47:52.00
319
SZCZEPAŃSKI Marek
865 POL Będzin 4:48 12.50 00:47:53.00
320
KIERSKI Dariusz
#druzyna M
83 POL Pszczyna 4:48 12.50 00:47:53.00
321
SZCZEPAŃSKI Tomasz
434 POL Będzin 4:48 12.50 00:47:54.00
322
TATOJ Mirosław
802 POL Pszczyna 4:48 12.50 00:48:00.00
323
FICEK Tomasz
Press Glass Biegamy I Wspieramy
328 POL Wieprz 4:48 12.50 00:48:00.00
324
KŁAK Waldemar
530 POL Czechowice-Dziedzice 4:48 12.50 00:48:00.00
325
KASZUBSKI Andrzej
680 POL Zabrze 4:48 12.50 00:48:00.00
326
FABER Miroslaw
Magna Formpol Running Team
422 DEU Beuthen Os 4:49 12.50 00:48:05.00
327
RYSZCZYK Adam
Run2Befree
574 POL Rybnik 4:49 12.50 00:48:08.00
328
POLOCZEK Adam
Pko Bp
389 POL Katowice 4:49 12.50 00:48:10.00
329
GAIK Paweł
Atelier Wallprint & Decoration
512 POL Częstochowa 4:50 12.50 00:48:12.00
330
KŁAPTOCZ Mirosław
172 POL Czechowice-Dziedzice 4:50 12.50 00:48:13.00
331
BOREK Paweł
H&B
820 POL Kraków 4:50 12.50 00:48:17.00
332
HANASIEWICZ Paweł
H&B Team
788 POL Przemyśl 4:50 12.35 00:48:19.00
333
STALMACH Sławomir
Pszczyna Biega
402 POL Łąka 4:50 12.35 00:48:20.00
334
WACHOWIAK Szymon
336 POL Katowice 4:50 12.35 00:48:20.00
335
SZCZYPIÓR Roman
560 POL Lędziny 4:50 12.35 00:48:20.00
336
TURNIAK Dariusz
581 POL Świerklany 4:51 12.35 00:48:21.00
337
KOLCZAK Marek
San Escobar
523 POL Rudzica 4:51 12.35 00:48:27.00
338
PIENIĄDZ Janusz
826 POL Poręba 4:51 12.35 00:48:27.00
339
KARPIŃSKI Robert
786 POL Bielsko-Biala 4:51 12.35 00:48:28.00
340
PROKOPENKO Agnieszka
153 POL Żory 4:51 12.35 00:48:28.00
341
CHMIELNIAK Jakub
487 POL Zabrze 4:51 12.35 00:48:28.00
342
MENDROK Mateusz
855 POL Pszczyna 4:52 12.35 00:48:31.00
343
SZYDŁOWSKI Waldemar
Magna Formpol Running Team
557 POL Tychy 4:52 12.35 00:48:32.00
344
STACHA Paweł
837 POL Siemianowice Śląskie 4:52 12.35 00:48:33.00
345
ROSIŃSKI Eugeniusz
Sto-Nogi Milanówek
167 POL Milanówek 4:52 12.35 00:48:33.00
346
GOŁAWSKA Ewa
822 POL Ornontowice 4:52 12.35 00:48:36.00
347
KAMINSKA Dorota
752 POL Jastrzębie Zdrój 4:52 12.35 00:48:37.00
348
WIEWIÓRA Sylwester
70 POL Pszczyna 4:52 12.35 00:48:38.00
349
SIWIEC Tomasz
633 POL Mysłowice 4:52 12.35 00:48:39.00
350
ŁYCZKO Janusz
biegamSobie
652 POL Bielsko-Biała 4:53 12.35 00:48:43.00
351
MATUSIAK Marcin
662 POL Wola 4:53 12.35 00:48:49.00
352
JAROS Dariusz
374 POL Będzin 4:54 12.35 00:48:51.00
353
TYKIERKA Tomasz
Toxpress
755 POL Budziska 4:54 12.35 00:48:52.00
354
ŻOŁNECZKO Marcin
69 POL Racibórz 4:54 12.35 00:48:53.00
355
SZUL Józef
527 POL Żory 4:54 12.20 00:48:54.00
356
GÓRNY Mikołaj
CA AKTYWNI / CA BROKER
41 POL Lędziny 4:54 12.20 00:48:56.00
357
FREJ Adam
2 POL Łąka 4:54 12.20 00:48:58.00
358
BARAN Dawid
Do Porzygu Ocr Team
218 POL Ćwiklice 4:55 12.20 00:49:00.00
359
ZYDEK Grzegorz
166 POL Rybnik 4:55 12.20 00:49:01.00
360
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Będzin Górą
109 POL Będzin 4:55 12.20 00:49:04.00
361
CHRAPKIEWICZ Marek
158 POL Pszczyna 4:55 12.20 00:49:04.00
362
ZABRZESKI Piotr
591 POL Suszec 4:55 12.20 00:49:06.00
363
KRAKOWSKI Wojciech
17 POL Bielsko-Biała 4:56 12.20 00:49:11.00
364
MUSIOŁ Małgorzata
319 POL Czerwionka-Leszczyny 4:56 12.20 00:49:11.00
365
BOGDANIK Dariusz
Kp Psp Pszczyna
10 POL Pszczyna 4:56 12.20 00:49:13.00
366
TOPOLNICKI Adam
14 POL Rybnik 4:56 12.20 00:49:14.00
367
SKONIECZNY Patryk
Babol Team
366 POL Żory 4:56 12.20 00:49:14.00
368
PASTUSZKA Aleksandra
Fit Stacja
621 POL Pszczyna 4:56 12.20 00:49:14.00
369
GIBIEC Tomasz
696 POL Brenna 4:56 12.20 00:49:16.00
370
GRUSZKA Maciej
872 POL Pszczyna 4:56 12.20 00:49:18.00
371
RASZKA Janusz
Olza Cieszyn
440 POL Cieszyn 4:57 12.20 00:49:20.00
372
FOLEK Andrzej
Pszczyna Biega
1 POL Pszczyna 4:57 12.20 00:49:21.00
373
CEPOK Marcin
747 POL Czarków 4:57 12.20 00:49:22.00
374
PALA Mariusz
Koko Dżambo I Do Przodu
223 POL Pszczyna 4:57 12.20 00:49:23.00
375
DOLECKI Piotr
852 POL Rybnik 4:57 12.20 00:49:24.00
376
MALINOWSKA Małgorzata
Powoli Do Celu
117 POL Gilowice 4:57 12.20 00:49:24.00
377
KOWALSKI Robert
351 POL Pszczyna 4:57 12.20 00:49:28.00
378
FIJAK Jerzy
K.S. Halny Węgierska Górka
835 POL Bielsko-Biała 4:58 12.05 00:49:31.00
379
PORCZYŃSKA Patrycja
Spot Pszczyna
22 POL Pszczyna 4:58 12.05 00:49:31.00
380
MAZUR Arkadiusz
TI Automotive
729 POL Międzyrzecze Dolne 4:58 12.05 00:49:32.00
381
KAŁAMAŁA Przemysław
329 POL Pszczyna 4:58 12.05 00:49:38.00
382
NOWAK Michał
Michał Nowak
559 POL Pszczyna 4:58 12.05 00:49:38.00
383
SALAMON Patryk
418 GBR London 4:59 12.05 00:49:48.00
384
KUR Mariusz
749 POL Zawiercie 4:59 12.05 00:49:49.00
385
WĄSOWICZ Marian
609 POL Kęty 4:60 12.05 00:49:52.00
386
PIKUŁA Jacek
brak
743 POL Bieruń 4:60 12.05 00:49:52.00
387
LANDZIŃSKI Jacek
437 POL Żory 4:60 12.05 00:49:53.00
388
BARANKIEWICZ Karolina
Nutrend Biega
521 POL Pisarzowice 4:60 12.05 00:49:55.00
389
POSEŁKIEWICZ Adam
Nasfol
131 POL Pszczyna 4:60 12.05 00:49:58.00
390
PASTUSZKA Marcin
283 POL Łąka 5:01 12.05 00:50:02.00
391
HERDZINA Wojciech
Bonzo Team
695 POL Chybie 5:01 12.05 00:50:03.00
392
KYRCZ Barbara
125 POL Dankowice 5:01 11.90 00:50:07.00
393
CHROBOK Marcin
217 POL Oświęcim 5:01 11.90 00:50:07.00
394
ZMUDA Dariusz
562 POL Jastrzębie-Zdrój 5:01 11.90 00:50:07.00
395
CYGANIK Piotr
Fc Cwaniaki
642 POL Chorzów 5:01 11.90 00:50:10.00
396
BIGOS Grzegorz
Grammi
367 POL Jaworzno 5:02 11.90 00:50:11.00
397
CZERWINSKI Mateusz
392 POL Pszczyna 5:02 11.90 00:50:14.00
398
OKRĘT Tomasz
Azyl
673 POL Wodzisław Śląski 5:02 11.90 00:50:15.00
399
PALA Aleksandra
-
212 POL Łaka 5:02 11.90 00:50:18.00
400
SIEWIERSKI Adam
Team Papry 20
233 POL Frydek 5:03 11.90 00:50:21.00
401
PUSTELNIK Ewa
507 POL Żory 5:03 11.90 00:50:23.00
402
MIKOŁAJEK Kamil
381 POL Wilkowice 5:03 11.90 00:50:24.00
403
VENSLAUSKAS Dominika
716 POL Tychy 5:03 11.90 00:50:24.00
404
ADAMCZYK Tomek
Ca Aktywni
7 POL Tychy 5:03 11.90 00:50:25.00
405
CERVIK Michal
308 CZE Frydek-Mistek 5:03 11.90 00:50:25.00
406
STASZEWSKI Konrad
601 POL Sosnowiec 5:03 11.90 00:50:28.00
407
PODBIOŁ Dorota
Jankofans Myto
107 POL Jankowice 5:03 11.90 00:50:29.00
408
SZALA Daniel
535 POL Chorzów 5:03 11.90 00:50:29.00
409
PAGIEŁA Małgorzata
Szerszenie
553 POL Bielsko Biała 5:03 11.90 00:50:30.00
410
STEFANÓW Mirosław
Wku Bielsko-Biała
104 POL Czechowice-Dziedzice 5:04 11.90 00:50:31.00
411
JAKUBOWSKA Renata
175 POL Bielsko-Biała 5:04 11.90 00:50:33.00
412
GANDZEL Szymon
540 POL Mazańcowice 5:04 11.90 00:50:35.00
413
SZYMURA Agnieszka
529 POL Rybnik 5:04 11.90 00:50:37.00
414
BABINSKI Zbigniew
447 POL Bulowice 5:04 11.90 00:50:40.00
415
BAKSIK Paweł
883 POL Pszczyna 5:05 11.76 00:50:46.00
416
OPERCHALSKI Andrzej
658 POL Jankowice 5:05 11.76 00:50:46.00
417
BRYŁA Bogusław
612 POL Czarków 5:05 11.76 00:50:47.00
418
SKOWROŃSKI Mariusz
Spokorun
683 POL Szczerbice 5:05 11.76 00:50:49.00
419
KOSMALA-LANDZIŃSKA Ewa
482 POL Żory 5:06 11.76 00:50:52.00
420
GANCARCZYK Wiesław
Parkrun Chrzanów
453 POL Libiąż 5:06 11.76 00:50:53.00
421
MYNARSKA Ligia
Daleko Jeszcze?
377 POL Bielsko-Biała 5:06 11.76 00:50:55.00
422
BORYCZKA Szymon
PoWoli do celu
606 POL Miedzyrzecze 5:06 11.76 00:50:55.00
423
JANKO Kamil
676 POL Międzyrzecze Dolne 5:06 11.76 00:50:55.00
424
BOGUCKI Przemysław
868 POL Katowice 5:06 11.76 00:50:56.00
425
DZIEDZIC Andrzej
298 POL Żory 5:06 11.76 00:50:56.00
426
STAWARZ Anna
Wkurw_Team
475 POL Żywiec 5:06 11.76 00:50:56.00
427
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
546 POL Łąka 5:06 11.76 00:50:57.00
428
GODZIC Dariusz
710 POL Frydek 5:06 11.76 00:50:58.00
429
PACUŁA Piotr
228 POL Goczałkowice-Zdrój 5:07 11.76 00:51:01.00
430
PASIERBEK Katarzyna
746 POL Bystra 5:07 11.76 00:51:01.00
431
KURTO Józef
718 POL Międzyrzecze Górne 5:07 11.76 00:51:02.00
432
KUDYBA Paweł
698 POL Ćwiklice 5:07 11.76 00:51:05.00
433
KASZCZUK Radosław
361 POL Zielonka 5:07 11.76 00:51:06.00
434
FURGAŁA Piotr
Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
734 POL Bartoszyce 5:07 11.76 00:51:06.00
435
WILK Wojciech
Lake Runners-Tgb
187 POL Tychy 5:07 11.76 00:51:08.00
436
JANIEC Witold
793 POL Zwonowice 5:07 11.76 00:51:10.00
437
KOWALSKI Adam
848 POLSKA Mielżyn 5:08 11.76 00:51:12.00
438
NOGA Angelika
827 POL Kozy 5:08 11.76 00:51:15.00
439
LENART Sylwia
405 POL Tychy 5:08 11.76 00:51:15.00
440
IMIELSKI Paweł
146 POL Piasek 5:08 11.76 00:51:16.00
441
PLEWNIA Irena
Forma Wodzisław Śląski
639 POL Wodzisław Śląski 5:08 11.76 00:51:17.00
442
PIECYK Mirosław
1968
201 POL Żory 5:08 11.63 00:51:18.00
443
BUĆKOWSKI Kamil
732 POL Radlin 5:08 11.63 00:51:18.00
444
ADAMIAK Edyta
Świry Stela
439 POL Skoczów 5:09 11.63 00:51:22.00
445
ZABŁOCKI Grzegorz
103 POL Bielsko-Biała 5:09 11.63 00:51:23.00
446
STASICZEK Stanisław
71 POL Pszczyna 5:09 11.63 00:51:26.00
447
GRYGIER Michał
1982
483 POL Pszczyna 5:09 11.63 00:51:28.00
448
ŁAPA Piotr
Pszczyna Biega
11 POL Pszczyna 5:09 11.63 00:51:28.00
449
ZEMBOK Filip
464 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:31.00
450
DYL Ireneusz
244 POL Czyżowice 5:10 11.63 00:51:33.00
451
ŚLIWKA Beata
Olza Cieszyn
248 POL Dzięgielów 5:10 11.63 00:51:35.00
452
GŁUCHOWSKI Jacek
427 POL Bielsko-Biała 5:10 11.63 00:51:36.00
453
BIAŁAS Agnieszka
Mdm
204 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:37.00
454
ZAKRZEWSKA Agnieszka
814 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:37.00
455
SPYRA Zdzisław
Śląska Oficyna Drukarska
465 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:38.00
456
HAJNAS Anna
Spot Pszczyna
796 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:39.00
457
RÓŻYCKI Mateusz
39 POL Pszczyna 5:11 11.63 00:51:40.00
458
GÓRA Mateusz
876 POL Pszczyna 5:11 11.63 00:51:46.00
459
KOJZAREK Agata
266 POL Pszczyna 5:12 11.49 00:51:54.00
460
BAJER Grzegorz
Dystans Lubomia
766 POL Lubomia 5:12 11.49 00:51:54.00
461
ŻELIŃSKI Marek
765 POL Chorzów 5:12 11.49 00:51:59.00
462
KONTNY Tomasz
3CARGO
46 POL Rudołtowice 5:13 11.49 00:52:00.00
463
MROZIK Kamil
Easy Run
764 POL Racibórz 5:13 11.49 00:52:01.00
464
GRYGIER Maciej
Mg Sport
481 POL Pszczyna 5:13 11.49 00:52:02.00
465
PŁAWECKA Katarzyna
Pszczyna biega
681 POL Pszczyna 5:13 11.49 00:52:02.00
466
KUBICA Mariusz
52 POL Tychy 5:13 11.49 00:52:06.00
467
JAGODZIŃSKA Magdalena
648 POL Bielsko-Biała 5:13 11.49 00:52:07.00
468
ZAWADZKI Tyberiusz
234 POL Golasowice 5:14 11.49 00:52:10.00
469
PIŁOT Piotr
Nasfol
229 POL Pszczyna 5:14 11.49 00:52:11.00
470
JASTRZĘBSKI Mariusz
3CARGO
45 POL Maków Mazowiecki 5:14 11.49 00:52:12.00
471
DZIEWIĄTKA Marek
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
538 POL Czechowice Dziedzice 5:14 11.49 00:52:13.00
472
KOPYTIUK Bogusław
697 POL Tychy 5:14 11.49 00:52:18.00
473
GRZEGORZEK Bartosz
688 POL Bielsko-Biała 5:15 11.49 00:52:24.00
474
WALICZEK Leszek
Azyl
149 POL Rudołtowice 5:15 11.49 00:52:26.00
475
NOWOK Monika
Spot Pszczyna
192 POL Goczałkowice-Zdrój 5:15 11.49 00:52:28.00
476
BORGOSZ Sebastian
1991
208 POL Pszczyna 5:15 11.49 00:52:29.00
477
KOLNY Łukasz
690 POL Tychy 5:16 11.36 00:52:32.00
478
STASIAK Łukasz
477 POL Katowice 5:16 11.36 00:52:33.00
479
ZELIK Bronisław
Tsunami Bytków
98 POL Siemianowice Śląskie 5:16 11.36 00:52:36.00
480
ZIATYK Joanna
387 POL Wola 5:16 11.36 00:52:36.00
481
STRZYGA Łukasz
Zap Sznajder O/warszawa
87 POL Warszawa 5:16 11.36 00:52:37.00
482
BIESEK Wojciech
857 POL Pszczyna 5:16 11.36 00:52:38.00
483
GÓRSKI Jerzy
288 POL Pszczyna 5:16 11.36 00:52:39.00
484
DOMAGAŁA Kornelia
490 POL Rudzica 5:17 11.36 00:52:41.00
485
WOJCIECH Szymon
170 POL Góra 5:17 11.36 00:52:44.00
486
ŚWIECA Marcin
542 POL Górki Wielkie 5:17 11.36 00:52:46.00
487
KULIGA Ilona
Ledovo.pl
191 POL Czarków 5:17 11.36 00:52:50.00
488
SIWIEC Sławomir
632 POL Iłża 5:18 11.36 00:52:51.00
489
FICEK Marek
600 POL Pszczyna 5:18 11.36 00:52:52.00
490
OGRODZKI Piotr
479 POL Bielsko-Biała 5:18 11.36 00:52:54.00
491
GREŃ Dorota
Olza Cieszyn
686 POL Ustroń 5:18 11.36 00:53:00.00
492
WIELGAT-KOJDECKA Magdalena
721 POL Tychy 5:19 11.36 00:53:02.00
493
WALA Justyna
spot Pszczyna
738 POL Czarków 5:19 11.36 00:53:04.00
494
SOŁTYSIK Aleksandra
261 POL Rokitno 5:19 11.24 00:53:07.00
495
STAŃCZYK Andrzej
Górnik Wola
95 POL Wola 5:19 11.24 00:53:08.00
496
KUBULUS Tomasz
626 POL Ćwiklice 5:20 11.24 00:53:11.00
497
BALCAREK Remigiusz
757 POL Pruchna 5:20 11.24 00:53:12.00
498
FRELEK Katarzyna
Klub Biegacza Pwc Sdc
500 POL Katowice 5:20 11.24 00:53:13.00
499
POWAŁA Emilka
280 POL Raszczyce 5:20 11.24 00:53:14.00
500
CHWAŁEK Mirosław
245 POL Bielsko-Biała 5:20 11.24 00:53:15.00
501
SZCZEPAŃSKI Andrzej
355 POL Będzin 5:20 11.24 00:53:15.00
502
LAZAREK Grzegorz
Mg Sport
134 POL Pszczyna 5:20 11.24 00:53:16.00
503
KOSMALA Stanisława
438 POL Rybnik 5:20 11.24 00:53:18.00
504
SOŁTYSIK Rafał
262 POL Rokitno 5:20 11.24 00:53:19.00
505
KASPRZYK Anna
448 POL Sosnowiec 5:21 11.24 00:53:22.00
506
PYĆ Andrzej
674 POL Jasienica 5:21 11.24 00:53:24.00
507
KUCZERA Grzegorz
368 POL Pszczyna 5:21 11.24 00:53:26.00
508
MAREK-WRÓBEL Edyta
636 POL Rybnik 5:21 11.24 00:53:28.00
509
DANISZ Adrianna
494 POL Łąka 5:21 11.24 00:53:30.00
510
GRĄDALSKI Tomasz
Ca Aktywni/Ca Broker
3 POL Pszczyna 5:22 11.24 00:53:32.00
511
PIECH Izabela
301 POL Jaworze 5:22 11.24 00:53:34.00
512
PIECH Janusz
300 POL Jaworze 5:22 11.24 00:53:35.00
513
SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina
RUNTEAM Pawłowice
614 POL Pawłowice 5:22 11.24 00:53:37.00
514
MAREK-ŁUKASZCZUK Aleksandra
Beactive Team
839 POL Wola 5:22 11.24 00:53:37.00
515
ŻOŁNECZKO Łukasz
577 POL Racibórz 5:22 11.24 00:53:38.00
516
PALUCHIEWICZ Szymon
77 POL Pawłowice 5:22 11.24 00:53:39.00
517
GÓRA Mateusz
296 POL Będzin 5:22 11.24 00:53:39.00
518
TOMASIK Anna
Merxan
251 POL Goczałkowice-Zdrój 5:23 11.11 00:53:45.00
519
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
592 POL Łąka 5:23 11.11 00:53:47.00
520
KASPRZYK Mariusz
449 POL Sosnowiec 5:23 11.11 00:53:48.00
521
KNOP Piotr
821 POL Jastrzębie-Zdrój 5:23 11.11 00:53:48.00
522
DZIDA Anna
348 POL Pszczyna 5:24 11.11 00:53:54.00
523
SAŁATA Marcin
466 POL Hecznarowice 5:24 11.11 00:53:54.00
524
SOBCZAK Beata
878 Żory 5:25 11.11 00:54:02.00
525
KOLASA Jarosław
135 POL Pszczyna Jankowice 5:25 11.11 00:54:07.00
526
ŁOPATKA Grzegorz
545 POL Rybnik 5:25 11.11 00:54:07.00
527
BINDA Jacek
873 POL Bielsko Biała 5:25 11.11 00:54:08.00
528
FALKIEWICZ Aldona
Team Papry 20
186 POL Tychy 5:26 11.11 00:54:13.00
529
WOJTAŚ Karol
825 POL Bielsko-Biała 5:26 11.11 00:54:13.00
530
SZCZYPIŃSKA Beata
Niezrzeszona
750 POL Czechowice-Dziedzice 5:26 11.11 00:54:16.00
531
NIEĆ Grzegorz
Magna Formpol Running Team
421 POL Katowice 5:26 10.99 00:54:19.00
532
BILIŃSKI Marcin
318 POL Pszczyna 5:27 10.99 00:54:28.00
533
KARAWACKI Grzegorz
584 POL Kęty 5:27 10.99 00:54:29.00
534
GWÓŹDŹ Karolina
286 POL Wola 5:28 10.99 00:54:39.00
535
BIOLIK Piotr
775 POL Gliwice 5:28 10.99 00:54:39.00
536
SZOJDA Paulina
Viking Training Center
200 POL Tychy 5:29 10.99 00:54:40.00
537
WĘGRZYN Ewa
209 POL Ćwiklice 5:29 10.99 00:54:41.00
538
SONAKOWSKI Roman
Aniołki Charliego
548 POL Brodnica 5:29 10.99 00:54:41.00
539
MORAWSKI Janusz
Pszczyna Biega
27 POL Pszczyna 5:29 10.99 00:54:42.00
540
CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz
568 POL Bielsko-Biała 5:29 10.99 00:54:47.00
541
JARZYNA Adam
689 POL Polanka Wielka 5:30 10.99 00:54:51.00
542
MICHALSKI Mateusz
524 POL Jaworze 5:30 10.99 00:54:52.00
543
GIEDWIŁŁO Marta
Kolorowa Drużyna Nessi
358 POL Tychy 5:30 10.99 00:54:53.00
544
BUCZEK Katarzyna
Pszczyna Biega
66 POL Ćwiklice 5:30 10.87 00:54:57.00
545
KOZIJ-GULIŃSKA Barbara
Natalczywi Biegacze
653 POL Katowice 5:30 10.87 00:54:58.00
546
MRUGALSKI Marek
552 POL Mikołów 5:30 10.87 00:54:59.00
547
MIŁOBÓG Ewa
736 POL Bielsko-Biała 5:31 10.87 00:55:01.00
548
NOWAK Łukasz
Kp Psp Pszczyna
12 POL Pszczyna 5:32 10.87 00:55:11.00
549
CYWIŃSKI Robert
Świerczyniec Running
849 POL Świerczyniec 5:32 10.87 00:55:19.00
550
SKURA Tomasz
Pszczyna Biega
65 POL Pszczyna 5:32 10.87 00:55:20.00
551
OPUCHLIK Aleksandra
Aktywnapszczyna.pl
122 POL Studzienice 5:33 10.87 00:55:23.00
552
OPUCHLIK Tomasz
Aktywnapszczyna.pl
121 POL Studzienice 5:33 10.87 00:55:24.00
553
SALAMON Jerzy
211 POL Pszczyna 5:33 10.87 00:55:25.00
554
RYŚ Maciej
767 POL Mikołów 5:33 10.87 00:55:26.00
555
FOKS Damian
RUNTEAM Pawłowice
299 POL Warszowice 5:33 10.87 00:55:29.00
556
GRUDZIEŃ Michał
214 POL Pszczyna 5:33 10.75 00:55:30.00
557
HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria
Spot Pszczyna
236 POL Pszczyna 5:34 10.75 00:55:31.00
558
LERCH Maria
RUNTEAM Pawłowice
292 POL Jastrzębie-Zdrój 5:34 10.75 00:55:31.00
559
KORZUSZNIK Piotr
Luxtorpeda Czerwionka
672 POL Czerwionka-Leszczyny 5:34 10.75 00:55:36.00
560
ŚWIERKOT Przemek
Kaj Ta Meta Team
661 POL Ligota 5:34 10.75 00:55:36.00
561
FERENS Askaniusz
270 POL Gilowice 5:34 10.75 00:55:39.00
562
SOBCZYK Sławomir
Wolny Strzelec
511 POL Tychy 5:35 10.75 00:55:43.00
563
TENDERA-KRZYSTOLIK Barbara
665 POL Pszczyna 5:35 10.75 00:55:44.00
564
KRZYSTOLIK Krystian
Mg-Sport
646 POL Pszczyna 5:35 10.75 00:55:45.00
565
ŁYCZAK Agnieszka
761 POL Knurów 5:35 10.75 00:55:47.00
566
KOMRAUS Sławomir
WILD RUNNERS CLUB
16 POL Pszczyna 5:35 10.75 00:55:50.00
567
ZABRZECKA Maria
784 POL Pszczyna 5:36 10.75 00:55:52.00
568
LISOK Mateusz
Terminal Logistyczny Promont
630 POL Tychy 5:36 10.75 00:55:58.00
569
KOSTYRA Weronika
pzs2pszczyna
641 POL Tychy 5:36 10.75 00:55:58.00
570
MARYNIOK Józef
504 POL Międzyrzecze 5:36 10.75 00:55:59.00
571
PTAK Damian
272 POL Mysłowice 5:37 10.75 00:56:02.00
572
KASPERCZYK Anna
431 POL Oświęcim 5:37 10.75 00:56:04.00
573
FOBER Monika
Mdm
712 POL Bielsko-Biała 5:37 10.64 00:56:07.00
574
RYT Mirosław
221 POL Pszczyna 5:37 10.64 00:56:07.00
575
PIECYK Adrianna
127 POL Żory 5:37 10.64 00:56:08.00
576
BRZÓZKA Sebastian
Sbd Energetyk Rybnik
811 POL Rybnik 5:38 10.64 00:56:12.00
577
COPIK Wiktoria
531 POL Cieszyn 5:38 10.64 00:56:12.00
578
POWAŁA Kuba
281 POL Raszczyce 5:38 10.64 00:56:13.00
579
RUDNICKI Maciej
Bąbelki
391 POL Żory 5:38 10.64 00:56:17.00
580
PIÓRKO Iwona
468 POL Pszczyna 5:39 10.64 00:56:20.00
581
JASKÓŁKA Michał
Śląsk Runners
515 POL Ruda Śląska 5:39 10.64 00:56:27.00
582
LENART Robert
Ford Autoklimat
404 POL Tychy 5:39 10.64 00:56:28.00
583
PIETNOCZKA Tomasz
3CARGO
47 POL Pszczyna 5:40 10.64 00:56:33.00
584
MACIEJCZYK Karolina
148 POL Dankowice 5:41 10.53 00:56:42.00
585
NOWAK Magdalena
Bwm
311 POL Żory 5:41 10.53 00:56:49.00
586
POTOCZNY Robert
860 POL Rybnik 5:42 10.53 00:56:50.00
587
RÓŻAŃSKA Joanna
Lecymy Durś
809 POL Orzesze 5:42 10.53 00:56:51.00
588
KUBICA Tadeusz
Bwm
312 POL Żory 5:42 10.53 00:56:51.00
589
TYKIERKA Małgorzata
Toxpress
754 POL Budziska 5:42 10.53 00:56:51.00
590
GIBAS Ireneusz
Mg Sport
844 POL Goczałkowice 5:43 10.53 00:57:02.00
591
GIBAS Ewa
Mg Sport
335 POL Goczałkowice-Zdrój 5:43 10.53 00:57:03.00
592
ŚWIĄTEK-BACZKOWSKA Anna
462 POL Sosnowiec 5:43 10.53 00:57:08.00
593
JANICKI Krzysztof
171 POL Jastrzębie Zdrój 5:44 10.53 00:57:10.00
594
ZAGUBIEN Dominik
53 POL Siemianowice 5:44 10.53 00:57:13.00
595
ZAGUBIEN Aneta
599 POL Wisła Wielka 5:44 10.53 00:57:13.00
596
JELOCHA Grzegorz
274 POL Żytna 5:44 10.53 00:57:15.00
597
BIAŁAS Jakub
563 POL Bieruń 5:44 10.53 00:57:16.00
598
STOCHNIJ Karol
859 POL Chorzów 5:44 10.42 00:57:20.00
599
KRAWCZYK Bernadeta
Spot Pszczyna
331 POL Radostowice 5:44 10.42 00:57:20.00
600
MAREK Agnieszka
582 POL Czechowice-Dziedzice 5:44 10.42 00:57:20.00
601
ZAUŚCIŃSKI Tomasz
Laserdruk
625 POL Strzelce Opolskie 5:44 10.42 00:57:20.00
602
CHUDEK Agnieszka
Spot Pszczyna
715 POL Goczałkowice-Zdrój 5:44 10.42 00:57:20.00
603
SZCZELINA Marta
Speed Team Brzeszcze/kolorowa Drużyna Nessi
256 POL Brzeszcze 5:45 10.42 00:57:21.00
604
BARANKIEWICZ Irek
Xt 500
520 POL Pisarzowice 5:45 10.42 00:57:25.00
605
CAPUTA Stanisław
Lipowa biega
741 POL Lipowa 5:45 10.42 00:57:25.00
606
DYRDA Bartłomiej
Bekz
371 POL Czarków 5:45 10.42 00:57:27.00
607
KIEŁKOWSKA Monika
797 POL Pszczyna 5:45 10.42 00:57:29.00
608
DYRDA Ewa
Bekz
372 POL Czarków 5:46 10.42 00:57:31.00
609
BEDNARSKI Jarosław
887 POL Opole 5:46 10.42 00:57:33.00
610
ĆWIOK Karolina
293 POL Tarnowskie Góry 5:46 10.42 00:57:36.00
611
SUSZYŃSKI Zbigniew
237 POL Suszec 5:47 10.42 00:57:43.00
612
SZYPUŁA Ewa
Krav Maga Sagot
534 POL Tychy 5:47 10.42 00:57:48.00
613
POSEŁKIEWICZ Krzysztof
Nasfol
133 POL Pszczyna 5:48 10.31 00:57:55.00
614
BIELA Mariusz
64 POL Pszczyna 5:48 10.31 00:57:59.00
615
SZCZYPKA Jacek
Spot Pszczyna
498 POL Pszczyna 5:48 10.31 00:57:59.00
616
JAKÓBIEC Tomasz
382 POL Bielsko Biala 5:49 10.31 00:58:02.00
617
CZARNIECKA Klaudia
769 POL Jasienica 5:49 10.31 00:58:04.00
618
DUDEK Tomasz
174 POL Oświęcim 5:49 10.31 00:58:04.00
619
RADOMSKI Jacek
751 POL Sosnowiec 5:49 10.31 00:58:05.00
620
SOBCZYK Renata
Wolny Strzelec
510 POL Tychy 5:49 10.31 00:58:07.00
621
SKARBOŃ Paweł
564 POL Ćwiklice 5:49 10.31 00:58:09.00
622
DZIDA Jakub
349 POL Pszczyna 5:49 10.31 00:58:09.00
623
OSZCZĘDA Marzena
467 POL Żory 5:50 10.31 00:58:14.00
624
OLENDER Leszek
42 Do Szczęścia
590 POL Góra 5:50 10.31 00:58:14.00
625
HABCZYŃSKA Justyna
215 POL Katowice 5:51 10.31 00:58:23.00
626
TATUŚ Sebastian
513 POL Chorzów 5:51 10.31 00:58:24.00
627
SZWED Leszek
Super Tata
159 POL Pszczyna 5:51 10.31 00:58:26.00
628
PĘKAŁA Leszek
105 POL Radostowice 5:51 10.31 00:58:26.00
629
SZKLANNY-RECLIK Elżbieta
164 POL Pszczyna 5:51 10.31 00:58:27.00
630
SOSZ Sebastian
338 POL Szczejkowice 5:51 10.31 00:58:27.00
631
WYSOCKA Monika
383 POL Katowice 5:51 10.31 00:58:28.00
632
MACKIEWICZ Martyna
Fit Story
634 POL Sosnowiec 5:51 10.31 00:58:28.00
633
SZAFRAN Magdalena
Ca Aktywni Ca Broker
18 POL Libiąż 5:51 10.31 00:58:29.00
634
SOSZ Ania
337 POL Szczejkowice 5:51 10.31 00:58:29.00
635
SZYMAŃSKI Andrzejkrzysztof
522 POL Bielsko-Biała 5:51 10.20 00:58:30.00
636
SZCZYPKA Alina
Spot Pszczyna
499 POL Pszczyna 5:52 10.20 00:58:33.00
637
SZCZOTKA Rafał
Skazany na Bluesa
63 POL Pszczyna 5:52 10.20 00:58:34.00
638
KANTOROWSKA Anna
Powoli Do Celu
183 POL Wola 5:52 10.20 00:58:34.00
639
MICUDA Jan
Truchtacz Mysłowice
136 POL Mysłowice 5:52 10.20 00:58:36.00
640
KACZOR Krzysztof
829 POL Pszczyna 5:52 10.20 00:58:36.00
641
SZWEDA-KUBOSZEK Katarzyna
Spot Pszczyna
739 POL Łąka 5:52 10.20 00:58:36.00
642
BIEROŃSKI Tomasz
724 POL Dankowice 5:52 10.20 00:58:36.00
643
LEGIEĆ-KWAŚNY Monika
708 POL Buczkowice 5:52 10.20 00:58:37.00
644
KĘDZIOR Michał
426 POL Piasek 5:52 10.20 00:58:38.00
645
OKOŃ Dariusz
818 POL Pszczyna 5:53 10.20 00:58:49.00
646
MARKIEWICZ Krzysztof
Azaliowa Run
102 POL Goczałkowice-Zdrój 5:54 10.20 00:58:55.00
647
GRZYWACZ Marcela
240 POL Studzienice 5:54 10.20 00:58:57.00
648
KURUS Tomasz
816 POL Kraków 5:54 10.20 00:58:59.00
649
KHVAINITSKAYA-KURUS Katsiaryna
817 POL Krakow 5:55 10.20 00:59:01.00
650
FARUGA Angelina
324 POL Ćwiklice 5:55 10.10 00:59:08.00
651
KORNAS Krystyna
114 POL Strumień 5:56 10.10 00:59:14.00
652
ZABRZECKA Edyta
880 POL Bielsko Biała 5:56 10.10 00:59:16.00
653
ZIMNY Ireneusz
363 POL Rybnik 5:56 10.10 00:59:18.00
654
ZABRZECKI Paweł
785 POL Jawiszowice 5:56 10.10 00:59:19.00
655
PLOCH Andrzej
275 POL Pławniowice 5:57 10.10 00:59:23.00
656
BUCZEK Beata
Pszczyna Biega
67 POL Pszczyna 5:57 10.10 00:59:25.00
657
WOJTAŚ Patrycja
824 POL Bielsko-Biała 5:57 10.10 00:59:27.00
658
BOBEŁ Artur
97 POL Tychy 5:57 10.10 00:59:28.00
659
LISZOK Przemysław
615 POL Jastrzębie-Zdrój 5:58 10.10 00:59:34.00
660
WIECZOREK Henryk
602 POL Goczałkowice Zdrój 5:58 10.10 00:59:35.00
661
KOTLARCZYK Stanisław
858 POL Kobiernice 5:58 10.10 00:59:38.00
662
LISZOK Iwona
611 POL Jastrzębie-Zdrój 5:58 10.10 00:59:38.00
663
KOTLARCZYK Bożena
436 POL Kobiernice 5:59 10.10 00:59:40.00
664
SODZAWICZNY Bożena
150 POL Pszczyna 5:59 10.00 00:59:49.00
665
PIETRZYK Aleksandra
Tgb Lake Runners
347 POL Tychy 5:59 10.00 00:59:50.00
666
DZIEDZIC Dominik
120 POL Gliwice 5:60 10.00 00:59:51.00
667
ZIĘBA Tomasz
265 POL Międzyrzecze 5:60 10.00 00:59:51.00
668
WALECKA Katarzyna
Spot Pszczyna
702 POL Pszczyna 5:60 10.00 00:59:57.00
669
ODROBINA Patrycja
544 POL Sosnowiec 6:00 10.00 01:00:00.00
670
CIEMAŁA Radosław
GoldTeam
637 POL Ogrodzona 6:00 10.00 01:00:00.00
671
CZERWIŃSKI Jan
284 POL Pszczyna 6:01 10.00 01:00:04.00
672
SIENKIEWICZ Gabriela
362 POL Wola 6:01 10.00 01:00:04.00
673
TYSZKOWSKI Jan
578 POL Jastrzębie-Zdrój 6:01 10.00 01:00:04.00
674
POKORA Izabela
735 POL Bielsko-Biała 6:01 10.00 01:00:06.00
675
URBAŃCZYK Anna
774 POL Tychy 6:02 10.00 01:00:13.00
676
ŚPIEWAK Agnieszka
759 POL Buczkowice 6:03 9.90 01:00:27.00
677
PRASZCZYK Klaudia
3CARGO
48 POL Częstochowa 6:04 9.90 01:00:31.00
678
ZAMARSKI Sebastian
Zamarski Team
650 POL Czeladz 6:04 9.90 01:00:31.00
679
KOZŁOWSKI Rafał
508 POL Bielsko-Biała 6:04 9.90 01:00:32.00
680
PACYGA Michał
279 POL Ćwiklice 6:04 9.90 01:00:35.00
681
ZAMARSKI Karol
Mosir Czeladz
649 POL Czeladz 6:04 9.90 01:00:36.00
682
WOJTAŚ Grzegorz
278 POL Ćwiklice 6:04 9.90 01:00:37.00
683
KEMPKA Izabela
517 POL Mikołów 6:05 9.90 01:00:42.00
684
SZKODA Magda
322 POL Łąka 6:05 9.90 01:00:43.00
685
MIKA Szymon
516 POL Mikołów 6:05 9.90 01:00:43.00
686
SZYDLIK Klaudiusz
334 POL Oświęcim 6:05 9.90 01:00:44.00
687
LYSKO Marek
414 POL Katowice 6:07 9.80 01:01:07.00
688
CIEŚLIK Zosia
Spot Pszczyna
424 POL Pszczyna 6:07 9.80 01:01:10.00
689
WAWOCZNY Anita
ZAZ Wspólna Pasja
807 POL Jastrzębie Zdrój 6:08 9.80 01:01:11.00
690
GODZIC Magdalena
Fit Stacja
628 POL Frydek 6:08 9.80 01:01:11.00
691
SZALA Beata
Sbd Energetyk Rybnik
810 POL Rybnik 6:08 9.80 01:01:14.00
692
PORWIT Aleksandra
165 POL Goczałkowice Zdrój 6:08 9.80 01:01:14.00
693
URBAŃCZYK Alicja
SPOT Pszczyna
843 POL Pszczyna 6:08 9.80 01:01:14.00
694
RADZIEWICZ Renata
Spot Pszczyna
176 POL Wisła Wielka 6:09 9.80 01:01:20.00
695
GÓRCZAK Małgorzata
376 POL Goczałkowice Zdrój 6:09 9.80 01:01:21.00
696
MĘDREK Marzena
Spot Pszczyna
425 POL Pszczyna 6:09 9.80 01:01:24.00
697
ROMAŃSKA Klaudia
407 POL Dąbrowa Górnicza 6:11 9.71 01:01:43.00
698
POLOK Robert
869 POL Bielsko Biała 6:11 9.71 01:01:44.00
699
SZPUŁA Kasia
819 POL Goczałkowice 6:11 9.71 01:01:46.00
700
SZEJNOWSKI Krzysztof
258 POL Pawłowice 6:11 9.71 01:01:47.00
701
CYWIŃSKA Elżbieta
850 POL Świerczyniec 6:12 9.71 01:01:50.00
702
WYSOCKI Piotr
384 POL Katowice 6:12 9.71 01:01:57.00
703
KOJDER Rafal
618 POL Tychy 6:13 9.71 01:02:04.00
704
SKRZYPCZYK Joanna
Azyl
132 POL Rudołtowice 6:14 9.62 01:02:10.00
705
RADZIEWICZ Tomasz
Tomasz Radziewicz
177 POL Wisła Wielka 6:15 9.62 01:02:26.00
706
NOWOŻYN Joanna
Spot Pszczyna
514 POL Pszczyna 6:15 9.62 01:02:26.00
707
KRYSTEK Ewelina
57 POL Pszczyna 6:15 9.62 01:02:27.00
708
ULCZOK Magdalena
Spot Pszczyna
480 POL Pszczyna 6:16 9.62 01:02:40.00
709
KUBIS Barbara
Spot Pszczyna
181 POL Czarków 6:17 9.52 01:02:42.00
710
KOPEĆ Andrzej
446 POL Czechowice-Dziedzice 6:17 9.52 01:02:44.00
711
ZIAJA Michał
3CARGO
50 POL Katowice 6:17 9.52 01:02:49.00
712
MORIC Anna
Kolorowa Drużyna Nessi
189 POL Pszczyna 6:17 9.52 01:02:50.00
713
STRZODA Barbara
Pszczyna Biega
56 POL Czarków 6:18 9.52 01:02:52.00
714
PASZEK Marzena
197 POL Brzeźce 6:20 9.43 01:03:18.00
715
PRZYŁUCKA Grażyna
Grammi
365 POL Preczów 6:21 9.43 01:03:22.00
716
GOLDA-STENCEL Barbara
781 POL Pszczyna 6:21 9.43 01:03:30.00
717
PASAK Agnieszka
413 POL Piekary Śląskie 6:22 9.43 01:03:31.00
718
CIEMAŁA Dawid
GoldTeam
638 POL Ogrodzona 6:22 9.43 01:03:36.00
719
POSŁUSZNA Monika
Spot Pszczyna
417 POL Bielsko-Biała 6:23 9.43 01:03:43.00
720
BIAŁAS Joanna
Spot Pszczyna
182 POL Radostowice 6:23 9.43 01:03:45.00
721
FABIAN Katarzyna
692 POL Chorzów 6:23 9.43 01:03:47.00
722
GAWLAK Barbara
55 POL Goczałkowice-Zdrój 6:25 9.35 01:04:00.00
723
WÓJCIAK Magdalena
576 POL Katowice 6:25 9.35 01:04:06.00
724
KLUKOWSKA Iwona
398 POL Katowice 6:25 9.35 01:04:07.00
725
GÓRKA Jolanta
Jolanta Team
37 POL Sucha Beskidzka 6:30 9.26 01:04:53.00
726
GÓRKA Bogusław
856 Sucha Beskidzka 6:30 9.26 01:04:55.00
727
HALIGOWSKA Wioleta
Pani
550 POL Bieruń 6:32 9.17 01:05:20.00
728
KLACZEK Anna
760 POL Buczkowice 6:34 9.17 01:05:33.00
729
JANKOWSKA Katarzyna
846 POL Tychy 6:35 9.09 01:05:45.00
730
KRUŻOŁEK Adam
162 POL Pszczyna 6:35 9.09 01:05:46.00
731
KUCZMIERCZYK Janusz
Uchtacz Mysłowice
489 POL Mysłowice 6:37 9.09 01:06:06.00
732
ZAGÓRSKA Beata
Niedziwedz Team
808 POL Goleszów 6:38 9.09 01:06:15.00
733
SZENDZIELORZ Patryk
357 POL Czechowice-Dziedzice 6:38 9.01 01:06:18.00
734
URBAŃSKI Łukasz
313 POL Czarków 6:38 9.01 01:06:19.00
735
URBAŃSKA Anna
314 POL Czarków 6:39 9.01 01:06:21.00
736
FORYŚ Ireneusz
828 POL Katowice 6:42 8.93 01:06:57.00
737
PINKAWA Agnieszka
Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
723 POL Katowice 6:43 8.93 01:07:06.00
738
FIRLA Natalia
597 POL Kraków 6:46 8.85 01:07:31.00
739
FIRLA Marcin
598 POL Kraków 6:46 8.85 01:07:31.00
740
PEPEK Bożena
744 POL Żory 6:47 8.85 01:07:41.00
741
SMYŁA Ewa
294 POL Łąka 6:47 8.85 01:07:47.00
742
SOBCZYK Karolina
663 POL Siemianowice Śląskie 6:47 8.85 01:07:48.00
743
NIEWIŃSKA Magdalena
273 POL Mysłowice 6:49 8.77 01:08:06.00
744
LEWICKI Paweł
613 POL Pszczyna 6:54 8.70 01:08:57.00
745
SZYBURSKI Stanisław
866 POL Zabrze 6:56 8.70 01:09:11.00
746
OSTROWSKA Iwona
380 POL Tychy 6:58 8.62 01:09:31.00
747
KOBIELA Jacek
556 POL Katowice 7:01 8.55 01:10:05.00
748
MARKIEL-WALIGÓRA Agnieszka
657 POL Łodygowice 7:03 8.55 01:10:22.00
749
WALIGÓRA Rafał
656 POL Bielsko-Biała 7:03 8.55 01:10:22.00
750
CHOŁOMEK Marek
Husaria Race Team
156 POL Ruda Śląska 7:08 8.40 01:11:14.00
751
GWÓŹDŹ Jolanta
287 POL Wola 7:09 8.40 01:11:22.00
752
BONCZEK Magda
44 POL Piekary Śląskie 7:10 8.40 01:11:37.00
753
PECYNA Katarzyna
Pszczyna Biega
34 POL Piasek 7:10 8.40 01:11:37.00
754
SOBIERAJ Krzysztof
112 POL Czarków 7:16 8.26 01:12:39.00
755
MALCHAREK Kamila
388 POL Pszczyna 7:17 8.26 01:12:46.00
756
KRUCZEK Barbara
470 POL Mazańcowice 7:17 8.26 01:12:47.00
757
SŁOWIK Marzena
59 POL Pszczyna 7:18 8.26 01:12:53.00
758
BEDNAREK Jarek
815 POL Pszczyna 7:18 8.20 01:12:55.00
759
ZAWADZKI Tomasz
3CARGO
49 POL Zabrze 7:26 8.06 01:14:16.00
760
PALA Alojzy
Pszczyna Biega
54 POL Pszczyna 7:31 8.00 01:15:01.00
761
MEŁECH Grzegorz
75 POL Mikołów 7:51 7.63 01:18:23.00
762
RÓŻYCKA-HARAZIN Emilia
Spot
539 POL Wisła Wielka 8:10 7.35 01:21:39.00
763
JUCHA Jacek
Ca Aktywni/pszczyna Biega
496 POL Goczałkowice Zdrój 8:37 6.99 01:26:01.00
764
JUCHA Mikołaj
Ca Aktywni/ca Broker
886 POL Goczałkowice Zdrój 8:37 6.99 01:26:03.00
765
BUGAJSKA JUCHA Renata
Ca Aktywni/ca Broker
885 POL Goczałkowice-Zdrój 8:37 6.99 01:26:04.00
766
PŁAWECKI Leszek
PSZCZYNA BIEGA
40 POL Pszczyna 8:37 6.99 01:26:04.00
767
BOGUCKA Kamila
603 POL Katowice 8:40 6.94 01:26:30.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU