VI Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza

Pszczyna
04.06.2017

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
CIEPŁAK Marcin
Chemika Rybnik
827 POL Rybnik 3:16 18.52 00:32:33.00
2
OSTROWSKI Szymon
1038 POL Pielgrzymowice 3:16 18.52 00:32:36.00
3
RYBALCHENKO Oleksii
Achilles Leszno
1053 UKR Kharkov 3:22 17.86 00:33:30.00
4
KALINOWSKI Zbigniew
Jkla Jawor Jaworzno
715 POL Częstochowa 3:24 17.54 00:33:55.00
5
BŁAHUT Rafał
Olza Cieszyn
651 POL Ustroń 3:28 17.24 00:34:36.00
6
WRÓBEL Tomasz
Mks-R Centrum Dzięgielów
941 POL Goleszów 3:30 17.24 00:34:50.00
7
KUNERT Kamil
Fizjofunk
861 POL Rybnik 3:31 16.95 00:35:07.00
8
BULIK Witold
Olimpijczyk Gilowice
1078 POL Gilowice 3:35 16.95 00:35:40.00
9
SZULIK Grzegorz
Zsrg Sp Z O .o./kb Mosir Jastrzębie
767 POL Jastrzębie Zdrój 3:35 16.67 00:35:49.00
10
GOLEŃ Robert
507 POL Katowice 3:36 16.67 00:35:51.00
11
ZIĘCINA Maciej
Ads Masna Krytyczna
902 POL Katowice 3:36 16.67 00:35:52.00
12
DORIGHI Wojciech
Hrmax Żory
840 POL Żory 3:38 16.67 00:36:13.00
13
BARTOSIK Krzysztof
Ks Morsy
1056 POL Wodzisław Śląski 3:38 16.67 00:36:14.00
14
WILK Dariusz
1077 POL Bedzin 3:38 16.67 00:36:15.00
15
IGNACAK Mariusz
Pan
661 POL Jaworzno 3:39 16.39 00:36:21.00
16
DYBCZYŃSKI Tomasz
Uks Brenna-Górki
904 POL Górki Wielkie 3:39 16.39 00:36:23.00
17
SZYMURA Grzegorz
Leszczyny
295 POL Leszczyny 3:40 16.39 00:36:38.00
18
ZIELONKA Robert
Motomaster
1021 POL Chrzanów 3:42 16.13 00:36:57.00
19
KUCHARSKA Ewa
Ca Aktywni/ca Broker
11 POL Pszczyna 3:43 16.13 00:37:02.00
20
ZAPÓR Krzysztof
Vegan Hero
730 POL Czechowice-Dziedzice 3:43 16.13 00:37:09.00
21
STROJNY Andrzej
592 POL Chełm Śląski 3:45 16.13 00:37:24.00
22
TRESKA Piotr
Runhogs
652 POL Tychy 3:46 15.87 00:37:31.00
23
BARTNIK Sebastian
Gb Galopujące Ślimaki
156 POL Jastrzębie-Zdrój 3:46 15.87 00:37:39.00
24
PETRA Pastorová
Mk Seitl Ostrava
1069 CZE Ostrava 3:46 15.87 00:37:40.00
25
HANGIEL Krzysztof
Harpagan Sosnowiec
987 POL Sosnowiec 3:47 15.87 00:37:49.00
26
PROCHERA Łukasz
Run Grudynia Wielka
848 POL Grudynia Wielka 3:49 15.87 00:38:01.00
27
WRZESIŃSKI Rafał
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
230 POL Tychy 3:49 15.87 00:38:02.00
28
TOCHOWICZ Kasper
898 POL Goleszów 3:49 15.87 00:38:02.00
29
SZUBERT Mateusz
Tta Bieruń
58 POL Poręba Wielka 3:50 15.63 00:38:12.00
30
KAMIŃSKI Dominik
Harpagan Sosnowiec / Ficosa
844 POL Dąbrowa Górnicza 3:51 15.63 00:38:23.00
31
GIBIEC Przemek
Olza Cieszyn
739 POL Cieszyn 3:52 15.63 00:38:32.00
32
GRZYWACZ Marcin
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
1041 POL Czechowice-Dziedzice 3:52 15.63 00:38:38.00
33
GÓRCZAK Andrzej
485 POL Goczałkowice Zdrój 3:53 15.63 00:38:41.00
34
MUSIK Łukasz
Ultrabeskidsport
516 POL Bielsko-Biała 3:53 15.38 00:38:43.00
35
MENDECKA Michalina
Mosir Łaziska Górne
1066 POL Łaziska Górne 3:53 15.38 00:38:43.00
36
BARTOSIK Sebastian
Krs Tkkf Mors
1004 POL Wodzisław Śląski 3:53 15.38 00:38:44.00
37
MYŚLIWIEC Jan
Amator Ślemień
185 POL Ślemień 3:53 15.38 00:38:45.00
38
PIEKUT Mariusz
Solitary Man
479 POL Tychy 3:54 15.38 00:38:57.00
39
NALEPKA Paweł
Forma Wodzisław Śląski
200 POL Wodzisław Śląski 3:54 15.38 00:38:59.00
40
STEC Jerzy
Urząd Miejski Zabrze
838 POL Zabrze 3:55 15.38 00:39:01.00
41
WRZESIŃSKI Andrzej
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
231 POL Tychy 3:55 15.38 00:39:04.00
42
MICHALSKI Alan
713 POL Bielsko-Biała 3:56 15.38 00:39:16.00
43
FRANEK Marcin
Olza Cieszyn
544 POL Cieszyn 3:59 15.15 00:39:40.00
44
KNOPEK Bartłomiej
1016 POL Bieruń 3:59 15.15 00:39:48.00
45
KUCZOK Mirosław
Forma Wodzisław Śląski
128 POL Wodzisław Śląski 3:60 14.93 00:39:58.00
46
BARANOWSKI Adam
Team Papry 20
385 POL Tychy 3:60 14.93 00:39:58.00
47
WALCZYŃSKI Mariusz
Hrmax Żory
1002 POL Żory 3:60 14.93 00:39:58.00
48
KŁAPTOCZ Marek
620 POL Czechowice-Dziedzice 4:01 14.93 00:40:01.00
49
NOWAK Dawid
Formma Gym
946 POL Andrychów 4:01 14.93 00:40:03.00
50
BRYCH-PAJĄK Ewa
Jkla Jawor Jaworzno
716 POL Częstochowa 4:01 14.93 00:40:06.00
51
PETKIEWICZ Tomasz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
233 POL Mikołów 4:01 14.93 00:40:08.00
52
MOSKWA Sławomir
Speed Team Brzeszcze
1044 POL Jawiszowice 4:01 14.93 00:40:10.00
53
CIECIAK Grzegorz
Hrmax Żory
450 POL Żory 4:02 14.93 00:40:13.00
54
LIS Paweł
831 POL Lędziny 4:02 14.93 00:40:14.00
55
STANOCH Mateusz
440 POL Czechowice-Dziedzice 4:02 14.93 00:40:17.00
56
WĘGLARCZYK Krzysztof
Forma Wodzisław Śląski
490 POL Wodzisław Śląski 4:02 14.93 00:40:20.00
57
KIEPIELA Dawid
Klub Biegacza Fartlek
56 POL Jastrzębie-Zdrój 4:03 14.93 00:40:21.00
58
LESIK Krzysztof
Forma Wodzisław Śląski
254 POL Wodzisław Śląski 4:03 14.93 00:40:21.00
59
DZIUK Dagmara
Kb Mosir Jastrzębie
1068 POL Pawłowice 4:03 14.93 00:40:24.00
60
DUDZIK Zenon
Zen-Team
190 POL Katowice 4:03 14.93 00:40:25.00
61
JĘDRZEJKO Tomasz
Sidor Team
1035 POL Janowice 4:03 14.71 00:40:30.00
62
DYBCZYŃSKA Jadwiga
Lks Pogórze
903 POL Górki Wielkie 4:04 14.71 00:40:31.00
63
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
57 Hażlach 4:04 14.71 00:40:40.00
64
URBANEK Zbyszek
Anilewe, Diwad, Limak
133 POL Pszczyna 4:05 14.71 00:40:43.00
65
CIEŚLAK Bartłomiej
Runhogs Tychy
942 POL Tychy 4:05 14.71 00:40:48.00
66
KORUS Bartłomiej
789 POL Czeladź 4:06 14.71 00:40:53.00
67
BUKOWSKI Marek
Śląski Wydział Biegowy Nfz
273 POL Bytom 4:06 14.71 00:40:54.00
68
ZOSTAWA Robert
Forma Wodzisław Śląski
859 POL Rybnik 4:06 14.71 00:41:00.00
69
KASIOWNIAK Błażej
Krokiet 3Bit
857 POL Bielsko-Biała 4:07 14.71 00:41:02.00
70
MOJŻYSZEK Mariusz
Biegam Z Siostrą
570 POL Bronów 4:07 14.71 00:41:03.00
71
WILGOS Dawid
Inger Pszczyna
474 POL Pszczyna 4:07 14.71 00:41:05.00
72
GAŻA Krzysztof
348 POL Radostowice 4:07 14.49 00:41:07.00
73
JACKO Marek
Hrmax Żory
555 POL Żory 4:07 14.49 00:41:07.00
74
ŻUK Andrzej
Śląski Wydział Biegowy Nfz
912 POL Katowice 4:07 14.49 00:41:08.00
75
LISOK Mateusz
P.p.m.b Promont
928 POL Tychy 4:07 14.49 00:41:08.00
76
JANOWSKA Michalina
Inżynieria Biegania
826 PLW Rybnik 4:07 14.49 00:41:09.00
77
LUTYŃSKI Zbigniew
444 POL Oświęcim 4:08 14.49 00:41:11.00
78
SIKORA Stefan
Team Sikora
712 POL Bielsko Biała 4:08 14.49 00:41:11.00
79
SKALSKA Anna
1980
682 POL Bytom 4:08 14.49 00:41:12.00
80
TOMASZ Ciołek
1061 POL Chudów 4:08 14.49 00:41:12.00
81
HARASIMOWICZ Sławomir
No Gravity
45 POL Goleniów 4:08 14.49 00:41:13.00
82
BIZOŃ Dawid
1990
917 POL Sułkowice 4:08 14.49 00:41:16.00
83
SPORYSZ Marek
991 POL Gołkowice 4:09 14.49 00:41:25.00
84
BUREK Dawid
855 POL Pszczyna 4:09 14.49 00:41:26.00
85
HATALA Paweł
1988
235 POL Bielsko-Biała 4:09 14.49 00:41:28.00
86
WASZTYL Tomasz
126 POL Bielsko-Biala 4:10 14.49 00:41:31.00
87
OLBORSKI Andrzej
802 POL Jastrzębie Zdrój 4:10 14.49 00:41:35.00
88
KURZEJA Łukasz
761 POL Ruda Śląska 4:10 14.49 00:41:39.00
89
KOPIEC Przemysław
1070 POL Tychy 4:10 14.49 00:41:39.00
90
KORNACKI Adrian
Olza Cieszyn/elektrometal S.a.
847 POL Cieszyn 4:11 14.49 00:41:40.00
91
BRUDNY Mateusz
851 POL Pszczyna 4:11 14.29 00:41:49.00
92
KUCZERA Sylwia
Olza Cieszyn
298 POL Cieszyn 4:12 14.29 00:41:51.00
93
KURCIUS Grzegorz
Rybnicka Grupa Biegowa
210 POL Rybnik 4:12 14.29 00:41:57.00
94
CHLEBEK Krzysztof
Sts Biegaton Mikołów
864 POL Mikołów 4:12 14.29 00:41:59.00
95
KOŻDOŃ Jarosław
Inżynieria Biegania / Niewymiękacze
894 POL Żory 4:13 14.29 00:42:02.00
96
WYMYSŁO Andrzej
Przegląd Piekarski
637 POL Piekary Śląskie 4:13 14.29 00:42:03.00
97
WANIOWSKI Jan Jakub
Pv Volley Krapkowice
762 POL Krapkowice 4:14 14.29 00:42:10.00
98
ZONTEK Mateusz
116 POL Bielsko-Biała 4:14 14.29 00:42:13.00
99
BRODACKI Wieslaw
40-Latek Tychy
900 POL Tychy 4:14 14.29 00:42:17.00
100
GIŻYŃSKI Damian
Gb Galopujące Ślimaki
473 Jastrzębie-Zdrój 4:14 14.08 00:42:18.00
101
SERAFIN Dariusz
Klub Biegacza Fartlek
674 POL Wisła Mała 4:15 14.08 00:42:22.00
102
HULBÓJ Paweł
1045 POL Jeleśnia 4:15 14.08 00:42:24.00
103
OŁUBEK Robert
Hrmax Żory
96 POL Żory 4:15 14.08 00:42:28.00
104
KUCHTA Mirosław
Remagum
736 POL Katowice 4:16 14.08 00:42:31.00
105
MRÓZ Paweł
Mrozy Team
228 POL Oświęcim 4:16 14.08 00:42:37.00
106
HAJDUK Krzysztof
Rozbiegamy To Miasto Czechowice Dziedzice
645 POL Czechowice Dziedzice 4:16 14.08 00:42:38.00
107
SZASTAK Damian
Harpagan Sosnowiec
327 POL Sosnowiec 4:16 14.08 00:42:39.00
108
POLACZEK Tomasz
Tta Bieruń
104 POL Bojszowy 4:17 14.08 00:42:41.00
109
CAPIK Piotr
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
360 POL Czechowice-Dziedzice 4:17 14.08 00:42:42.00
110
ZBOŻNIAK Łukasz
Above2000
654 POL Dąbrowa Górnicza 4:18 13.89 00:42:54.00
111
KRZCZUK Benedykt
330 POL Tychy 4:18 13.89 00:42:55.00
112
ŁACNY Sebastian
5 Batalion Dowodzenia
764 POL Brzeszcze 4:18 13.89 00:42:58.00
113
MAREK Rafał
Kac Runners
75 POL Goczałkowice-Zdrój 4:19 13.89 00:43:01.00
114
WALCZAK Wojciech
RUNTEAM Pawłowice
601 POL Jastrzębie-Zdrój 4:19 13.89 00:43:02.00
115
BANERT Filip
930 POL Pszczyna 4:19 13.89 00:43:03.00
116
ZAGÓRSKI Mariusz
At-Sport
610 POL Goleszów 4:19 13.89 00:43:05.00
117
FRANKE Mirosław
Sts Biegaton Mikołów
913 POL Mikołów 4:20 13.89 00:43:15.00
118
ŻERDKA Michał
Brykająca Grupa Biegowa
111 POL Bieruń 4:20 13.89 00:43:18.00
119
KOZIK Damian
Pogoń Zagoń
300 POL Żory 4:21 13.89 00:43:26.00
120
STANEK Potr
Piotrfit.pl
644 POL Bielsko-Biała 4:21 13.89 00:43:26.00
121
BEDNAREK Jan
Hrmax Żory
790 POL Żory 4:21 13.89 00:43:27.00
122
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
68 POL Piasek 4:21 13.89 00:43:29.00
123
KONDZIELNIK Paweł
747 POL Pszczyna 4:21 13.89 00:43:29.00
124
MOLA Mateusz
Muks Cieszyn
585 POL Skoczów 4:22 13.70 00:43:33.00
125
GREGORCZYK Marcin
Bbl Mikołów
821 POL Mikołów 4:22 13.70 00:43:33.00
126
KYRCZ Mirosław
Mirasteam
136 POL Dankowice 4:22 13.70 00:43:34.00
127
STROIŃSKI Kamil
174 POL Tychy 4:22 13.70 00:43:35.00
128
FARUGA Lesław
Pszczyna Biega
357 POL Pszczyna 4:22 13.70 00:43:35.00
129
OPIEŁKA Rafał
-
858 POL Pszczyna 4:22 13.70 00:43:35.00
130
KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz
Pszczyna Biega
47 POL Pszczyna 4:22 13.70 00:43:39.00
131
LORENS Piotr
201 POL Tychy 4:22 13.70 00:43:40.00
132
MYNARSKI Sylwester
Daleko Jeszcze?
449 POL Bielsko-Biała 4:23 13.70 00:43:43.00
133
WRÓBLEWSKI Zbigniew
203 POL Twardorzeczka 4:23 13.70 00:43:44.00
134
MRÓZ Jarosław
Mrozy Team
192 POL Żory 4:23 13.70 00:43:47.00
135
KOLIS Paweł
498 POL Kozy 4:23 13.70 00:43:48.00
136
BOGDOŁ Marek
Drogadotokio.pl
778 POL Siemianowice Śląskie 4:23 13.70 00:43:48.00
137
FEICHTINGER Marek
972 POL Żory 4:23 13.70 00:43:49.00
138
ZALEWSKI Piotr
1020 POL Pawłowice 4:23 13.70 00:43:49.00
139
JURCZYGA Marek
85 POL Pszczyna 4:24 13.70 00:43:50.00
140
GWÓŹDŹ Andrzej
Akb Maraton Wola
119 POL Wola 4:24 13.70 00:43:54.00
141
LYSKO Jerzy
1055 POL Bieruń 4:24 13.70 00:43:54.00
142
FIGOŁUSZKA Dawid
280 POL Jankowice 4:24 13.70 00:43:56.00
143
LEBUDA Grzegorz
Papry Team20
113 POL Tychy 4:24 13.70 00:43:57.00
144
KACZOREK Robert
Hrmax Żory
181 POL Żory 4:24 13.70 00:43:58.00
145
SKRABARCZYK Wiesław
421 POL Wola 4:24 13.70 00:43:58.00
146
MĘDRALA Jacek
Mędrala Team Bielsko-Biała
521 POL Bielsko-Biała 4:24 13.70 00:43:58.00
147
WROŻYNA Mariusz
728 POL Pszczyna 4:24 13.70 00:43:58.00
148
KRAWCZYK Jacek
Spot Pszczyna
211 POL Pszczyna 4:24 13.70 00:43:59.00
149
FABIN Henryk
1011 POL Zator 4:25 13.70 00:44:01.00
150
TLOŁKA Michał
650 POL Żory 4:25 13.70 00:44:03.00
151
BLACHA Marek
1067 POL Jankowice 4:25 13.70 00:44:03.00
152
ROGOWSKI Krzysztof
860 POL Katowice 4:25 13.70 00:44:03.00
153
KOZIK Paweł
967 POL Pszczyna 4:25 13.51 00:44:06.00
154
STEC Łukasz
180 POL Buczkowice 4:25 13.51 00:44:09.00
155
DUROK Wojciech
Kac Runners
77 POL Jankowice 4:27 13.51 00:44:20.00
156
MROZIK Dariusz
122 POL Bojszowy 4:27 13.51 00:44:21.00
157
FIDOR Damian
Runhogs Tychy
975 POL Tychy 4:27 13.51 00:44:22.00
158
KITA Sebastian
596 POL Pszczyna 4:27 13.51 00:44:23.00
159
MAZUR Marek
920 POL Jastrzębie-Zdrój 4:27 13.51 00:44:26.00
160
WAŚKO Marek
1008 POL Rabka-Zdrój 4:27 13.51 00:44:28.00
161
DUDYS Łukasz
Psp Bielsko-Biała
800 POL Kalna 4:28 13.51 00:44:30.00
162
BIELAK Michał
Pko Bank Polski
36 POL Mysłowice 4:28 13.51 00:44:30.00
163
KOZIEŁ Konrad
Bastion
442 POL Tychy 4:28 13.51 00:44:32.00
164
WALENDZEWICZ Mariusz
Kejza Team
1049 POL Rybnik 4:28 13.51 00:44:32.00
165
STAROSTKA Jacek
Pko Bank Polski
30 POL Kędzierzyn-Koźle 4:28 13.51 00:44:37.00
166
LEJMAN Michał
Deloitte Adventure Team
493 POL Katowice 4:29 13.51 00:44:41.00
167
HANGIEL Monika
Harpagan Sosnowiec
957 POL Dąbrowa Górnicza 4:29 13.33 00:44:44.00
168
DZIUBA Emilian
Sts Biegaton Mikołów
801 POL Mikołów 4:29 13.33 00:44:47.00
169
KOŁECZKO Grzegorz
Inger Pszczyna
353 POL Łąka 4:29 13.33 00:44:49.00
170
IMBOR Wojciech
Tkkf Saturn Czeladź
482 POL Sosnowiec 4:30 13.33 00:44:50.00
171
HANKUS Marcin
1076 POL Katowice 4:30 13.33 00:44:51.00
172
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Leszek Skrudlik
511 POL Chorzów 4:30 13.33 00:44:52.00
173
SIEDLACZEK Tomasz
Sgs Team
709 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:53.00
174
RUSEK Krzysztof
Kęckie Harpagany
841 POL Nowa Wieś 4:30 13.33 00:44:57.00
175
BULANDA Andrzej
303 POL Bieruń 4:31 13.33 00:45:01.00
176
PIECZKA Monika
Chemika Rybnik
829 POL Rybnik 4:31 13.33 00:45:02.00
177
PODŻORSKI Zenon
Huta Run
1042 POL Brenna 4:31 13.33 00:45:02.00
178
DAWID Karolina
Team Papry 20
62 POL Tychy 4:31 13.33 00:45:05.00
179
STĘPNIEWSKI Artur
Team Papry 20
828 POL Tychy 4:31 13.33 00:45:06.00
180
MUCHA Mateusz
579 POL Siemianowice 4:31 13.33 00:45:06.00
181
PALUSZKIEWICZ Kacper
Krokiet 3Bit
856 POL Kamesznica 4:31 13.33 00:45:06.00
182
MORKISZ Krystian
Hrmax Żory
795 POL Żory 4:31 13.33 00:45:07.00
183
GRYC Janusz
114 POL Tychy 4:31 13.33 00:45:08.00
184
PICHNER Jacek
Dream Team Valeo
692 POL Oświęcim 4:31 13.33 00:45:08.00
185
KOWALSKI Rafał
496 POL Dąbrowa Górnicza 4:32 13.33 00:45:12.00
186
KUŚ Dawid
Ruch Autonomii Śląska
746 POL Katowice 4:32 13.33 00:45:14.00
187
KŁOBUCH Tadeusz
Dystans Lubomia
744 POL Lubomia 4:32 13.33 00:45:16.00
188
STASIAK Mirosław
Night Runners Gliwice
530 POL Gliwice 4:32 13.16 00:45:18.00
189
CHOMONT Rafał
No Gravity
42 POL Goleniów 4:32 13.16 00:45:19.00
190
JANKO Anna
Hrmax Żory
958 POL Żory 4:32 13.16 00:45:20.00
191
WYLECIAŁ Dorota
Truchtacz Mysłowice
600 POL Katowice 4:33 13.16 00:45:22.00
192
CHROBAK Marek
Zf Trw
287 POL Zabrzeg 4:33 13.16 00:45:23.00
193
KUKLA Leszek
266 POL Mizerów 4:33 13.16 00:45:24.00
194
BŁOTNICKA Marta
Niezrzeszona
380 POL Goczałkowice 4:33 13.16 00:45:24.00
195
LORANC Maciej
518 POL Bielsko-Biała 4:33 13.16 00:45:28.00
196
PIEKARCZYK Bogusław
604 POL Łaziska Górne 4:33 13.16 00:45:30.00
197
PUDA Krzysztof
874 POL Jeleśnia 4:34 13.16 00:45:33.00
198
JASIŃSKI Kristof
Wild Runners Club
69 POL Świerczyniec 4:34 13.16 00:45:34.00
199
LATUSEK Szymon
-
1075 POL Wola 4:34 13.16 00:45:34.00
200
KLIŚ Waldemar
Pko Bank Polski
40 POL Bielsko-Biała 4:34 13.16 00:45:36.00
201
KUCZERA Paweł
633 POL Świerklany 4:34 13.16 00:45:40.00
202
BŁASZCZYK Marek
953 POL Wola K.pszczyny 4:35 13.16 00:45:43.00
203
WROŃSKI Artur
Coig Sa Business Intelligence Team
290 POL Tychy 4:35 13.16 00:45:46.00
204
KULA Wiesław
734 POL Wola 4:35 13.16 00:45:50.00
205
CZAJKA Dominik
878 POL Radziechowy 4:35 13.16 00:45:50.00
206
TEKLA Krzysztof
340 POL Golasowice 4:36 13.16 00:45:52.00
207
BARTUŚ Marcin
Zadyszka Oświęcim
244 Las 4:36 12.99 00:45:56.00
208
GUTEK Jakub
456 POL Pszczyna 4:36 12.99 00:45:57.00
209
KONIOR Kasia
899 POL Radziechowy 4:36 12.99 00:45:57.00
210
PORCZYŃSKA Patrycja
Spot Pszczyna
14 POL Pszczyna 4:37 12.99 00:46:01.00
211
PRZYBYŁA Adam
624 POL Pszczyna 4:37 12.99 00:46:01.00
212
PIPANS Marek
Kp Psp Pszczyna
722 POL Goczałkowice Zdrój 4:37 12.99 00:46:01.00
213
KAWECKI Stanisław
Olza Cieszyn
787 POL Cieszyn 4:37 12.99 00:46:01.00
214
MARKOWSKI Artur
927 POL Roczyny 4:37 12.99 00:46:01.00
215
ŁYCZKO Janusz
Biegamsobie
640 POL Bielsko-Biała 4:37 12.99 00:46:02.00
216
KAŁUŻA Arkadiusz
Swierczyniec Running / Sportrun
202 POL Bierun Stary 4:37 12.99 00:46:04.00
217
TOCHOWICZ Bartosz
Zinteam
832 POL Goleszów 4:37 12.99 00:46:04.00
218
SZCZOTKA Katarzyna
Spot Pszczyna
149 POL Pszczyna 4:37 12.99 00:46:06.00
219
OGRODNIK Damian
312 POL Jastrzębie-Zdrój 4:37 12.99 00:46:06.00
220
SZENDERA Józef
349 POL Studzionka 4:37 12.99 00:46:06.00
221
WOLNY Krzysztof
Smart
416 POL Kraków 4:37 12.99 00:46:07.00
222
HORA Grzegorz
1039 POL Ruda Śląska 4:37 12.99 00:46:07.00
223
SKĘCZEK Arkadiusz
187 POL Gilowice 4:37 12.99 00:46:09.00
224
KASIŃSKI Wojciech
18 POL Pszczyna 4:37 12.99 00:46:09.00
225
TULAJA Marek
Spot
248 POL Pszczyna 4:37 12.99 00:46:10.00
226
KUKLA Maciej
459 POL Katowice 4:38 12.99 00:46:11.00
227
GRUCEL Damian
Gbc Runners
614 POL Jastrzębie-Zdrój 4:38 12.99 00:46:12.00
228
KUBIS Witold
Rodzina
535 POL Czarków 4:38 12.99 00:46:15.00
229
SCHABOWSKI Marcin
1017 POL Chorzów 4:38 12.99 00:46:15.00
230
STACHAK Krzysztof
Franco
491 POL Bielsko-Biała 4:38 12.99 00:46:18.00
231
SZPYRKA Sebastian
699 POL Drogomyśl 4:39 12.99 00:46:20.00
232
OSIEJEWSKI Marcin
528 POL Wilkowice 4:39 12.99 00:46:22.00
233
KOTAS Tomasz
Lks Wisła Wielka
451 POL Wisławieka 4:39 12.99 00:46:23.00
234
ORMAŃSKI Jarosław
568 POL Siemianowice Śląskie 4:39 12.99 00:46:23.00
235
RUSEK Tomasz
Kęckie Harpagany
808 POL Nowa Wieś 4:39 12.99 00:46:24.00
236
GRUND Damian
Śląski Wydział Biegowy Nfz
272 POL Katowice 4:39 12.99 00:46:25.00
237
SZELĄG Marcin
998 POL Tychy 4:40 12.82 00:46:33.00
238
DYRDA Bartłomiej
Pan
915 POL Czarków 4:40 12.82 00:46:34.00
239
ORKWISZEWSKA Ola
Tta Bieruń
584 POL Bieruń 4:40 12.82 00:46:36.00
240
PIETROSZEK Rafał
Eci Runners Team
775 POL Strumień 4:40 12.82 00:46:37.00
241
NOWOGRODZKI Mateusz
Rajsko Biega
948 POL Rajsko Oświęcim 4:40 12.82 00:46:38.00
242
BRUDNY Grzegorz
850 POL Pszczyna 4:41 12.82 00:46:44.00
243
KONDZIELNIK Piotr
436 POL Pszczyna 4:41 12.82 00:46:46.00
244
PAWLICZEK Przemysław
893 POL Jastrzębie-Zdrój 4:41 12.82 00:46:47.00
245
SZUSTER Wojciech
1052 POL Pszczyna 4:41 12.82 00:46:47.00
246
PORĘBSKI Łukasz
154 POL Szczyrk 4:41 12.82 00:46:48.00
247
CZUWAJ Krzysztof
Speed Team Brzeszcze
390 POL Brzeszcze 4:41 12.82 00:46:48.00
248
SATERNUS Lucjan
22Bpg
786 POL Oświęcim 4:42 12.82 00:46:50.00
249
MUSZYŃSKI Piotr
Team Papry 20
97 POL Bieruń 4:42 12.82 00:46:51.00
250
WITALA Grzegorz
431 POL Czarków 4:42 12.82 00:46:53.00
251
HOŁUBEK Piotr
Ikona Biega
673 POL Hazlach 4:42 12.82 00:46:53.00
252
KRZEMIŃSKI Andrzej
Pko Bank Polski
32 POL Siemianowice Śląskie 4:42 12.82 00:46:54.00
253
WRÓBEL Jan
Bbl Mikołów
777 POL Mikołów 4:42 12.82 00:46:54.00
254
ZDZIEBKO Jan
1058 POL Tychy 4:42 12.82 00:46:55.00
255
GAŁKIEWICZ Michał
606 POL Katowice 4:42 12.82 00:46:56.00
256
GRABOWSKI Piotr
Sig Active
67 POL Tarnowskie Góry 4:42 12.82 00:46:58.00
257
SETLA Jacek
Amator
159 POL Leśna 4:43 12.82 00:47:00.00
258
MALINOWSKI Dawid
Amator
283 POL Pszczyna 4:43 12.82 00:47:02.00
259
GORAUS Bartłomiej
To Po Biegu
84 POL Pszczyna 4:43 12.66 00:47:07.00
260
HALAT Zbigniew
575 POL Bulowice 4:43 12.66 00:47:09.00
261
TESSMER Tomasz
572 POL Wola 4:44 12.66 00:47:11.00
262
ŻUR Marek
Kac Runners
76 POL Łąka 4:44 12.66 00:47:12.00
263
SZWED Renata
Zf
60 POL Czechowice-Dziedzice 4:44 12.66 00:47:15.00
264
ADAMCZYK Piotr
813 POL Toporowice 4:44 12.66 00:47:15.00
265
JOCHLIK Szymon
525 POL Jastrzębie-Zdrój 4:45 12.66 00:47:23.00
266
ZDZIEBŁO Adam
595 POL Żory 4:45 12.66 00:47:25.00
267
PAWLIK Andrzej
Dream Team Valeo
690 POL Szczyrk 4:45 12.66 00:47:25.00
268
POPŁAWSKA Sonia
Eskadra Kraków
616 POL Kraków 4:46 12.66 00:47:31.00
269
BUCHAŁA Andrzej
935 POL Lędziny 4:46 12.66 00:47:35.00
270
MAŁEK Mateusz
887 POL Kobielice 4:46 12.66 00:47:36.00
271
KRETEK Łukasz
809 POL Lyski 4:46 12.66 00:47:38.00
272
RYBARZ Artur
Zadyszka Oswiecim / Jakoś Leci
581 POL Brzeszcze 4:46 12.66 00:47:40.00
273
SKUBIS Grzegorz
875 POL Tychy 4:47 12.66 00:47:41.00
274
BIESZCZAD Kacper
Kacper & Patryk Team
753 POL Pszczyna 4:47 12.50 00:47:42.00
275
TATARCZUCH Patryk
Kacper&patryk Team
760 POL Piasek 4:47 12.50 00:47:42.00
276
MIZERA Patryk
865 POL Czarków 4:47 12.50 00:47:42.00
277
KALEMBA Magdalena
Szybkie Żółwie
686 POL Bielsko-Biała 4:47 12.50 00:47:43.00
278
GRZYB Leszek
Kac Runners
74 POL Łąka 4:47 12.50 00:47:44.00
279
SOBOTKA Dominika
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
383 POL Rybnik 4:47 12.50 00:47:46.00
280
SOSNA Kamil
299 POL Ćwiklice 4:47 12.50 00:47:48.00
281
GOTZ Henryk
Jankowice
221 POL Jankowice 4:47 12.50 00:47:50.00
282
SZOPA Beniamin
1073 POL Chrzanów 4:48 12.50 00:47:53.00
283
KIERCZ Łukasz
970 POL Czarków 4:48 12.50 00:47:54.00
284
KOWALSKI Rafał
Csk-Partner.pl
143 POL Rybnik 4:48 12.50 00:47:56.00
285
MYNARSKI Damian
538 POL Janowice 4:48 12.50 00:48:00.00
286
KUBICA Maciej
265 POL Pszczyna 4:49 12.50 00:48:07.00
287
SOJKA Piotr
388 POL Bąków 4:49 12.50 00:48:09.00
288
NOWAK Marcin
Bs.cieszyn.pl
819 POL Cieszyn 4:49 12.50 00:48:09.00
289
SZAŁAŚNY Piotr
Testyoutdoorowe.pl
82 POL Kobiór 4:49 12.50 00:48:10.00
290
JAROS Dariusz
Nie Zrzeszony
363 POL Będzin 4:50 12.50 00:48:11.00
291
ZIOŁA Sebastian
Nexteer
132 POL Tychy 4:50 12.50 00:48:12.00
292
JAKUBOWSKI Piotr
Lotom Bo Lubia
811 POL Myslowice 4:50 12.50 00:48:16.00
293
GRONDECKI Grzegorz
Biegamy Z Sercem.pl
759 POL Gliwice 4:50 12.35 00:48:18.00
294
PAŁASZEWSKI Daniel
Pko Bank Polski
31 POL Dąbrowa Górnicza 4:50 12.35 00:48:19.00
295
PISARSKI Robert
Szczekociny
573 POL Tychy 4:51 12.35 00:48:22.00
296
FREJ Adam
418 POL Łąka 4:51 12.35 00:48:23.00
297
GALBIERZ Agnieszka
1031 POL Pszczyna 4:51 12.35 00:48:29.00
298
STACIWA Sławomir
660 POL Katowice 4:51 12.35 00:48:30.00
299
SZENDZIELORZ Adam
375 POL Żory 4:52 12.35 00:48:32.00
300
DAWIEC Gabriela
Dream Team Valeo
689 POL Frelichów 4:52 12.35 00:48:34.00
301
RECLIK Łukasz
100 POL Pszczyna 4:52 12.35 00:48:35.00
302
STOLARSKI Paweł
737 POL Czechowice-Dziedzice 4:52 12.35 00:48:36.00
303
MARDZYŃSKA Magdalena
Klub Biegających Leśników
55 POL Gilowice 4:52 12.35 00:48:37.00
304
TYCZYŃSKI Sławomir
Filgrosoil
685 POL Leszno 4:52 12.35 00:48:37.00
305
KIERSKI Dariusz
194 POL Pszczyna 4:53 12.35 00:48:41.00
306
OSZCZĘDA Krzysztof
977 POL Żory 4:53 12.35 00:48:41.00
307
FARUGA Szymon
583 POL Czarków 4:53 12.35 00:48:42.00
308
PTAK Krzysztof
Hrmax Żory
24 POL Żory 4:53 12.35 00:48:44.00
309
NIKIEL Marcin
Niezrzeszony
812 POL Bielsko-Biała 4:53 12.35 00:48:44.00
310
GRYZEŁKO Dawid
Km Psp Bielsko Biała
458 POL Pisarzowice 4:53 12.35 00:48:47.00
311
RYBARSKI Damian
1980
1047 POL Żywiec 4:53 12.35 00:48:48.00
312
PIOTROWSKI Jacek
818 POL Mikolow 4:53 12.35 00:48:49.00
313
FLOREK Irek
743 POL Myslowice 4:54 12.35 00:48:51.00
314
CHWAŁEK Agnieszka
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
914 POL Bestwina 4:54 12.35 00:48:51.00
315
WROŻYNA Bartosz
969 POL Kobiór 4:54 12.35 00:48:52.00
316
NIEMIEC Dawid
Psp Bielsko-Biała
1079 POL Międzyrzecze Dolne 4:54 12.35 00:48:53.00
317
INDEKA Wojciech
-
617 POL Rudołtowice 4:54 12.20 00:48:54.00
318
WOJCIECH Mikołaj
413 POL Pszczyna 4:54 12.20 00:48:56.00
319
PIECH Michał
Alustal
2 POL Jankowice 4:54 12.20 00:48:57.00
320
KRZYSTAŁA Paweł
547 POL Czerwionka 4:54 12.20 00:48:57.00
321
OZIĘBŁO Rafał
K.s. Kandahar
675 POL Chorzów 4:54 12.20 00:48:59.00
322
RABASZOWSKI Kamil
Kp Psp Pszczyna
793 POL Wisła Wielka 4:55 12.20 00:49:00.00
323
LIS Monika
376 POL Żory 4:55 12.20 00:49:01.00
324
ŚWIĄTKOWSKI Dawid
Radio Krokodyl
533 POL Gliwice 4:55 12.20 00:49:04.00
325
TORBA Marcin
267 POL Tychy 4:55 12.20 00:49:05.00
326
CANIBOŁ Anna
807 POL Gołkowice 4:55 12.20 00:49:05.00
327
SIAKOWSKI Mateusz
Iag Gbs
908 POL Tychy 4:55 12.20 00:49:08.00
328
KOZŁOWSKI Zbigniew
Ofiary Kamieńca
285 POL Kamieniec 4:55 12.20 00:49:09.00
329
LUBOWIECKI Tomasz
817 POL Jankowice 4:56 12.20 00:49:11.00
330
PIŁOT Piotr
Nasfol
229 POL Pszczyna 4:56 12.20 00:49:13.00
331
BIELA Rafał
649 POL Żory 4:56 12.20 00:49:14.00
332
KUCZERA Tadeusz
632 POL Świerklany 4:56 12.20 00:49:15.00
333
PAWŁOWSKI Tomasz
Niezrzeszony
873 POL Żory 4:56 12.20 00:49:15.00
334
JAKUBCZYK Jacek
Contante
195 POL Chorzów 4:56 12.20 00:49:16.00
335
ODROZEK Alfred
213 POL Jastrzębie-Zdrój 4:56 12.20 00:49:16.00
336
KOZIEŁ Sylwester
441 POL Tychy 4:56 12.20 00:49:16.00
337
KOPROWSKA Kasia
Be Happy
106 POL Tychy 4:56 12.20 00:49:17.00
338
ŚWIDOJĆ Adam
703 POL Tychy 4:56 12.20 00:49:18.00
339
CZERNEK Michał
66 Goczalkowice 4:57 12.20 00:49:22.00
340
PODEMSKA Dominika
61 POL Tychy 4:57 12.20 00:49:24.00
341
GABRYSZ Marek
1065 POL Pszczyna 4:57 12.20 00:49:24.00
342
TYKIERKA Tomasz
Toxpress
1010 POL Budziska 4:57 12.20 00:49:26.00
343
FLIŚ Łukasz
Fulfill Dreams Team Pszczyna
333 POL Pszczyna 4:57 12.20 00:49:28.00
344
MAJDZIŃSKI Mariusz
639 POL Żory 4:57 12.20 00:49:28.00
345
KLIM Tomasz
872 POL Jastrzębie-Zdrój 4:57 12.20 00:49:28.00
346
BANIAK Jarosław
1054 POL Katowice 4:57 12.20 00:49:28.00
347
SAGANOWSKI Marcin
Ads Masna Krytyczna
866 POL Tychy 4:57 12.20 00:49:29.00
348
KŁAPTOCZ Mirosław
454 POL Czechowice-Dziedzice 4:58 12.05 00:49:33.00
349
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
148 POL Pszczyna 4:58 12.05 00:49:39.00
350
SZYDLAK Wojciech
Pszczyna Biega
51 POL Pszczyna 4:58 12.05 00:49:39.00
351
KSIĘŻYK Mirosław
Macrologic
427 POL Chorzów 4:59 12.05 00:49:40.00
352
KRAWCZYŃSKI Sławomir
558 POL Pszczyna 4:59 12.05 00:49:42.00
353
GIERULA Artur
Bs.cieszy.pl
823 POL Dzięgielów 4:59 12.05 00:49:42.00
354
MRÓZEK Rafał
Sts Club
839 POL Łękawica 4:59 12.05 00:49:42.00
355
JACHYMEK Marcin
262 POL Żory 4:59 12.05 00:49:43.00
356
KINCER Łukasz
522 POL Bieruń 4:59 12.05 00:49:44.00
357
JASTRZEMSKI Adam
110 POL Kobiór 4:59 12.05 00:49:46.00
358
BORGOSZ Sebastian
621 POL Pszczyna 4:59 12.05 00:49:47.00
359
SZWEDA Szymon
897 POL Rudołtowice 4:59 12.05 00:49:47.00
360
WIŚNIEWSKI Maciej
574 POL Pszczyna 4:59 12.05 00:49:48.00
361
KASTELIK Szymon
Sts Club
756 POL Gilowice 4:59 12.05 00:49:48.00
362
RYBSKI Jerzy
Bestwinabiega.pp
500 POL Zabrzeg 4:59 12.05 00:49:49.00
363
GRYGIER Michał
Mg Sport
545 POL Pszczyna 4:59 12.05 00:49:49.00
364
WAWRZYCZEK Paweł
785 POL Jastrzębie-Zdrój 4:60 12.05 00:49:51.00
365
MAIN Filip
91 POL Pszczyna 4:60 12.05 00:49:52.00
366
BRUDNY Monika
849 POL Pszczyna 4:60 12.05 00:49:52.00
367
GOLBA Przemysław
Nieszczęścia Biegają Parami
714 POL Buczkowice 4:60 12.05 00:49:53.00
368
MICHERDZIŃSKA Gabriela
Nieszczęścia Biegają Parami
1001 POL Bielsko-Biała 4:60 12.05 00:49:53.00
369
JANOSZ Robert
378 POL Poręba 4:60 12.05 00:49:55.00
370
DAJKA Sebastian
429 POL Pszczyna 4:60 12.05 00:49:56.00
371
RACZKA Marcin
Szybcy I Wściekli
1046 POL Pawlowice 4:60 12.05 00:49:56.00
372
ŁUKOWICZ Piotr
Rozbiegani Pasjonaci
73 POL Dankowice 4:60 12.05 00:49:58.00
373
SINKA Damian
49 POL Pszczyna 4:60 12.05 00:49:58.00
374
GABRYSIAK Marek
509 POL Pszczyna 4:60 12.05 00:49:58.00
375
CZAJKA Roman
663 POL Gliwice 4:60 12.05 00:49:58.00
376
ZIELIŃSKI Sebastian
6Bpd
717 POL Zabrze 4:60 12.05 00:49:59.00
377
GRUSZKA Łukasz
198 POL Studzionka 5:01 12.05 00:50:01.00
378
SKOCZ Jacek
679 POL Cieszyn 5:01 12.05 00:50:01.00
379
DĘBSKI Mariusz
Pgb Sportowa Paczka
852 POL Pszczyna 5:01 12.05 00:50:01.00
380
KWAŚNY Krzysztof
428 POL Czechowice-Dz 5:01 12.05 00:50:04.00
381
ŁOSKOT Marcin
Kac Runners
243 POL Łąka 5:01 11.90 00:50:06.00
382
DROBEK Jacek
Bestwinabiega.pl
464 POL Bestwina 5:01 11.90 00:50:06.00
383
TORBIŃSKI Wiesław
471 POL Jastrzębie-Zdrój 5:01 11.90 00:50:06.00
384
SIKORA Alicja
Team Sikora
711 POL Bielsko Biała 5:01 11.90 00:50:06.00
385
WYDRA Bartosz
219 POL Tychy 5:01 11.90 00:50:07.00
386
KLETA Mateusz
M&m
536 POL Bieruń 5:01 11.90 00:50:07.00
387
KOWALSKA Kinga
Olza Cieszyn
288 POL Pogwizdów 5:01 11.90 00:50:08.00
388
LANG Konrad
589 POL Mnich 5:01 11.90 00:50:08.00
389
GAWLINA Lesław
Ads Masna Krytyczna
472 POL Ruda Śląska 5:02 11.90 00:50:12.00
390
ZIEBA Zbigniew
373 POL Tychy 5:02 11.90 00:50:13.00
391
MARYJOSZ Adrian
-
152 POL Żory 5:02 11.90 00:50:18.00
392
BARTECKA Sabina
Hrmax Żory
70 POL Żory 5:02 11.90 00:50:19.00
393
OLSZEWSKI Kamil
732 POL Żory 5:02 11.90 00:50:20.00
394
HERZ Krzysztof
305 POL Tychy 5:03 11.90 00:50:21.00
395
IZDEBSKI Adrian
344 POL Rybnik 5:03 11.90 00:50:21.00
396
PACUŁT Wojciech
Byle Dobiec
607 POL Bystra 5:03 11.90 00:50:22.00
397
SOJ Przemysław
591 POL Katowice 5:03 11.90 00:50:25.00
398
SZYMKÓW Krzysztof
Pko Bank Polski
28 POL Tychy 5:03 11.90 00:50:26.00
399
NIEDURNY Marcin
710 POL Ruda Śląska 5:03 11.90 00:50:27.00
400
SZYMURA Mateusz
932 POL Pszczyna 5:03 11.90 00:50:29.00
401
WYSZYŃSKI Leszek
214 POL Pszczyna 5:03 11.90 00:50:30.00
402
PINKAWA Grzegorz
Śląski Wydział Biegowy Nfz
274 POL Katowice 5:03 11.90 00:50:30.00
403
SALAMON Patryk
731 POL Pszczyna 5:04 11.90 00:50:34.00
404
FICEK Krzysztof
740 POL Piasek 5:04 11.90 00:50:34.00
405
KASPEREK Dominik
Night Runners
439 POL Świętochłowice 5:04 11.90 00:50:35.00
406
BAJER Grzegorz
Dystans Lubomia
993 POL Lubomia 5:04 11.90 00:50:37.00
407
LANDZIŃSKI Jacek
1032 POL Rybnik 5:05 11.76 00:50:45.00
408
MAZUR Piotr
925 POL Piekary Śląskie 5:05 11.76 00:50:47.00
409
KOPYTIUK Bogusław
292 POL Tychy 5:05 11.76 00:50:48.00
410
FRANKE Ilona
Sts Biegaton Mikołów
1013 POL Mikołów 5:05 11.76 00:50:48.00
411
SZOJDA Marcin
1983
882 POL Mikolow 5:05 11.76 00:50:49.00
412
SKIBICKI Krzysztof
Zadyszka Oświęcim
543 POL Oświęcim 5:05 11.76 00:50:50.00
413
POLOCZEK Adam
Pko Silesia Running Team
39 POL Katowice 5:05 11.76 00:50:50.00
414
GĄSKA Arkadiusz
1024 POL Studzionka 5:06 11.76 00:50:52.00
415
MARTOWICZ Mariusz
250 POL Katowice 5:06 11.76 00:50:53.00
416
GRYGIEREK Jarosław
Eci Runners Team
769 POL Czechowice-Dziedzice 5:06 11.76 00:50:55.00
417
KULPA Marek
1072 POL Międzyrzecze Górne 5:06 11.76 00:50:57.00
418
KOLONKO Roksana
Speed Team Brzeszcze
90 POL Międzyrzecze 5:06 11.76 00:51:00.00
419
BORC Jacek
37 POL Gliwice 5:07 11.76 00:51:04.00
420
WINKLER David
361 GER Kassel 5:07 11.76 00:51:08.00
421
GERASZEK Paweł
1062 POL Pszczyna 5:08 11.76 00:51:13.00
422
BĄK Bartłomiej
Forgemot-Bartłomiej Bąk
400 POL Radostowice 5:08 11.76 00:51:15.00
423
CEPOK Marcin
Japi-Bud
580 POL Czarków K/ Pszczyny 5:08 11.63 00:51:19.00
424
RYSZCZYK Adam
Run2Bfree
523 POL Rybnik 5:09 11.63 00:51:21.00
425
REINERT Aleksandra
Pszczyna Biega
224 POL Pszczyna 5:09 11.63 00:51:22.00
426
BOGUS Łukasz
956 POL Bieruń 5:09 11.63 00:51:23.00
427
BEZWIŃSKI Piotrek
Koko Dżambo I Do Przodu!
748 POL Pszczyna 5:09 11.63 00:51:24.00
428
SAŁATA Marcin
Bbl
446 POL Hecznarowice 5:09 11.63 00:51:25.00
429
BARAN Dawid
105 POL Ćwiklice 5:09 11.63 00:51:29.00
430
SZCZYPKA Alicja
Run For Fun
158 POL Bielsko-Biała 5:09 11.63 00:51:29.00
431
BOGUCKI Mateusz
435 POL Sosnowiec 5:10 11.63 00:51:34.00
432
SKOTNICA Karolina
Spot Pszczyna
13 POL Pszczyna 5:10 11.63 00:51:35.00
433
SOSZ Sebastian
469 POL Szczejkowice 5:10 11.63 00:51:39.00
434
KIEŁKOWSKA Maria
434 POL Pszczyna 5:11 11.63 00:51:40.00
435
PIETYRA Szymon
1048 POL Jeleśnia 5:11 11.63 00:51:41.00
436
MAZUR Arkadiusz
Ti Automotive
598 POL Międzyrzecze Dolne 5:11 11.63 00:51:42.00
437
FOLEK Andrzej
Pszczyna Biega
98 POL Pszczyna 5:11 11.63 00:51:44.00
438
MAŁYSZ Barbara
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
810 POL Czechowice-Dziedzice 5:11 11.63 00:51:44.00
439
MICZEK Wiesław
Niezrzeszony
487 POL Mikołów 5:12 11.63 00:51:50.00
440
PERNES Paweł
597 POL Sosnowiec 5:12 11.63 00:51:50.00
441
CEGIEŁKO Elżbieta
999 POL Tychy 5:12 11.63 00:51:50.00
442
KROPIDŁO Tomasz
Akademia Młodego Piłkarza
976 POL Pszczyna 5:12 11.63 00:51:52.00
443
SZUL Jozef
321 POL Zory 5:12 11.63 00:51:53.00
444
WISTUBA Wiesława
Hrmaxżory
751 POL Żory 5:12 11.49 00:51:57.00
445
CHOMONT Magdalena
No Gravity
43 POL Goleniów 5:12 11.49 00:51:57.00
446
MARSZAŁEK Łukasz
Szybkie Żółwie
886 POL Szczyrk 5:12 11.49 00:51:59.00
447
GOCAL Łukasz
1015 POL Tychy 5:12 11.49 00:51:59.00
448
KURTO Paweł
765 POL Międzyrzecze Górne 5:13 11.49 00:52:00.00
449
BĄK Tadeusz
Samotny Biegacz
622 POL Bieruń 5:13 11.49 00:52:01.00
450
BARON Eugeniusz
Usnb
391 POL Gostyń 5:13 11.49 00:52:02.00
451
ŻBEL Michał
Hrmax Żory
207 POL Zebrzydowice 5:13 11.49 00:52:03.00
452
ŻBEL Ania
Hrmax Żory
206 POL Zebrzydowice 5:13 11.49 00:52:03.00
453
GARBACIK Wojciech
1043 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:04.00
454
DOMAGAŁA Sebastian
314 POL Pszczyna 5:13 11.49 00:52:09.00
455
KOST Wojciech
799 POL Tychy 5:14 11.49 00:52:14.00
456
PNIOK Michał
164 POL Jankowice 5:14 11.49 00:52:15.00
457
WALICZEK Leszek
Azyl
284 POL Rudołtowice 5:14 11.49 00:52:16.00
458
FASZCZOWY Filip
324 POL Pszczyna 5:14 11.49 00:52:17.00
459
ĆWIK Paweł
876 POL Lędziny 5:14 11.49 00:52:18.00
460
KOCZOR Tomasz
Asseco Active Team
245 POL Katowice 5:15 11.49 00:52:20.00
461
KONDZIELNIK Magdalena
405 POL Pszczyna 5:15 11.49 00:52:20.00
462
KOWALSKI Robert
155 POL Pszczyna 5:15 11.49 00:52:21.00
463
BORGIEŁ Krzysztof
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
562 POL Czechowice-Dziedzice 5:15 11.49 00:52:23.00
464
JANIK Ilona
463 POL Chybie 5:15 11.49 00:52:25.00
465
ČERVÍK Michal
410 CZE Frýdek-Místek 5:15 11.49 00:52:28.00
466
PUCHALSKI Konrad
968 POL Kraków 5:15 11.36 00:52:30.00
467
UZDOWSKI Jarosław
Ks Degenerat
837 POL Mikołów 5:16 11.36 00:52:33.00
468
PRADEL Grzegorz
Jw 4686
173 POL Kraków 5:16 11.36 00:52:34.00
469
POPEK Barbara
947 POL Jastrzębie-Zdrój 5:16 11.36 00:52:34.00
470
JOCHACY Arkadiusz
Bieruń
567 POL Bieruń 5:16 11.36 00:52:36.00
471
GÓRNICKI Wojciech
Biegaton
738 POL Tychy 5:16 11.36 00:52:36.00
472
TOMICZEK Zbigniew
Olza Cieszyn
863 POL Cieszyn 5:16 11.36 00:52:36.00
473
PAPLA Jolanta
Spot Pszczyna
843 POL Bielsko Biała 5:16 11.36 00:52:37.00
474
STEFANÓW Mirosław
Wku Bielsko-Biała
225 POL Czechowice-Dziedzice 5:17 11.36 00:52:41.00
475
KSIĄŻEK Gaweł
497 POL Oświęcim 5:17 11.36 00:52:44.00
476
CZYŻYKOWSKI Marcin
656 POL Świętochłowice 5:17 11.36 00:52:45.00
477
SKĘCZEK Marcin
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
175 POL Czechowice-Dziedzice 5:17 11.36 00:52:46.00
478
KOWALSKI Janusz
Olza Cieszyn
289 POL Pogwizdów 5:17 11.36 00:52:46.00
479
PIECYK Mirosław
160 POL Żory 5:17 11.36 00:52:47.00
480
TOKAREWICZ Kamil
990 POL Jastrzębie Zdrój 5:17 11.36 00:52:48.00
481
BRACHACZEK Monika
Spot
368 POL Pszczyna 5:17 11.36 00:52:49.00
482
KONIOR Basia
901 POL Radziechowy 5:17 11.36 00:52:49.00
483
KOMRAUS Damian
Pszczyna Biega
150 POL Pszczyna 5:17 11.36 00:52:50.00
484
ETTERLE-GARBACIK Katarzyna
1025 POL Kraków 5:17 11.36 00:52:50.00
485
GÓRNY Mikołaj
Ca Aktywni/ca Broker
21 POL Lędziny 5:18 11.36 00:52:51.00
486
GÓRNY Magdalena
Ca Aktywni/ca Broker
5 POL Lędziny 5:18 11.36 00:52:52.00
487
OPERCHALSKI Andrzej
513 POL Jankowice 5:18 11.36 00:52:54.00
488
PROKOPENKO Agnieszka
165 POL Żory 5:18 11.36 00:52:55.00
489
KSIĘŻYK Anna
Anna Księżyk
426 POL Chorzów 5:18 11.36 00:52:55.00
490
SZCZYPKA Robert
919 ROU Polska 5:18 11.36 00:52:55.00
491
URBAN Andrzej
Śląski Wydział Biegowy Nfz
279 POL Ruda Śląska 5:18 11.36 00:52:56.00
492
SOWIŃSKA Ewa
576 POL Rybnik 5:18 11.36 00:52:58.00
493
PNIOK Tadeusz
163 POL Jankowice 5:18 11.36 00:52:59.00
494
FICEK Tomasz
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
476 POL Pszczyna 5:18 11.36 00:53:00.00
495
ISKRZYCKA Ewelina
618 POL Czechowice-Dziedzice 5:18 11.36 00:53:00.00
496
GRYGIER Bartłomiej
939 POL Pszczyna 5:19 11.36 00:53:02.00
497
PRZYGODA Kamil
1064 POL Goczałkowice-Zdrój 5:19 11.36 00:53:04.00
498
SKOCZ Monika
678 POL Cieszyn 5:19 11.36 00:53:05.00
499
STERNAL Agata
Eci Runners Team
770 POL Łodygowice 5:19 11.36 00:53:05.00
500
RASZKA Janusz
Jgteam
796 POL Cieszyn 5:19 11.24 00:53:08.00
501
BIAŁAS Jakub
529 POL Pszczyna 5:20 11.24 00:53:12.00
502
MUSIAŁ Bartłomiej
735 POL Siemianowice Śląskie 5:20 11.24 00:53:13.00
503
LISIAK Krzysztof
415 POL Wisła Wielka 5:20 11.24 00:53:14.00
504
DŁUGOSZ Agata
Biegam Z Pasją
63 POL Tychy 5:20 11.24 00:53:15.00
505
RYNCZUK Wojciech
822 POL Jaworzno 5:20 11.24 00:53:17.00
506
BACA Szymon
1026 POL Pszczyna 5:20 11.24 00:53:17.00
507
PIEKIEŁKO Tomasz
582 POL Brzezinka 5:20 11.24 00:53:19.00
508
ZŁOTY Tomasz
1027 POL Pszczyna 5:20 11.24 00:53:19.00
509
KOSMALA-LANDZIŃSKA Ewa
1033 POL Rybnik 5:21 11.24 00:53:21.00
510
WĄSOWICZ Jolanta
541 POL Kęty 5:21 11.24 00:53:24.00
511
SĘPIOŁ Adam
Team Papry 20
241 POL Tychy 5:21 11.24 00:53:29.00
512
STALMACH Sławomir
Banana Mix
313 POL Łąka 5:22 11.24 00:53:31.00
513
BOGDANIK Dariusz
725 POL Pszczyna 5:22 11.24 00:53:34.00
514
KURTO Grzegorz
763 POL Bielsko-Biała 5:22 11.24 00:53:35.00
515
BROŻEK Wojciech
Team Papry 20
362 POL Tychy 5:22 11.24 00:53:37.00
516
STRZELCZYK Magdalena
Team Papry 20
381 POL Tychy 5:22 11.24 00:53:37.00
517
NOSIADEK Tomasz
973 POL Rybnik 5:22 11.24 00:53:38.00
518
STOLARSKA Sabina
Dream Team Valeo
691 POL Żywiec 5:22 11.24 00:53:39.00
519
MANOWSKI Łukasz
718 POL Pszczyna 5:22 11.24 00:53:40.00
520
WALA Justyna
Spot Pszczyna
205 POL Czarków 5:23 11.24 00:53:41.00
521
JASTRZĘBSKI Rafał
Easy Run Racibórz
492 POL Racibórz 5:23 11.11 00:53:44.00
522
KRUPA Maciej
997 POL Tychy 5:23 11.11 00:53:47.00
523
WARZECHA Joanna
704 POL Oświęcim 5:23 11.11 00:53:48.00
524
MIKA Szymon
911 POL Mikołów 5:24 11.11 00:53:54.00
525
BRATEK Robert
503 POL Pszczyna 5:24 11.11 00:53:56.00
526
HELIOSZ Adam
Run2Bfree
524 POL Wodzisław Śląski 5:24 11.11 00:53:57.00
527
JAGODZIŃSKA Magdalena
263 POL Bielsko-Biała 5:25 11.11 00:54:01.00
528
KITAJEWSKI Adam
Pko Silesia Running Team
25 POL Ruda Śląska 5:25 11.11 00:54:02.00
529
KOWALSKI Zbyszek
Marysia & Szymek Team
316 POL Bytom 5:25 11.11 00:54:03.00
530
ŚNIEGOŃ Dominik
1012 POL Cieszyn 5:25 11.11 00:54:09.00
531
BABINSKI Zbigniew
741 POL Bulowice 5:26 11.11 00:54:10.00
532
KOCIELSKA Anna
Akmb Pędziwiatr Gliwice
784 POL Gliwice 5:26 11.11 00:54:11.00
533
SALWA Aleksander
481 POL Katowice 5:26 11.11 00:54:15.00
534
KUKLOK Żaneta
108 POL Siemianowice Śląskie 5:27 10.99 00:54:20.00
535
PODŻORSKA Bożena
Huta Run
1018 POL Brenna 5:27 10.99 00:54:21.00
536
MARDZYŃSKI Dariusz
Opel Active Team
93 POL Gilowice 5:27 10.99 00:54:22.00
537
WAŚKO Agnieszka
1007 POL Rabka-Zdrój 5:27 10.99 00:54:22.00
538
WOSK Mateusz
539 POL Mysłowice 5:27 10.99 00:54:23.00
539
KUMIĘGA Joanna
134 POL Mysłowice 5:27 10.99 00:54:24.00
540
WŁODEK Izabela
Valeo Zadyszka
697 POL Bielsko-Biała 5:27 10.99 00:54:24.00
541
SALAMON Jerzy
Pszczyna Biega
264 POL Pszczyna 5:27 10.99 00:54:25.00
542
JANUSZEK Marcin
506 POL Pierściec 5:27 10.99 00:54:25.00
543
SIENIAWSKA Marta
Banana Team
906 POL Tychy 5:27 10.99 00:54:25.00
544
PALA Mariusz
Koko Dżambo I Do Przodu
302 POL Pszczyna 5:27 10.99 00:54:26.00
545
WYDMAŃSKI Piotr
814 POL Sosnowiec 5:27 10.99 00:54:26.00
546
POWALSKA Izabela
Eci Runners Team
773 POL Bielsko-Biała 5:27 10.99 00:54:29.00
547
PIERON Zbigniew
964 POL Zabrze 5:28 10.99 00:54:30.00
548
KOŚCIELNIAK Józef
189 POL Łaziska Górne 5:28 10.99 00:54:35.00
549
PRZEPIÓRKA Maciej
515 POL Tarnowskie Góry 5:28 10.99 00:54:35.00
550
BIAŁAS Agnieszka
483 POL Pszczyna 5:28 10.99 00:54:36.00
551
GĄSOWSKI Szymon
504 POL Bielsko-Biała 5:28 10.99 00:54:36.00
552
FEIKIS Tomasz
Mnich Running Team One
959 POL Mnich 5:28 10.99 00:54:37.00
553
WUWER Adrian
Dobiegam Do Furtki W 10 Sekund
666 POL Rybnik 5:29 10.99 00:54:43.00
554
POJDA Grzegorz
N/d
460 POL Rybnik 5:29 10.99 00:54:44.00
555
KRAL Piotr
Runhogs Tychy
577 POL Tychy 5:29 10.99 00:54:44.00
556
MOMOT Paweł
Speed Team Brzeszcze
619 POL Jawiszowice 5:29 10.99 00:54:44.00
557
ZARĘBA Agnieszka
1037 POL Mysłowice 5:29 10.99 00:54:44.00
558
MATYNIAK Kamil
Wyznawcy Bronka Libiąż
862 POL Libiąż 5:29 10.99 00:54:45.00
559
LAZAREK Grzegorz
Mg Sport
989 POL Pszczyna 5:29 10.99 00:54:45.00
560
WĄSOWICZ Marian
508 POL Kęty 5:29 10.99 00:54:46.00
561
GAWLAS Jan
783 POL Jastrzębie-Zdrój 5:29 10.99 00:54:46.00
562
PALA Aleksandra
-
488 POL Łąka 5:29 10.99 00:54:48.00
563
DYRLAGA Stanisław
Ks Halny Węgierska Górka
742 POL Węgierska Górka 5:30 10.99 00:54:50.00
564
BIEGUN Tadeusz
Ks Halny Węgierska Górka
750 POL Rycerka Górna 5:30 10.99 00:54:50.00
565
GAMROT Wiesław
1060 POL Czechowice-Dziedzice 5:30 10.99 00:54:50.00
566
SOBCZAK Beata
167 POL Żory 5:30 10.99 00:54:53.00
567
SZCZUREK Barbara
129 POL Wisła Mała 5:30 10.87 00:55:00.00
568
GRYGIER Maciej
Mg Sport
546 POL Pszczyna 5:31 10.87 00:55:02.00
569
BUCZEK Katarzyna
Pszczyna Biega
48 POL Ćwiklice 5:31 10.87 00:55:04.00
570
JANKO Kamil
945 POL Międzyrzecze Dolne 5:31 10.87 00:55:04.00
571
GONDARCZYK Mariusz
1978
1000 POL Mysłowice 5:31 10.87 00:55:06.00
572
NAGLIK Marcin
702 POL Jawiszowice 5:31 10.87 00:55:08.00
573
TRELIŃSKI Mariusz
445 POL Pszczyna 5:31 10.87 00:55:09.00
574
FOLWARCZNY Wiesław
794 POL Krostoszowice 5:32 10.87 00:55:12.00
575
KOMRAUS Sławomir
Wild Runners Club
309 POL Pszczyna 5:32 10.87 00:55:13.00
576
OLENDER Leszek
Wodna Wieża
634 POL Góra 5:32 10.87 00:55:13.00
577
BUDA Michał
Pszczyna Biega
50 POL Pszczyna 5:32 10.87 00:55:14.00
578
KYRCZ Rafał
665 POL Dankowice 5:32 10.87 00:55:14.00
579
DRZYZGA Maria
141 POL Pszczyna 5:32 10.87 00:55:15.00
580
ZABRZECKI Paweł
142 POL Brzeszcze 5:32 10.87 00:55:16.00
581
HAJNAS Anna
706 POL Pszczyna 5:32 10.87 00:55:18.00
582
SZCZEPAŃSKI Tomasz
781 POL Będzin 5:32 10.87 00:55:18.00
583
NIGBOR Tomasz
625 POL Katowice 5:33 10.87 00:55:21.00
584
JANOSZKA Krzysztof
820 POL Mikolow 5:33 10.87 00:55:23.00
585
CHWAŁEK Mirosław
542 POL Bielsko-Biała 5:33 10.87 00:55:27.00
586
JASNOCH Bogumiła
370 POL Mikołów 5:33 10.87 00:55:28.00
587
WOJCIECH Szymon
495 POL Góra 5:33 10.87 00:55:28.00
588
PLEWNIA Irena
Forma Wodzisław Śląski
144 POL Wodzisław Śląski 5:33 10.87 00:55:29.00
589
MAŁEK Marzena
Team Papry 20
723 POL Tychy 5:33 10.87 00:55:29.00
590
JELOCHA Grzegorz
Nie Zrzeszony
286 POL Żytna 5:34 10.75 00:55:32.00
591
NOGAJ Piotr
332 POL Tychy 5:34 10.75 00:55:32.00
592
GŁUCHOWSKI Jacek
107 POL Bielsko-Biała 5:34 10.75 00:55:33.00
593
BAJORSKI Paweł
701 POL Grojec 5:34 10.75 00:55:38.00
594
BARON Aniela
1964
392 POL Gostyń 5:35 10.75 00:55:41.00
595
OGRODZKI Piotr
549 POL Bielsko-Biała 5:35 10.75 00:55:46.00
596
HEINE Andrzej
Pko Bank Polski
29 POL Rybnik 5:36 10.75 00:55:56.00
597
GĄTARZ Adam
87 POL Pszczyna 5:36 10.75 00:55:59.00
598
WAYDOWICZ Przemysław
Pko Bank Polski
35 POL Tarnowskie Góry 5:36 10.75 00:55:59.00
599
AUGUSTYN Karol
480 POL Żory 5:36 10.75 00:56:00.00
600
TREFON Michalina
923 POL Rogoźnik 5:37 10.75 00:56:04.00
601
KOBUSIŃSKI Jurek
Pko Silesia Running Team
34 POL Zabrze 5:37 10.75 00:56:04.00
602
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
310 POL Łąka 5:37 10.75 00:56:05.00
603
ŚLEZIAK Ewa
338 POL Tarnowskie Góry 5:37 10.64 00:56:06.00
604
GŁĄB Bogusław
Shiloh Runners
502 POL Dankowice 5:37 10.64 00:56:07.00
605
OPUCHLIK Tomasz
Aktywna Pszczyna
89 POL Studzienice 5:37 10.64 00:56:10.00
606
FARUGA Angelina
438 POL Ćwiklice 5:38 10.64 00:56:13.00
607
STAŃCZYK Andrzej
Na.biegówkach
277 POL Wola 5:38 10.64 00:56:14.00
608
BAJCAR Beata
Kobiety Na5+
461 POL Chybie 5:38 10.64 00:56:16.00
609
JANICKI Krzysztof
895 POL Jastrzębie-Zdrój 5:38 10.64 00:56:16.00
610
GIEDWIŁŁO Marta
227 POL Tychy 5:38 10.64 00:56:17.00
611
MARCZAK Martyna
952 POL Czechowice-Dziedzice 5:38 10.64 00:56:18.00
612
CHROBOK Gerard
Olza Cieszyn
909 POL Cieszyn 5:38 10.64 00:56:19.00
613
CHROBOK Józefa
Olza Cieszyn
916 POL Cieszyn 5:38 10.64 00:56:19.00
614
CIEŚLAK Anna
Runhogs Tychy
486 POL Tychy 5:39 10.64 00:56:25.00
615
CZANA Zbigniew
318 POL Bielsko-Biała 5:39 10.64 00:56:26.00
616
KOLNY Łukasz
371 POL Tychy 5:39 10.64 00:56:26.00
617
PASTUSZKA Marcin
389 POL Łąka 5:40 10.64 00:56:31.00
618
GARNCARCZYK Aneta
71 POL Żywiec 5:40 10.64 00:56:31.00
619
RYBKA Arkadiusz
745 POL Wrocław 5:40 10.64 00:56:34.00
620
KUCAP Justyna
Ca Aktywni/ca Broker
22 POL Głębowice 5:40 10.64 00:56:35.00
621
MARYNIOK Józef
494 POL Międzyrzecze 5:40 10.64 00:56:37.00
622
SIEWIERSKI Adam
683 POL Frydek 5:40 10.64 00:56:39.00
623
BODEK Mateusz
Winko Team
726 POL Stara Wieś 5:40 10.64 00:56:39.00
624
SOŁTYSIK Aleksandra
792 POL Rokitno 5:41 10.64 00:56:40.00
625
SRADOMSKA Barbara
Hrmax Żory
667 POL Żory 5:41 10.53 00:56:45.00
626
ROZMUS Marzena
138 POL Bojszowy Nowe 5:41 10.53 00:56:47.00
627
KUBIS Jacek
853 POL Czarków 5:41 10.53 00:56:47.00
628
PALEJ Piotr
526 POL Lędziny 5:41 10.53 00:56:48.00
629
MIKOŁAJEK Kamil
569 POL Wilkowice 5:41 10.53 00:56:49.00
630
KACZOROWSKI Piotr
404 POL Bieruń 5:42 10.53 00:56:51.00
631
KOŚCIELNIAK Milena
184 POL Mikołów 5:42 10.53 00:56:52.00
632
RADOMSKI Jacek
805 POL Sosnowiec 5:42 10.53 00:56:52.00
633
WIERA Tomasz
979 POL Pszczyna 5:42 10.53 00:56:56.00
634
IZDEBSKI Daniel
599 POL Jastrzębie Zdrój 5:42 10.53 00:56:58.00
635
GÓRSKI Jerzy
125 POL Pszczyna 5:43 10.53 00:57:01.00
636
KURPAS Monika
929 POL Pszczyna 5:43 10.53 00:57:01.00
637
ZABŁOCKI Grzegorz
1040 POL Bielsko-Biała 5:43 10.53 00:57:05.00
638
BRANDYS Michał
RUNTEAM Pawłowice
162 POL Pawłowice 5:43 10.53 00:57:07.00
639
WOJCIUCH Andrzej
Świerczyniec Runinng Team
1057 POL Lędziny 5:44 10.53 00:57:12.00
640
SMOLARZ Piotr
940 POL Łąka 5:44 10.53 00:57:13.00
641
JASIŃSKI Łukasz
755 POL Pszczyna 5:44 10.53 00:57:15.00
642
SOLIŃSKI Rafał
366 POL Bytom 5:44 10.53 00:57:16.00
643
DRABEK Piotr
517 POL Bielsko-Biała 5:44 10.42 00:57:18.00
644
DUDA Łukasz
204 POL Pszczyna 5:44 10.42 00:57:19.00
645
KARPIEL Jarosław
424 POL Pszczyna 5:44 10.42 00:57:19.00
646
BUJNA Tomasz
Event360
636 POL Jastrzębie-Zdrój 5:44 10.42 00:57:20.00
647
NOWAK Dawid
99 POL Wisła Wielka 5:45 10.42 00:57:21.00
648
NOWAK Tomasz
425 POL Gostyń 5:45 10.42 00:57:21.00
649
DUROK Sabina
354 POL Wisła Wielka 5:45 10.42 00:57:23.00
650
MASZTALSKA Joanna
382 POL Zabrze 5:45 10.42 00:57:25.00
651
ŁEBEK Bartosz
Orzechowa Team
359 POL Ćwiklice 5:45 10.42 00:57:27.00
652
KRÓL Łukasz
630 POL Katowice 5:45 10.42 00:57:27.00
653
GRUSZKA Michalina
232 POL Rybnik 5:45 10.42 00:57:29.00
654
ZELIK Bronisław
328 POL Siemianowice Śląskie 5:46 10.42 00:57:32.00
655
FERENS Askaniusz
Śląski Wydział Biegowy Nfz
269 POL Gilowice 5:46 10.42 00:57:37.00
656
PERZ Agata
Banana Team
452 POL Tychy 5:46 10.42 00:57:37.00
657
MALINOWSKA Małgorzata
586 POL Gilowice Gm. Miedźna 5:46 10.42 00:57:38.00
658
POŻOGA Patryk
938 POL Pszczyna 5:46 10.42 00:57:39.00
659
MYNARSKA Ligia
Daleko Jeszcze?
448 POL Bielsko-Biała 5:47 10.42 00:57:46.00
660
SZCZEPAŃSKI Andrzej
Nie Zrzeszony
782 POL Będzin 5:47 10.42 00:57:46.00
661
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
780 POL Będzin 5:47 10.42 00:57:47.00
662
BECELA Martyna
399 POL Pszczyna 5:47 10.42 00:57:49.00
663
MALIK Alicja
548 POL Bełk 5:47 10.42 00:57:49.00
664
PŁAWECKA Katarzyna
Pszczyna Biega
64 POL Pszczyna 5:48 10.31 00:57:55.00
665
KOTER Dariusz
Orzechowa Team
331 POL Ćwiklice 5:48 10.31 00:58:00.00
666
KLAWENDER Ryszard
Biegamy Z Sercem.pl
668 POL Gliwice 5:49 10.31 00:58:01.00
667
URBAŃSKI Łukasz
397 POL Czarków 5:49 10.31 00:58:04.00
668
SOKOŁOWSKI Sławomir
978 POL Kęty 5:49 10.31 00:58:05.00
669
SITKO Anastazja
Prorehadental Clinic
1022 POL Chorzów 5:49 10.31 00:58:07.00
670
PIETROWIAK Mateusz
752 POL Katowice 5:49 10.31 00:58:08.00
671
STRYCHARSKI Michał
209 POL Stara Wieś 5:49 10.31 00:58:09.00
672
JĘDRZEJEWSKI Piotr
411 POL Katowice 5:50 10.31 00:58:12.00
673
PALUCH Katarzyna
1080 POL Bielsko-Biała 5:50 10.31 00:58:18.00
674
MICUDA Jan
Truchtacz Mysłowice
193 POL Mysłowice 5:50 10.31 00:58:20.00
675
ALBADRI Kamil
443 POL Chrzanów 5:51 10.31 00:58:21.00
676
WALA Grzegorz
317 POL Wilkowice 5:51 10.31 00:58:22.00
677
ŚWIĄTEK Marcin
Amator
319 POL Bielsko-Biała 5:51 10.31 00:58:22.00
678
POSEŁKIEWICZ Adam
347 POL Pszczyna 5:51 10.31 00:58:22.00
679
ZONTEK Sabina
Amator
320 POL Bielsko-Biała 5:51 10.31 00:58:24.00
680
KORZUSZNIK Piotr
Luxtorpeda Czerwionka
145 POL Czerwionka-Leszczyny 5:51 10.31 00:58:28.00
681
KOWAL Wioletta
88 POL Wisła Wielka 5:51 10.31 00:58:29.00
682
DZIDA Anna
282 POL Pszczyna 5:52 10.20 00:58:32.00
683
SOŁTYSIK Rafał
791 POL Rokitno 5:52 10.20 00:58:32.00
684
OPUCHLIK Aleksandra
Aktywna Pszczyna
92 POL Studzienice 5:52 10.20 00:58:34.00
685
KASPERCZYK Łukasz
553 POL Suszec 5:52 10.20 00:58:35.00
686
MUSZYŃSKA Bożena
Team Papry 20
95 POL Bieruń 5:53 10.20 00:58:49.00
687
PIECZONKA Marcin
Gold Team
677 POL Cieszyn 5:53 10.20 00:58:49.00
688
SOLARCZYK Maciej
593 POL Pszczyna 5:54 10.20 00:58:52.00
689
LENART Sylwia
981 POL Tychy 5:54 10.20 00:58:52.00
690
SOLARCZYK Wiktor
Niezrzeszony
564 POL Jankowice 5:54 10.20 00:58:53.00
691
SOLARCZYK Kamil
563 POL Pszczyna 5:54 10.20 00:58:54.00
692
TYSZKOWSKI Jan
926 POL Jastrzebie Zdroj 5:55 10.20 00:59:05.00
693
DESZCZYŃSKI Łukasz
954 POL Ruda Śląska 5:55 10.10 00:59:06.00
694
BURZAN Marcin
510 Żory 5:55 10.10 00:59:07.00
695
PETEJA-ĆWIK Aleksandra
565 POL Tychy 5:55 10.10 00:59:07.00
696
CYWIŃSKA Elżbieta
Świerczyniec Running
612 POL Świerczyniec 5:55 10.10 00:59:08.00
697
DRZOZGA Rafał
Piekary Śląskie
949 POL Kwk Halemba 5:55 10.10 00:59:08.00
698
ZEMBOK Filip
465 POL Pszczyna 5:56 10.10 00:59:11.00
699
CYWIŃSKI Robert
Świerczyniec Running
613 POL Świerczyniec 5:56 10.10 00:59:12.00
700
STEC Bartosz
172 POL Buczkowice 5:56 10.10 00:59:16.00
701
PECYNA Dariusz
Ca Aktywni/ca Broker
16 POL Piasek 5:56 10.10 00:59:19.00
702
STRZODA Henryk
146 POL Łaziska Górne 5:57 10.10 00:59:20.00
703
DŁUCIK Mateusz
984 POL Pszczyna 5:57 10.10 00:59:23.00
704
BIAŁAS Aleksandra
988 POL Łąka 5:57 10.10 00:59:23.00
705
MILER Adam
46 Ruda Śląska 5:57 10.10 00:59:26.00
706
KOSCIELNY Piotr
1059 POL Wisla Wielka 5:57 10.10 00:59:27.00
707
MAZUR Jakub
605 POL Mikołów 5:57 10.10 00:59:28.00
708
JARZYNA Adam
627 POL Polanka Wielka 5:57 10.10 00:59:29.00
709
HAMERLAK Sylwia
980 POL Ćwiklice 5:58 10.10 00:59:31.00
710
KOŻDOŃ Aleksandra
892 POL Dzięgielów 5:58 10.10 00:59:33.00
711
CZERWIEŃSKA-SZCZOTKA Agata
236 POL Pszczyna 5:58 10.10 00:59:34.00
712
RĘBISZ Dawid
884 POL Piasek 5:58 10.10 00:59:39.00
713
GŁADKOWSKA Aleksandra
907 POL Pszczyna 5:59 10.10 00:59:40.00
714
RAK Andrzej
1003 POL Zwardoń 5:59 10.00 00:59:44.00
715
BUSS-CZYLOK Agnieszka
197 POL Studzionka 5:59 10.00 00:59:48.00
716
CZYLOK Patryk
199 POL Studzionka 5:59 10.00 00:59:49.00
717
ADAMSKI Michał
1979
888 POL Ruda Śląska 5:59 10.00 00:59:50.00
718
KUREK Joanna
680 POL Bielsko-Biała 5:60 10.00 00:59:53.00
719
SROKOWSKI Dariusz
297 POL Żory 5:60 10.00 00:59:54.00
720
RAKOWSKI Jarosław
Bbl Bielsko-Biała
994 POL Bielsko-Biała 5:60 10.00 00:59:56.00
721
WASZTYL Sylwia
Wapienicki Team
721 POL Bielsko-Biała 5:60 10.00 00:59:58.00
722
ŻYREK Tomasz
931 POL Katowice 6:01 10.00 01:00:03.00
723
ULCZOK Magdalena
Spot Pszczyna
255 POL Góra 6:02 10.00 01:00:14.00
724
TOBIASZ Marzena
489 POL Wilkowice 6:02 10.00 01:00:14.00
725
KWICZAŁA Paweł
Pnp
974 POL Czechowice-Dziedzice 6:02 10.00 01:00:17.00
726
KRÓL Wojciech
628 POL Mikołów 6:03 9.90 01:00:25.00
727
JURASZCZYK Dominika
Szkoda Nocy, Szkoda Dnia
986 POL Żory 6:03 9.90 01:00:26.00
728
KUCZEK Elżbieta
118 POL Międzyrzecze 6:04 9.90 01:00:32.00
729
PILARSKI Bartłomiej
Wyznawcy Bronka Libiąż
918 POL Libiąż 6:04 9.90 01:00:32.00
730
GIBAS Ewa
53 POL Goczałkowice-Zdrój 6:04 9.90 01:00:33.00
731
BUŁAKOWSKI Kamil
Wyznawcy Bronka Libiąż
816 POL Libiąż 6:04 9.90 01:00:34.00
732
JURASZCZYK Katarzyna
Szkoda Nocy, Szkoda Dnia
985 POL Żory 6:04 9.90 01:00:34.00
733
GIBAS Ireneusz
766 POL Goczałkowice-Zdrój 6:04 9.90 01:00:35.00
734
SOSZ Anna
470 POL Szczejkowice 6:04 9.90 01:00:37.00
735
DZIDA Jakub
281 POL Pszczyna 6:04 9.90 01:00:39.00
736
GAWRON Justyna
540 POL Studzionka 6:05 9.90 01:00:47.00
737
WISZNIEWSKI Dariusz
364 POL Tychy 6:05 9.90 01:00:50.00
738
MAŃKA Jarosław
870 POL Pszczyna 6:06 9.80 01:00:58.00
739
ADAM Grzegorz
Ruch Chorzów Fc Piasek
226 POL Piasek 6:06 9.80 01:01:00.00
740
GAWENDA Mateusz
395 POL Świętochłowice 6:07 9.80 01:01:06.00
741
TEMEL Wojciech
924 POL Lipowa 6:07 9.80 01:01:06.00
742
ZIATYK Joanna
965 POL Wola 6:07 9.80 01:01:06.00
743
GLINIANY Małgorzata
Zabiegana Rodzinka
961 POL Wyry 6:07 9.80 01:01:08.00
744
KUCHARCZYK Maciej
374 POL Pszczyna 6:08 9.80 01:01:11.00
745
MĘDRALA Czesław
Mędrala Team Bielsko-Biała
520 POL Bielsko-Biała 6:08 9.80 01:01:12.00
746
KALKA Grzegorz
Valeo Zadyszka
694 POL Pszczyna 6:08 9.80 01:01:12.00
747
SAŁAGAN Bogusław
556 POL Tychy 6:08 9.80 01:01:16.00
748
LENART Robert
982 POL Tychy 6:08 9.80 01:01:18.00
749
GRYC Magdalena
115 POL Tychy 6:08 9.80 01:01:19.00
750
GÓRA Grzegorz
Ca Aktywni/ca Broker
4 POL Wola 6:09 9.80 01:01:26.00
751
NOWOŻYN Joanna
Spot Pszczyna
260 POL Pszczyna 6:09 9.80 01:01:27.00
752
GWÓŹDŹ Elżbieta
467 POL Pszczyna 6:10 9.71 01:01:34.00
753
KANTOROWSKA Ania
117 POL Wola 6:10 9.71 01:01:36.00
754
HIPNER Marcin
Spot Pszczyna
131 POL Babice 6:10 9.71 01:01:39.00
755
SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina
RUNTEAM Pawłowice
103 POL Pawłowice 6:11 9.71 01:01:41.00
756
MATYNIAK Barbara
Wyznawcy Bronka Libiąż
653 POL Libiąż 6:12 9.71 01:01:54.00
757
MIODUSZEWSKI Wojciech
943 POL Katowice 6:12 9.71 01:01:57.00
758
JĘDRYSIK Michał
Niezrzeszony
322 POL Oświęcim 6:12 9.71 01:01:58.00
759
MAŁEK Franciszek
Team Papry 20
724 POL Tychy 6:13 9.71 01:02:02.00
760
LEBUDA Sylwia
Papry Team 20
112 POL Tychy 6:13 9.71 01:02:03.00
761
TYKIERKA Małgorzata
Toxpress
1009 POL Budziska 6:13 9.62 01:02:06.00
762
KRZYSTOLIK Laurencjusz
560 POL Pszczyna 6:14 9.62 01:02:12.00
763
MATUSZYŃSKI Jacek
Gold Team
719 POL Zebrzydowice 6:14 9.62 01:02:13.00
764
KRZYSTOLIK Krystian
Mg Sport
824 POL Pszczyna 6:14 9.62 01:02:13.00
765
GRABALSKI Kamil
803 POL Katowice 6:14 9.62 01:02:14.00
766
URBAŃSKI Grzegorz
Prorehadental Clinic
1023 POL Żywiec 6:14 9.62 01:02:14.00
767
KRZYSTOLIK Basia
Mg Sport
825 POL Pszczyna 6:14 9.62 01:02:15.00
768
SIEWIERSKA Patrycja
615 POL Frydek 6:14 9.62 01:02:17.00
769
MRZYCZEK Gabriela
Spot Pszczyna
127 POL Pszczyna 6:14 9.62 01:02:19.00
770
KACZOREK Anna
Hrmax Żory
182 POL Żory 6:14 9.62 01:02:19.00
771
NIEDŹWIEDŹ Artur
672 POL Kobielice 6:15 9.62 01:02:22.00
772
SZKLANNY-RECLIK Elżbieta
109 POL Pszczyna 6:15 9.62 01:02:23.00
773
BARAN Beata
Wks Wawel
1074 POL Kraków 6:15 9.62 01:02:23.00
774
KITAJEWSKA Anna
Pko Silesia Running Team
26 POL Ruda Śląska 6:15 9.62 01:02:25.00
775
DANISZ Adrianna
Łąka
222 POL Łąka 6:17 9.52 01:02:45.00
776
FICEK Marek
700 POL Pszczyna 6:17 9.52 01:02:46.00
777
KOTLARCZYK Bozena
124 POL Kobiernice 6:17 9.52 01:02:49.00
778
RYT Mirosław
323 POL Pszczyna 6:17 9.52 01:02:49.00
779
HUZAR Monika
966 POL Wola 6:18 9.52 01:02:52.00
780
BUCZEK Aleksandra
Pszczyna Biega
1081 POL Ćwiklice 6:18 9.52 01:02:52.00
781
PILARZ Arkadiusz
Pasjonaci Życia
846 POL Bielsko-Biała 6:18 9.52 01:02:57.00
782
PILARZ Izabela
Pasjonaci Życia
845 POL Bielsko-Biała 6:18 9.52 01:02:58.00
783
SPYRA Robert
557 POL Pszczyna 6:18 9.52 01:03:00.00
784
SOKOŁOWICZ Grażyna
Ca Aktywni/ca Broker
8 POL Tychy 6:19 9.52 01:03:01.00
785
MORAWSKI Janusz
Pszczyna Biega
15 POL Pszczyna 6:19 9.52 01:03:01.00
786
ZAJĄC Sławomir
Cafe Panamera
921 POL Pszczyna 6:19 9.52 01:03:02.00
787
KATARZYNA Śleziona
1050 POL 6:19 9.52 01:03:06.00
788
BAJER Marzena
Dystans Lubomia
992 POL Lubomia 6:19 9.52 01:03:07.00
789
SKURA Tomasz
Pszczyna Biega
54 POL Pszczyna 6:19 9.52 01:03:10.00
790
HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria
Spot Pszczyna
147 POL Pszczyna 6:20 9.52 01:03:15.00
791
PACHOLSKA Justyna
No Gravity
44 POL Goleniów 6:21 9.43 01:03:22.00
792
SZCZOTKA Tomasz
251 POL Pszczyna 6:21 9.43 01:03:23.00
793
GOŁĄB Radosław
351 POL Tychy 6:21 9.43 01:03:24.00
794
LYSKO Marek
Katowice
950 POL Katowice 6:21 9.43 01:03:24.00
795
GOŁĄB Justyna
350 POL Tychy 6:21 9.43 01:03:25.00
796
BARTNIK Joanna
Gb Galopujące Ślimaki
157 POL Jastrzębie-Zdrój 6:21 9.43 01:03:30.00
797
STENCEL Anna
345 POL Studzienice 6:21 9.43 01:03:30.00
798
STENCEL Mariusz
346 POL Studzienice 6:21 9.43 01:03:30.00
799
MILERSKI Adam
---------
80 POL Strumień 6:22 9.43 01:03:34.00
800
SIENKIEWICZ Gabriela
216 POL Wola 6:22 9.43 01:03:35.00
801
GÓRCZAK Małgorzata
484 POL Goczałkowice Zdrój 6:22 9.43 01:03:35.00
802
SZCZOTKA Rafał
237 POL Pszczyna 6:22 9.43 01:03:39.00
803
SALAMON Łukasz
955 POL Pszczyna 6:22 9.43 01:03:39.00
804
SKARBOŃ Paweł
922 POL Ćwiklice 6:23 9.43 01:03:44.00
805
KOSMALA Stanisława
1034 POL Rybnik 6:23 9.43 01:03:47.00
806
BIENIOSZEK Wioletta
462 POL Studzionka 6:24 9.43 01:03:50.00
807
KOSTYRA Weronika
867 POL Tychy 6:24 9.43 01:03:51.00
808
CZERWIŃSKI Jan
Amator
996 POL Pszczyna 6:24 9.43 01:03:51.00
809
ĆWIOK Karolina
307 POL Łąka 6:24 9.43 01:03:53.00
810
SZALIŃSKA Sylwia
1030 POL Rogów 6:24 9.35 01:03:54.00
811
MIĘKIŃSKA Agnieszka
Pko Bank Polski
1006 POL Bielsko-Biała 6:24 9.35 01:03:58.00
812
WICHROWSKI Zbigniew
Klub Zbiegacza "wolnewiatry"
664 POL Bielsko-Biała 6:25 9.35 01:04:00.00
813
GRUSZKA Anna
196 POL Studzionka 6:25 9.35 01:04:03.00
814
CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz
788 POL Bielsko-Biała 6:25 9.35 01:04:03.00
815
MUSIOŁ Helena
537 POL Rybnik 6:25 9.35 01:04:07.00
816
GOJCZYK Kornelia
430 POL Bytom 6:26 9.35 01:04:13.00
817
GOJCZYK Barbara
433 POL Bytom 6:26 9.35 01:04:13.00
818
SUCHY Małgorzata
191 PAN Pszczyna 6:26 9.35 01:04:15.00
819
WALECZEK Julia
Łąka Biega
566 POL Łąka 6:26 9.35 01:04:17.00
820
MOCHNACZ Patryk
896 POL Jastrzębie-Zdrój 6:26 9.35 01:04:19.00
821
SIKORA Natalia
629 POL Katowice 6:27 9.35 01:04:25.00
822
PIECYK Adrianna
161 POL Żory 6:27 9.35 01:04:26.00
823
OSZCZĘDA Marzena
179 POL Żory 6:27 9.35 01:04:26.00
824
WISZNIEWSKA Magdalena
365 POL Tychy 6:27 9.35 01:04:26.00
825
KASPRZYK Wiesław
Gold Team
676 POL Kaczyce 6:27 9.35 01:04:28.00
826
STEBEL Marzena
Spot Pszczyna
757 POL Studzionka 6:27 9.35 01:04:28.00
827
GREŃ Dorota
641 POL Ustroń 6:28 9.26 01:04:36.00
828
CIEMAŁA Radosław
Gold Team
671 POL Ogrodzona 6:28 9.26 01:04:36.00
829
CHIŃCZA Klaudia
1036 POL Bielsko-Biała 6:29 9.26 01:04:40.00
830
PASZEK Marzena
120 POL Brzeźce 6:29 9.26 01:04:42.00
831
KOZIŃSKA Anna
261 POL Pszczyna 6:29 9.26 01:04:44.00
832
WALERUS Adam
296 POL Pszczyna 6:29 9.26 01:04:44.00
833
URBAŃSKA Anna
398 POL Czarków 6:29 9.26 01:04:44.00
834
KACZOR Krzysztof
705 POL Łąka 6:29 9.26 01:04:44.00
835
BRACHACZEK Ewa
Spot
367 POL Pszczyna 6:29 9.26 01:04:45.00
836
MADEJSKI Piotr
81 POL Łąka 6:29 9.26 01:04:47.00
837
ORMANIEC Ela
Klub Biegacza Pwc Sdc
477 POL Gilowice 6:30 9.26 01:04:53.00
838
PARZYCH Katarzyna
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
257 POL Rybnik 6:30 9.26 01:04:58.00
839
PASAK Agnieszka
951 POL Piekary Śląskie 6:30 9.26 01:04:59.00
840
FRELEK Katarzyna
Klub Biegacza Pwc Sdc
512 POL Katowice 6:31 9.17 01:05:10.00
841
BURZAN Adam
971 POL Katowice 6:32 9.17 01:05:12.00
842
POPIELARCZYK Marzena
Banana Team
1028 POL Tychy 6:32 9.17 01:05:13.00
843
JAKÓBIEC Tomasz
468 POL Bielsko Biała 6:32 9.17 01:05:16.00
844
ŚWIĄTKOWSKA Anna
Radio Krokodyl
532 POL Gliwice 6:32 9.17 01:05:19.00
845
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
910 POL Łąka 6:32 9.17 01:05:19.00
846
PROKOPOWICZ Zofia
626 POL Pszczyna 6:33 9.17 01:05:22.00
847
KOŁODZIEJ Monika
578 POL Oświęcim 6:33 9.17 01:05:29.00
848
GRELAK Marta
240 POL Dąbrowa Górnicza 6:34 9.17 01:05:36.00
849
ŁYSEK Tomasz
239 POL Dąbrowa Górnicza 6:34 9.17 01:05:37.00
850
ŻOŁNA Jakub
Fulfill Dreams Team Pszczyna
151 POL Pszczyna 6:34 9.17 01:05:38.00
851
PALA Barbara
934 POL Pszczyna 6:36 9.09 01:05:52.00
852
KARWACKI Marcin
Szybcy I Wściekli
602 Golasowice 6:36 9.09 01:05:57.00
853
GRZESIK Jacek
885 POL Pszczyna 6:36 9.09 01:05:57.00
854
NYCZ Krystian
130 POL Pszczyna 6:36 9.09 01:05:59.00
855
GAŚ Daniel
Pko Silesia Runing Team
38 POL Tarnowskie Góry 6:38 9.09 01:06:14.00
856
ZAWIERUCHA Aleksander
Roszada Żory
833 POL Żory 6:38 9.09 01:06:15.00
857
DZIEDZIC Marcin
Kb Mckis Jaworzno
995 POL Jaworzno 6:39 9.01 01:06:23.00
858
BOBEŁ Artur
223 POL Tychy 6:39 9.01 01:06:24.00
859
KLAMKA Robert
609 POL Pszczyna 6:40 9.01 01:06:30.00
860
POLEWSKI Paweł
Pko Bank Polski
41 POL Goczałkowice-Zdrój 6:40 9.01 01:06:33.00
861
JAWORSKA Magdalena
Spot Pszczyna
178 POL Pszczyna 6:40 9.01 01:06:35.00
862
JOHN Małgorzata
Sumt
420 POL Łaziska Górne 6:42 9.01 01:06:52.00
863
MAŃKA Anna
871 POL Pszczyna 6:42 9.01 01:06:52.00
864
SOBAŃSKI Mateusz
Msc
343 POL Bielsko-Biała 6:43 8.93 01:07:03.00
865
WANIOWSKI Jerzy
880 POL Krapkowice 6:43 8.93 01:07:03.00
866
KUŚ Kornelia
Spot Pszczyna
408 POL Pszczyna 6:43 8.93 01:07:07.00
867
TULAJA Renata
Spot
246 POL Pszczyna 6:44 8.93 01:07:11.00
868
SZKODA Magda
258 POL Łąka 6:44 8.93 01:07:12.00
869
HOLONA Bożena
At-Sport
611 POL Cieszyn 6:44 8.93 01:07:13.00
870
GAWLAK Barbara
176 POL Pszczyna 6:44 8.93 01:07:16.00
871
PŁOWY Patrycja
662 POL Żory 6:44 8.93 01:07:17.00
872
KRZYSTECZKO Michał
384 POL Studzionka 6:45 8.93 01:07:24.00
873
GOTZ Anna
Jankowice
220 POL Jankowice 6:45 8.93 01:07:28.00
874
DZIEWIĄTKA Marek
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
720 POL Czechowice Dziedzice 6:45 8.85 01:07:30.00
875
SZUSTER Barbara
Silesia Ultra Mountain Team
278 POL Mikołów 6:46 8.85 01:07:33.00
876
KIDOŃ Beata
387 POL Pszczyna 6:46 8.85 01:07:39.00
877
KOST Aleksandra
379 POL Studzionka 6:46 8.85 01:07:40.00
878
SEKTA Sławomir
Wkurw_Team
879 POL Kobielice 6:47 8.85 01:07:43.00
879
MENDREK Leszek
670 POL Pierściec 6:47 8.85 01:07:46.00
880
BERNSZTAJN Katarzyna
659 POL Bielsko-Biała 6:48 8.85 01:07:51.00
881
MANOWSKI Dawid
658 POL Pszczyna 6:48 8.85 01:07:51.00
882
WYDRA Katarzyna
218 POL Wola 6:49 8.85 01:08:03.00
883
KOMRAUS Sylwia
Wild Runners Club
101 POL Pszczyna 6:50 8.77 01:08:15.00
884
KOMRAUS Zbigniew
358 POL Pszczyna 6:50 8.77 01:08:17.00
885
KRAIN Agnieszka
Radio Krokodyl
531 POL Gliwice 6:50 8.77 01:08:17.00
886
SZCZELINA Marta
Speed Team Brzeszcze
137 POL Brzeszcze 6:51 8.77 01:08:30.00
887
JAKISZ Joanna
259 POL Wola 6:52 8.77 01:08:37.00
888
PYREK Marek
Toros De Espana
551 POL Laryszów 6:54 8.70 01:08:50.00
889
KRZYŻYK Karolina
417 POL Katowice 6:54 8.70 01:08:57.00
890
SZCZYRBOWSKI Piotr
Amator
754 POL Rybnik 6:54 8.70 01:08:57.00
891
KOBUSIŃSKA Jagoda
Pko Silesia Running Team
33 POL Zabrze 6:55 8.70 01:09:00.00
892
STAISZ Sabina
684 POL Piasek 6:55 8.70 01:09:06.00
893
BIEROŃSKI Tomasz
594 POL Dankowice 6:57 8.62 01:09:21.00
894
ŚLEDŹ Dorota
Hrmax Żory
301 POL Żory 6:57 8.62 01:09:27.00
895
SKÓRZEWSKA Barbara
393 POL Ćwiklice 6:58 8.62 01:09:37.00
896
ZAGÓRSKA Beata
642 POL Goleszów 7:01 8.55 01:10:02.00
897
ŚLEZIAK Jacek
339 POL Tarnowskie Góry 7:02 8.55 01:10:15.00
898
MORIC Anna
140 POL Pszczyna 7:02 8.55 01:10:16.00
899
DYCZKA Marek
1071 POL Pszczyna 7:03 8.47 01:10:30.00
900
TOMASZEK Dorota
729 POL Poręba 7:05 8.47 01:10:41.00
901
KUŚ Agnieszka
Cafe Panamera Team
944 POL Psary 7:05 8.47 01:10:44.00
902
NOWAK Agnieszka
936 POL Pszczyna 7:05 8.47 01:10:49.00
903
BARON Martyna
Ca Aktywni/ca Broker
23 POL Łąka 7:05 8.47 01:10:50.00
904
PLUTA Katarzyna
337 POL Bielsko-Biała 7:11 8.33 01:11:43.00
905
PAWELSKA Kamila
168 POL Kraków 7:13 8.33 01:12:01.00
906
BIEGUN Milena
Klub Biegacza Pwc Sdc
797 POL Katowice 7:13 8.33 01:12:01.00
907
BIEGUN Marcin
798 POL Katowice 7:13 8.33 01:12:02.00
908
ŻURAWKA Marcin
394 POL Gliwice 7:15 8.26 01:12:25.00
909
SOSNA Klaudia
396 POL Ćwiklice 7:15 8.26 01:12:25.00
910
GRZYB Katarzyna
1029 POL Łąka 7:17 8.26 01:12:46.00
911
KOPERNOK Patrycja
623 POL Tychy 7:19 8.20 01:13:04.00
912
KOZYRA Bernadeta
Ca Aktywni/ca Broker
6 POL Pszczyna 7:20 8.20 01:13:18.00
913
SMYŁA Ewa
306 POL Łąka 7:21 8.20 01:13:26.00
914
KRUCZEK Katarzyna
423 POL Gostyń 7:21 8.20 01:13:27.00
915
PUKAROWSKA Magdalena
Valeo Zadyszka
695 POL Bielsko-Biała 7:22 8.13 01:13:40.00
916
KORCZYK Andrzej
Valeo Zadyszka
693 POL Jawiszowice 7:23 8.13 01:13:41.00
917
GUZIK Grażyna
806 POL Sosnowiec 7:24 8.13 01:13:50.00
918
MĘDREK Marzena
Spot Pszczyna
169 POL Pszczyna 7:24 8.13 01:13:57.00
919
PECYNA Katarzyna
Ca Aktywni/ca Broker
3 POL Piasek 7:26 8.06 01:14:11.00
920
KROPIDŁO Dorota
Akademia Młodego Piłkarza
1019 POL Pszczyna 7:26 8.06 01:14:13.00
921
BIESEK Wojciech
868 POL Pszczyna 7:26 8.06 01:14:15.00
922
SCHOMBERA Barbara
Spot Pszczyna
208 POL Pszczyna 7:26 8.06 01:14:16.00
923
CZAPLAJEWICZ Marcin
869 POL Pszczyna 7:26 8.06 01:14:16.00
924
CIEŚLIK Zosia
Spot Pszczyna
414 POL Pszczyna 7:26 8.06 01:14:18.00
925
RACZEK Dorota
271 POL Goczałkowice 7:27 8.06 01:14:26.00
926
RECZEK Magdalena
270 POL Goczałkowice 7:27 8.06 01:14:27.00
927
GRĄDALSKI Tomasz
Ca Aktywni/ca Broker
177 POL Pszczyna 7:28 8.06 01:14:31.00
928
MALCHAREK Kamila
933 POL Pszczyna 7:29 8.00 01:14:43.00
929
PEPEK Bożena
171 POL Żory 7:31 8.00 01:15:03.00
930
OBSTARCZYK Agnieszka
437 POL Pszczyna 7:31 8.00 01:15:06.00
931
PORWIT Aleksandra
457 POL Ćwiklice 7:33 7.94 01:15:21.00
932
GRABOWSKA-NIKIEL Bozena
1005 POL Goczalkowice 7:35 7.94 01:15:45.00
933
ROMAŃSKA Klaudia
Awf Kukuczka
341 POL Dąbrowa Górnicza 7:35 7.94 01:15:50.00
934
PIEKARSKA Joanna
342 POL Sosnowiec 7:36 7.94 01:15:51.00
935
PALA Alojzy
Pszczyna Biega
52 POL Pszczyna 7:36 7.87 01:15:54.00
936
CIASNOCHA Łukasz
453 POL Jankowice 7:37 7.87 01:16:01.00
937
JASIK Agata
Spot Pszczyna
217 POL Ligota 7:42 7.81 01:16:58.00
938
GRYGIEL Boleslaw
Parkrun Kedzierzyn-Kozle
336 POL Kedzierzyn/kozle 7:43 7.81 01:17:04.00
939
JAROSZ Barbara
Eci Runners Team
774 POL Jawiszowice 7:44 7.75 01:17:14.00
940
HAUBNER Anna
Eci Runners Team
776 POL Bielsko-Biała 7:45 7.75 01:17:29.00
941
SKRABARCZYK Anna
419 POL Wola 7:47 7.69 01:17:46.00
942
GLINIANY Adam
Zabiegana Rodzinka
960 POL Wyry 7:49 7.69 01:18:01.00
943
ADAMCZYK Anna
836 POL Toporowice 7:50 7.63 01:18:20.00
944
PISZCZEK Kinga
Eci Runners Team
772 POL Bielsko-Biała 7:51 7.63 01:18:28.00
945
KRÓL Katarzyna
749 POL Mikołów 8:06 7.41 01:21:00.00
946
ĆWIOK Aleksandra
655 POL Łąka 8:08 7.41 01:21:10.00
947
PŁAWECKI Leszek
Pszczyna Biega / Sct / Sportrun.pl
20 POL Pszczyna 8:46 6.85 01:27:36.00
948
JUCHA Mikołaj
Ca Aktywni/ca Broker
10 POL Goczałkowice Zdrój 8:46 6.85 01:27:38.00
949
JUCHA Jacek
Ca Aktywni/ca Broker
1 Goczałkowice 8:46 6.85 01:27:38.00
950
BUGAJSKA JUCHA Renata
Ca Aktywni/ca Broker
7 Goczałkowice-Zdrój 8:46 6.85 01:27:39.00
951
LOTZ Iwona
123 POL Jastrzebie Zdroj 8:47 6.85 01:27:41.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU