VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza

Pszczyna, Polska
03.06.2018

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
OLIJNYK Paweł
Kb Rawicz
862 UKRAINA Czernichów 00:31:13:00
2
CIEPŁAK Marcin
806 POL Rybnik 00:32:10:00
3
NOWAK Andrzej
Cross Box Evolution
346 POL Sosnowiec 00:32:25:00
4
KROULAIDIS Sergii
879 UKRAINA Czernihów 00:32:57:00
5
KONONOV Dmytro
863 UKRAINA Kalisz 00:33:27:00
6
JANUSZ Tomasz
Aktywnapszczyna.pl
854 POL Kaniów 00:33:42:00
7
BULIK Witold
Pks Olimpijczyk Gilowice
260 POL Gilowice 00:34:20:00
8
BRYŚ Piotr
Runhogs Tychy
536 POL Świerczyniec 00:34:31:00
9
BŁASZCZYK Zbigniew
24 11 1959
745 POL Częstochowa 00:35:08:00
10
BARTOSIK Krzysztof
Ks Morsy/forma Wodzisław Śl
667 POL Wodzisław Śląski 00:35:08:00
11
TESLUK Kuba
Kalenji by Decathlon
593 POL Żory 00:35:19:00
12
KNESZ Marek
874 POL Jejkowice 00:35:32:00
13
BARTOSIK Sebastian
Krs Morsy.pl
442 POL Wodzisław Śląski 00:35:45:00
14
ADAMSKI Robert
Brykająca Grupa Biegowa
226 POL Bieruń 00:35:51:00
15
ŚLĘZAK Sylwia
870 POL Częstochowa 00:35:54:00
16
NALEPKA Paweł
Forma Wodzisław Śląski/morsy.pl
428 POL Wodzisław Śląski 00:35:59:00
17
BARTNIK Sebastian
1976
145 POL Jastrzębie-Zdrój 00:36:08:00
18
MENDECKA Michalina
MOSiR Łaziska Górne/ 1 Second Team
813 POL Łaziska Górne 00:36:11:00
19
CZYPEK Damian
TGB Lakerunners
779 POL Tychy 00:36:25:00
20
PASTOROVA Petra
Mil Seitl Ostrava
884 CZECHY Ostrawa 00:36:27:00
21
STROJNY Andrzej
454 POL Chełmśląski 00:36:41:00
22
URBANIAK Witold
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
397 POL Czechowice-Dziedzice 00:36:54:00
23
OLIJNYK Swietlana
Kb Rawicz
861 UKRAINA Czernichów 00:36:57:00
24
PETKIEWICZ Tomasz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
36 POL Mikołów 00:37:02:00
25
HATALA Paweł
415 POL Bielsko-Biała 00:37:03:00
26
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
19 POL Hażlach 00:37:03:00
27
SHURKHNO Olena
864 UKRAINA Mariuoik 00:37:13:00
28
URBANEK Zbyszek
Anilewe, Diwad, Limak
4 POL Pszczyna 00:37:30:00
29
RYNKIEWICZ Tomasz
28 POL Warszawa 00:37:35:00
30
KNOPEK Bartłomiej
706 POL Bieruń 00:37:36:00
31
GRZYWACZ Marcin
Rytm
379 POL Czechowice-Dziedzice 00:37:38:00
32
MOSKWA Sławomir
Speed Team Brzeszcze
297 POL Jawiszowice 00:37:47:00
33
WĄSOWICZ Szymon
Szerszenie
554 POL Bielsko Biała 00:37:47:00
34
KŁAPTOCZ Marek
154 POL Czechowice-Dziedzice 00:38:03:00
35
GÓRCZAK Andrzej
24 POL Goczałkowice-Zdrój 00:38:03:00
36
WĘGLARCZYK Krzysztof
Forma Wodzisław Śląski
375 POL Wodzisław Śląski 00:38:05:00
37
GREGORCZYK Marcin
Kia Etrans Sts Biegaton Mikołów
232 POL Mikołów 00:38:05:00
38
DZIARSKI Wiesław
ERBUD Rybnik
587 POL Rybnik 00:38:06:00
39
KUCZOK Mirosław
Forma Wodzisław Śląski/ Maratony Polskie
99 POL Wodzisław Śląski 00:38:09:00
40
WRZESIŃSKI Rafał
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
282 POL Tychy 00:38:09:00
41
KRAWCZYK Jacek
Spot Pszczyna
330 POL Radostowice 00:38:11:00
42
TOKAREWICZ Damian
Zebry
264 POL Zebrzydowice 00:38:11:00
43
MICHALSKI Alan
396 POL Bielsko-Biała 00:38:12:00
44
WRZESIŃSKI Andrzej
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
325 POL Tychy 00:38:17:00
45
BECK Kuba
Rozbiegamy To Miasto
726 POL Czechowice-Dziedzice 00:38:28:00
46
GRZOMBA Marcin
476 POL Czrewionka Leszczyny 00:38:40:00
47
MOLA Mateusz
MUKS Cieszyn
841 POL Wilamowice 00:38:48:00
48
PATAS Magdalena
Forma Wodzisław Śląski
571 POL Wodzisław Śląski 00:38:52:00
49
KASIOWNIAK Błażej
51 POL Bielsko-Biała 00:39:09:00
50
WOLNY Krzysztof
Smart
473 POL Krakow 00:39:09:00
51
KOZIK Damian
Hrmax Żory
195 POL Żory 00:39:17:00
52
ŻOGAŁA Jan
Dziki Na Dwóch Nogach
772 POL Katowice 00:39:20:00
53
DZIUK Dagmara
KB MOSiR Jastrzębie
780 POL Pawłowice 00:39:23:00
54
KYRCZ Mirosław
Mirasteam
90 POL Dankowice 00:39:25:00
55
KURCIUS Grzegorz
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
722 POL Rybnik 00:39:31:00
56
SKRABARCZYK Wiesław
Powoli Do Celu
93 POL Wola 00:39:34:00
57
WYMYSŁO Andrzej
Przegląd Piekarski
231 POL Piekary Śląskie 00:39:35:00
58
KASTELIK Szymon
Sts Club
210 POL Gilowice 00:39:37:00
59
GŁUSZYK Andrzej
KSRG ZOFIÓWKA
685 POL Żory 00:39:40:00
60
WIELOPOLSKI Michał
317 POL Bielsko-Biała 00:39:41:00
61
DŁUGOSZ Agata
Spla Tychy/tgb Lake Runners/nessi Team
668 POL Tychy 00:39:45:00
62
GRUCEL Damian
Ks M.e.t.a.
249 POL Jastrzębie-Zdrój 00:39:47:00
63
STROIŃSKI Kamil
PGG ZZ KONTRA STASZIC
616 POL Tychy 00:39:49:00
64
MUSIK Łukasz
Ultra Beskid Sport
101 POL Bielsko-Biała 00:39:52:00
65
MOJŻYSZEK Mariusz
Biegam Z Siostrą
622 POL Bronów 00:39:56:00
66
SINKA Damian
Pszczyna Biega
246 POL Pszczyna 00:39:58:00
67
URBAŚ Roman
Bieg Po Zdrój
881 POL Jaworze 00:40:06:00
68
STUCHLIK Marek
Aktywnapszczyna
352 POL Jarząbkowice 00:40:10:00
69
MALINOWSKI Krzysztof
Powoli Do Celu
118 POL Gilowice 00:40:12:00
70
FARUGA Lesław
Pszczyna Biega/Nasfol
694 POL Pszczyna 00:40:17:00
71
PTAK Krzysztof
Hrmax Żory
469 POL Żory 00:40:18:00
72
PIETROSZEK Rafał
Aktywnapszczyna.pl
255 POL Strumień 00:40:19:00
73
SKRABEL Mateusz
Wkurw_Team
778 POL Rybnik 00:40:20:00
74
OPIEŁKA Rafał
-
290 POL Pszczyna 00:40:21:00
75
ZAGÓRSKI Mariusz
Niedzwiedz Team
441 POL Goleszów 00:40:21:00
76
WRÓBLEWSKI Zbigniew
497 POL Twardorzeczka 00:40:22:00
77
WROŻYNA Mariusz
700 POL Pszczyna 00:40:26:00
78
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
15 POL Piasek 00:40:26:00
79
KRETEK Łukasz
Aktywni Lyski
803 POL Lyski 00:40:27:00
80
BOJKO Tomasz
76 POL Pszczyna 00:40:29:00
81
GÓRNY Mirosław
Modelarnia Biega
875 POL Bielsko-Biała 00:40:32:00
82
TULAJA Tomek
461 POL Pszczyna 00:40:32:00
83
GLAJC Andrzej
Wypas Run
169 POL Pierściec 00:40:33:00
84
DYBCZYŃSKA Jadwiga
Lks Pogórze
519 POL Górki Wielkie 00:40:35:00
85
CZARNIECKI Paweł
768 POL Jasienica 00:40:36:00
86
BULIŃSKI Przemysław
566 POL Będzin 00:40:37:00
87
SZYMURA Łukasz
528 POL Rybnik 00:40:40:00
88
KUKLA Leszek
205 POL Mizerów 00:40:42:00
89
SPYRKA Piotr
526 POL Jastrzębie-Zdrój 00:40:42:00
90
DUSZA Paweł
589 POL Wilkowice 00:40:46:00
91
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Leszek Skrudlik
395 POL Chorzów 00:40:49:00
92
KUBIS Witold
Rodzina
640 POL Czarków 00:40:54:00
93
KUŚ Tomasz
Radlinioki W Biegu
340 POL Marklowice 00:40:54:00
94
PUDA Krzysztof
459 POL Jeleśnia 00:40:54:00
95
BACA Szymon
Ledovo.pl
450 POL Pszczyna 00:40:57:00
96
CISZEWSKI Przemysław
867 POL Pszczyna 00:40:58:00
97
KRZUŚ Michał
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
791 POL Czechowice-Dziedzice 00:41:01:00
98
SKORA Andrzej
Easy Run Racibórz
219 POL Racibórz 00:41:02:00
99
ŻERDKA Michał
Viking Traning Center / Brykająca Grupa Biegowa
8 POL Bieruń 00:41:06:00
100
OLSZOWSKI Marcin
Olza Cieszyn
737 POL Cieszyn 00:41:08:00
101
BIELIŃSKA Monika
222 POL Przyszowice 00:41:09:00
102
SITARZ Kamil
547 POL Libiąż 00:41:10:00
103
MYCH Bartosz
38 POL Tychy 00:41:11:00
104
SERAFIN Dariusz
Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
193 POL Wisła Mała 00:41:12:00
105
GROMEK Michał
KM PSP BIELSKO BIAŁA
776 POL Kocierz Moszczanicki 00:41:14:00
106
GRUSZECKI Bartosz
518 POL Bielsko-Biała 00:41:18:00
107
KOPYCKI Łukasz
607 POL Bielsko-Biała 00:41:18:00
108
KOŚCIELNIK Krzysztof
Magna Formpol Running Team
406 POL Tychy 00:41:19:00
109
PODBIOŁ Zbigniew
Jankofans Myto
106 POL Jankowice 00:41:20:00
110
IWAŃSKI Artur
276 POL Krapkowice 00:41:25:00
111
MYNARSKI Sylwester
Daleko Jeszcze?
378 POL Bielsko-Biała 00:41:25:00
112
KORNACKI Adrian
Olza Cieszyn
595 POL Cieszyn 00:41:25:00
113
RZEPCZYŃSKI Wiesław
Niezrzeszony
871 POL Racibórz 00:41:27:00
114
KINDLER Piotr M.
792 POL Świętochłowice 00:41:29:00
115
TRELIŃSKI Mariusz
Pszczyna Biega
304 POL Pszczyna 00:41:30:00
116
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
Spot Pszczyna
144 POL Pszczyna 00:41:30:00
117
FEICHTINGER Marek
725 POL Żory 00:41:31:00
118
PALUSZKIEWICZ Kacper
506 POL Kamesznica 00:41:36:00
119
ŁAPOT Dariusz
Ambitny Amator
541 POL Katowice 00:41:39:00
120
MAREK Rafał
Kac Runners
123 POL Goczałkowice-Zdrój 00:41:40:00
121
GAŚ Piotr
551 POL Skoczów 00:41:45:00
122
CZUK Aleksander
525 POL Zabrzeg 00:41:47:00
123
FIGOŁUSZKA Dawid
306 POL Jankowice 00:41:53:00
124
ROGOWICZ Piotr
Truchtacz Mysłowice
684 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:55:00
125
JOACHIM Arkadiusz
877 POL Bielsko Biała 00:41:57:00
126
ŻUK Andrzej
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ
620 POL Katowice 00:41:57:00
127
KUCZERA Paweł
419 POL Świerklany 00:41:58:00
128
PIETRYJA Łukasz
608 POL Wisła Wielka 00:41:59:00
129
BUREK Dawid
394 POL Kraków 00:42:00:00
130
JAROMIN Grzegorz
116 POL Wisła Wielka 00:42:03:00
131
JOCHEMSKI Szymon
770 POL Czarków 00:42:09:00
132
KUŚ Dawid
Polska Grupa Górnicza
444 POL Katowice 00:42:10:00
133
BIEL Sławomir
617 POL Tychy 00:42:14:00
134
JANKO Anna
HRmax Żory/Niewybiegani
840 POL Żory 00:42:15:00
135
SONGIN Artur
230 POL Tychy 00:42:16:00
136
BIESZCZAD Kacper
842 POL Pszczyna 00:42:17:00
137
TATARCZUCH Patryk
845 POL Piasek 00:42:18:00
138
WOJTAS Arkadiusz
Powoli Do Celu
92 POL Wola 00:42:20:00
139
RENCZ Małgorzata
W Pogoni Za Duchem
435 POL Orzesze 00:42:21:00
140
MRÓZEK Rafał
Olimpijczyk Gilowice
82 POL Łękawica 00:42:24:00
141
ZWIERZYŃSKI Piotr
Unatco
624 POL Rybnik 00:42:24:00
142
SWARLIK Rafał
728 POL Katowice 00:42:26:00
143
FIDOR Damian
Runhogs Tychy
789 POL Tychy 00:42:30:00
144
JAROMIN Błazej
spot
677 POL Rudołtowice 00:42:34:00
145
PLEWA Remigiusz
160 POL Gostyń 00:42:39:00
146
TEKLA Krzysztof
194 POL Golasowice 00:42:44:00
147
STEFAŃSKI Zbigniew
Hebel
679 POL Libiąż 00:42:44:00
148
SZENDERA Józef
277 POL Studzionka 00:42:45:00
149
WIDERA Paweł
129 POL Radostowice 00:42:46:00
150
GONSKA Łukasz
Ks Łąka
756 POL Łąka 00:42:48:00
151
GWÓŹDŹ Andrzej
Powoli Do Celu
184 POL Wola 00:42:48:00
152
KITA Sebastian
202 POL Pszczyna 00:42:51:00
153
SZWED Renata
Zf
23 POL Czechowice-Dziedzice 00:42:57:00
154
TESSMER Tomasz
731 POL Wola 00:42:57:00
155
CZOGAŁA Krzysztof
Dystans Lubomia
501 POL Lubomia 00:42:58:00
156
KWAŚNY Marcin
Wild Buchays
707 POL Buczkowice 00:42:58:00
157
RAFALSKI Adam
Pko Bp Sa
354 POL Bieruń 00:43:00:00
158
JANKOWSKI Paweł
704 POL Mysłowice 00:43:03:00
159
KUCHTA Mirosław
1964
570 POL Katowice 00:43:05:00
160
WYWIAŁ Łukasz
Saint-Gobain Squad
705 POL Wojkowice 00:43:09:00
161
BŁOTNICKA Marta
203 POL Goczałkowice 00:43:10:00
162
DUROK Wojciech
Kac Runners
81 POL Jankowice 00:43:15:00
163
ŻUR Marek
Kac Runners
647 POL Łąka 00:43:15:00
164
POŻOGA Patryk
353 POL Pszczyna 00:43:17:00
165
TAJAK Tomasz
882 POL Żory 00:43:19:00
166
DYRLAGA Stanisław
Ks Halny Węgierska Górka
333 POL Węgierska Górka 00:43:22:00
167
SOBUŚ Piotr
Rozbiegamy To Miasto
399 POL Czechowice-Dziedzice 00:43:25:00
168
STASIAK Mirosław
Rockwell Automation
321 POL Gliwice 00:43:28:00
169
PIEKARCZYK Bogusław
369 POL Łaziska Górne 00:43:28:00
170
ŚLIWKA Arkadiusz
Olza Cieszyn
247 POL Dzięgielów 00:43:30:00
171
ROSIŃSKA Barbara
Sto-Nogi Milanówek
168 POL Milanówek 00:43:31:00
172
POLC Marcel
74 POL Mikołów 00:43:33:00
173
TOCHOWICZ Bartosz
Olza Cieszyn
423 POL Goleszów 00:43:33:00
174
KULA Wiesław
Powoli Do Celu
163 POL Wola 00:43:34:00
175
KANIA Tomasz
Restauracja Kameralna
327 POL Piasek 00:43:34:00
176
JUSZCZAK Robert
370 POL Tychy 00:43:34:00
177
KOLONKO Roksana
Speed Team Brzeszcze
5 POL Międzyrzecze 00:43:36:00
178
BUTANOWICZ Marzena
Ślęzak Team
748 POL Suszec 00:43:37:00
179
KOZIEŁ Sylwester
CRIK FCA POLAND
670 POL Tychy 00:43:39:00
180
FABIAN Michał
691 POL Chorzów 00:43:39:00
181
RYBSKI Jerzy
Bestwinabiega.pl
486 POL Zabrzeg 00:43:43:00
182
LITWIN Marek
Sumitomo SHI FW
654 POL Kobiór 00:43:46:00
183
RECLIK Łukasz
Nessi Team
84 POL Pszczyna 00:43:48:00
184
WRÓBEL Michał
128 POL Dankowice 00:43:52:00
185
ZUREK Michal
Btm runners
631 POL Bytom 00:43:53:00
186
GARUS Krzysiek
Ksrg Zofiówka
838 POL Jastrzębie Zdrój 00:43:54:00
187
FOJCIK Klaudiusz
795 POL Cieszyn 00:43:56:00
188
ADAMEK Marcin
644 POL Zabłocie 00:43:58:00
189
KOŁECZKO Grzegorz
Inger Pszczyna
579 POL Łąka 00:43:59:00
190
DUDZIK Sebastian
485 POL Mazańcowice 00:44:00:00
191
GOLONKA Marek
1970
709 POL Mysłowice 00:44:00:00
192
DYRCZ Anna
307 POL Knurów 00:44:01:00
193
PAWŁOWSKI Tomasz
Niezrzeszony
484 POL Żory 00:44:04:00
194
FAŁOWSKA Sonia
Ks Sprint Bielsko-Biała
443 POL Andrychów 00:44:04:00
195
OZIĘBŁO Rafał
Ks Kandahar
350 POL Chorzów 00:44:05:00
196
URBASIK Mariusz
Pgg_Row_Rydułtowy
445 POL Rydułtowy 00:44:08:00
197
SAKRAJECKI Remigiusz
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
488 POL Czechowice-Dziedzice 00:44:12:00
198
ŚWIERCZYŃSKI Michał
Elektrony
832 POL Tychy 00:44:12:00
199
KOCUREK Łukasz
Suszec
241 POL Suszec 00:44:15:00
200
GAŻA Tomasz
432 POL Pszczyna 00:44:15:00
201
HAJDUK Krzysztof
Rozbiegamytomiasto Czechowice-Dziedzice
430 POL Czechowice Dziedzice 00:44:16:00
202
KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz
PSZCZYNA BIEGA
72 POL Pszczyna 00:44:16:00
203
RUTKOWSKA Edyta
Hrmax Żory
703 POL Żory 00:44:17:00
204
PIWISZKIS Barbara
Kobiety Na 5+
124 POL Jastrzębie-Zdrój 00:44:19:00
205
TOMASZEK Piotr
623 POL Szczecin 00:44:20:00
206
CANIBOŁ Anna
259 POL Gołkowice 00:44:27:00
207
GÓRSKI Michał
356 POL Racibórz 00:44:33:00
208
MROZIK Dariusz
113 POL Bojszowy 00:44:34:00
209
WALA Adam
185 POL Czarków 00:44:37:00
210
KOZIEŁ Bartosz
Dystans Lubomia
569 POL Lubomia 00:44:37:00
211
MILBRANT Kornel
Ads Masna
250 POL Ruda Śląska 00:44:41:00
212
ŁABYŚ Sławomir
Merxan
216 POL Bielsko-Biala 00:44:42:00
213
KOŚCIELNY Piotr
115 POL Wisła Wielka 00:44:43:00
214
WITALA Grzegorz
268 POL Czarków 00:44:45:00
215
SZNAPKA Piotr
Rockwell Automation
773 POL Orzesze 00:44:48:00
216
KUŚ Paweł
Świry Stela
344 POL Simoradz 00:44:50:00
217
KOPROWSKA Kasia
wkurw_team
804 POL Tychy 00:44:51:00
218
GUTEK Jakub
178 POL Pszczyna 00:44:54:00
219
HERMAN Anna
Runonline Team
834 POL Siemianowice Śląskie 00:44:55:00
220
TARGIEL Lukasz
619 POL Tychy 00:45:02:00
221
KUŚKA Marcin
Rockwell Automation
342 POL Katowice 00:45:03:00
222
GABRYSIAK Marek
549 POL Pszczyna 00:45:04:00
223
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
190 POL Pszczyna 00:45:06:00
224
BEZWIŃSKI Piotrek
Koko Dżambo I Do Przodu
429 POL Pszczyna 00:45:09:00
225
KOTALCZYK Marcin
289 POL Pszczyna 00:45:13:00
226
KIERCZ Łukasz
678 POL Zawiercie 00:45:13:00
227
OTTO Marcin
Cf Siemianowice
206 POL Siemianowice 00:45:14:00
228
KARKUT Marcin
492 POL Bestwina 00:45:18:00
229
KARWASZEWSKA Iza
Bb Runners
495 POL Bielsko-Biała 00:45:18:00
230
PIOTROWSKI Mariusz
Ks Tęcza Komorowice
143 POL Bielsko-Biała 00:45:19:00
231
CHMIELNICKI Patryk
STS Biegaton Mikołów
783 POL Mikołów 00:45:24:00
232
BULANDA Andrzej
188 POL Bieruń 00:45:24:00
233
SKWARLIŃSKI Miroslaw
777 POL Źory 00:45:24:00
234
INDEKA Wojciech
543 POL Rudołtowice 00:45:24:00
235
WEIGEL Jacek
Ks Tęcza B-B Komorowice
142 POL Bielsko-Biała 00:45:25:00
236
MUSIAŁ Andrzej
180 POL Katowice 00:45:28:00
237
DUDA Przemysław
787 POL Pszczyna 00:45:28:00
238
SZENDZIELORZ Adam
126 POL Żory 00:45:29:00
239
LEWANDOWSKI Mateusz
782 POL Tychy 00:45:31:00
240
KURTO Paweł
717 POL Międzyrzecze Górne 00:45:33:00
241
STYCH Leszek
643 POL Piekary Śląskie 00:45:36:00
242
FRĄCZEK Rafał
478 POL Jaworzno 00:45:38:00
243
FICEK Krzysztof
Zieltrans
88 POL Łąka 00:45:40:00
244
STOLARSKI Paweł
Tartak-Meble Sport
373 POL Czechowice-Dziedzice 00:45:42:00
245
SZWEDA Krzysztof
Esa Team
100 POL Pszczyna 00:45:47:00
246
SZELĄG Marcin
888 POL Czechowice 00:45:49:00
247
GOTZ Henryk
Sołectwo Jankowice
385 POL Jankowice 00:45:49:00
248
ŚPIEWAK Marek
758 POL Buczkowice 00:45:51:00
249
GÓRNICKI Wojciech
Dalej Biegam
836 POL Tychy 00:45:52:00
250
BIZOŃ Jarosław
Shiloh Runners
831 POL Bielsko-Biała 00:45:54:00
251
BUDA Michał
Pszczyna Biega
68 POL Pszczyna 00:45:57:00
252
WALA Andrzej
Bwm
267 POL Bielsko-Biała 00:46:01:00
253
CHOCHOROWSKA Aleksandra
472 POL Tychy 00:46:02:00
254
KOZIOŁ Michał
323 POL Katowice 00:46:03:00
255
ŁOPATKA Maria
Olimpijczyk Gilowice
805 POL Łękawica 00:46:04:00
256
ŁYCZAK Artur
762 POL Knurów 00:46:05:00
257
HIPNER Marcin
Spot Pszczyna
242 POL Babice 00:46:06:00
258
GRUND Damian
Śląski Wydział Biegowy Nfz
227 POL Katowice 00:46:09:00
259
HAŚNIK Arkadiusz
713 POL Katowice 00:46:13:00
260
IWAŃSKI Józef
252 POL Krapkowice 00:46:14:00
261
KRZYSTOLIK Adam
583 POL Pszczyna 00:46:22:00
262
KURTO Grzegorz
812 POL Bielsko-Biała 00:46:29:00
263
PRADEL Grzegorz
Jw 4686
302 POL Kraków 00:46:32:00
264
WOJCIECHOWSKA Danuta
199 POL Katowice 00:46:35:00
265
NYCZ Krystian
110 POL Pszczyna 00:46:37:00
266
NYCZ Marcin
400 POL Janowice 00:46:37:00
267
MILBRANT Katarzyna
Ads Masna
253 POL Ruda Śląska 00:46:38:00
268
WAWRZYCZEK Zbigniew
833 POL Łąka 00:46:39:00
269
HELIOSZ Adam
Run2Bfree
410 POL Wodzisław Śląski 00:46:40:00
270
SKROBOL Adam
Topo Athletic
452 POL Łaka 00:46:40:00
271
WIDERA Irek
Gōrny Ślōnsk
730 POL Łaziska Górne 00:46:47:00
272
POLC Adam
62 POL Łaziska Górne 00:46:48:00
273
WAWRZYCZEK Paweł
666 POL Jastrzębie-Zdrój 00:46:49:00
274
SKĘCZEK Arek
Powoli Do Celu
108 POL Gilowice 00:46:50:00
275
KOCIOŁEK Piotr
572 POL Czechowice-Dziedzice 00:46:51:00
276
KWAŚNY Krzysztof
332 POL Czechowice Dziedzice 00:46:52:00
277
WIELOPOLSKI Łukasz
316 POL Bielsko-Biała 00:46:53:00
278
RADKIEWICZ Łukasz
403 POL Bielsko-Biała 00:46:54:00
279
KRAWCZYŃSKI Sławomir
263 POL Pszczyna 00:46:56:00
280
KOWALICZEK Andrzej
Pszczyna Biega
61 POL Pszczyna 00:46:57:00
281
DĘBSKI Mariusz
645 POL Pszczyna 00:46:59:00
282
ROEHRICH Krzysztof
610 POL Łąka 00:47:01:00
283
BĄK Bartłomiej
FORGEMOT BARTŁOMIEJ BĄK
627 POL Radostowice 00:47:02:00
284
PIECH Michał
A.s.-Sport
309 POL Studzienice 00:47:04:00
285
ŁOJKO Oleg
693 BLR Piasek 00:47:09:00
286
NOWAK Dawid
196 POL Wisła Wielka 00:47:12:00
287
GAWLAS Jan
502 POL Jastrzębie 00:47:15:00
288
SALWA Aleksander
Rockwell Automation
386 POL Katowice 00:47:20:00
289
JURCZYGA Marek
687 POL Pszczyna 00:47:23:00
290
HANZEL Aneta
537 POL Jaworzno 00:47:23:00
291
SOSNA Kazimierz
91 POL Bieruń 00:47:24:00
292
SUŁOWSKI Marek
Sułek Team
671 POL Będzin 00:47:26:00
293
KIEŁKOWSKA Maria
412 POL Pszczyna 00:47:27:00
294
FARUGA Szymon
Kasztan
586 POL Czarków 00:47:27:00
295
MUSIOŁ Grzegorz
Opel Active Team
320 POL Czerwionka-Leszczyny 00:47:29:00
296
SZYDLAK Wojciech
Magna Formpol Running Team
719 POL Pszczyna 00:47:29:00
297
GRYGIEL Wojciech
474 POL Jaroszowice 00:47:29:00
298
LEŚMKOWSKI Michał
853 POL Czarków 00:47:31:00
299
ZASUCHA Grzegorz
Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA
830 POL Katowice 00:47:31:00
300
GÓRA Piotr
1977
493 POL Bielsko-Biała 00:47:31:00
301
JUROSZEK Josef
711 CZE Vendryne 00:47:31:00
302
WYSZYNSKI Leszek
96 POL Poręba 00:47:32:00
303
GAWLINA Lesław
Ads Masna
137 POL Ruda Śląska 00:47:32:00
304
MASZTALSKA Joanna
390 POL Zabrze 00:47:34:00
305
MURAS Arkadiusz
Policja Żory
714 POL Żory 00:47:34:00
306
PINKAWA Grzegorz
Ślaski Wydział Biegowy Nfz
580 POL Katowice 00:47:35:00
307
ZŁOTY Tomasz
220 POL Pszczyna 00:47:36:00
308
FLIŚ Łukasz
Fulfill Dreams Team Pszczyna
555 POL Pszczyna 00:47:36:00
309
DZIEMBA Tomasz
Samotny Biegacz
682 POL Zabrze 00:47:36:00
310
WOJDA Maksymilian
225 POL Oświęcim 00:47:43:00
311
KUKLOK Krzysztof
235 POL Siemianowice Śląskie 00:47:46:00
312
SOLOCH Bartłomiej
771 POL Goczałkowice-Zdrój 00:47:47:00
313
SCHMIDT Mariusz
ORANGE POLSKA
655 POL Sosnowiec 00:47:47:00
314
DZIERŻAWA Krzysztof
823 POL Mizerów 00:47:49:00
315
GRUSZKA Tomasz
851 POL Suszec 00:47:50:00
316
KAWA Joanna
Miraz Race Team
341 POL Mysłowice 00:47:51:00
317
WARTOK Mariusz
295 POL Mysłowice 00:47:52:00
318
KUCZERA Tadeusz
401 POL Świerklany 00:47:52:00
319
SZCZEPAŃSKI Marek
865 POL Będzin 00:47:53:00
320
KIERSKI Dariusz
#druzyna M
83 POL Pszczyna 00:47:53:00
321
SZCZEPAŃSKI Tomasz
434 POL Będzin 00:47:54:00
322
TATOJ Mirosław
802 POL Pszczyna 00:48:00:00
323
FICEK Tomasz
Press Glass Biegamy I Wspieramy
328 POL Wieprz 00:48:00:00
324
KŁAK Waldemar
530 POL Czechowice-Dziedzice 00:48:00:00
325
KASZUBSKI Andrzej
680 POL Zabrze 00:48:00:00
326
FABER Miroslaw
Magna Formpol Running Team
422 DEU Beuthen Os 00:48:05:00
327
RYSZCZYK Adam
Run2Befree
574 POL Rybnik 00:48:08:00
328
POLOCZEK Adam
Pko Bp
389 POL Katowice 00:48:10:00
329
GAIK Paweł
Atelier Wallprint & Decoration
512 POL Częstochowa 00:48:12:00
330
KŁAPTOCZ Mirosław
172 POL Czechowice-Dziedzice 00:48:13:00
331
BOREK Paweł
H&B
820 POL Kraków 00:48:17:00
332
HANASIEWICZ Paweł
H&B Team
788 POL Przemyśl 00:48:19:00
333
STALMACH Sławomir
Pszczyna Biega
402 POL Łąka 00:48:20:00
334
WACHOWIAK Szymon
336 POL Katowice 00:48:20:00
335
SZCZYPIÓR Roman
560 POL Lędziny 00:48:20:00
336
TURNIAK Dariusz
581 POL Świerklany 00:48:21:00
337
KOLCZAK Marek
San Escobar
523 POL Rudzica 00:48:27:00
338
PIENIĄDZ Janusz
826 POL Poręba 00:48:27:00
339
KARPIŃSKI Robert
786 POL Bielsko-Biala 00:48:28:00
340
PROKOPENKO Agnieszka
153 POL Żory 00:48:28:00
341
CHMIELNIAK Jakub
487 POL Zabrze 00:48:28:00
342
MENDROK Mateusz
855 POL Pszczyna 00:48:31:00
343
SZYDŁOWSKI Waldemar
Magna Formpol Running Team
557 POL Tychy 00:48:32:00
344
STACHA Paweł
837 POL Siemianowice Śląskie 00:48:33:00
345
ROSIŃSKI Eugeniusz
Sto-Nogi Milanówek
167 POL Milanówek 00:48:33:00
346
GOŁAWSKA Ewa
822 POL Ornontowice 00:48:36:00
347
KAMINSKA Dorota
752 POL Jastrzębie Zdrój 00:48:37:00
348
WIEWIÓRA Sylwester
70 POL Pszczyna 00:48:38:00
349
SIWIEC Tomasz
633 POL Mysłowice 00:48:39:00
350
ŁYCZKO Janusz
biegamSobie
652 POL Bielsko-Biała 00:48:43:00
351
MATUSIAK Marcin
662 POL Wola 00:48:49:00
352
JAROS Dariusz
374 POL Będzin 00:48:51:00
353
TYKIERKA Tomasz
Toxpress
755 POL Budziska 00:48:52:00
354
ŻOŁNECZKO Marcin
69 POL Racibórz 00:48:53:00
355
SZUL Józef
527 POL Żory 00:48:54:00
356
GÓRNY Mikołaj
CA AKTYWNI / CA BROKER
41 POL Lędziny 00:48:56:00
357
FREJ Adam
2 POL Łąka 00:48:58:00
358
BARAN Dawid
Do Porzygu Ocr Team
218 POL Ćwiklice 00:49:00:00
359
ZYDEK Grzegorz
166 POL Rybnik 00:49:01:00
360
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Będzin Górą
109 POL Będzin 00:49:04:00
361
CHRAPKIEWICZ Marek
158 POL Pszczyna 00:49:04:00
362
ZABRZESKI Piotr
591 POL Suszec 00:49:06:00
363
KRAKOWSKI Wojciech
17 POL Bielsko-Biała 00:49:11:00
364
MUSIOŁ Małgorzata
319 POL Czerwionka-Leszczyny 00:49:11:00
365
BOGDANIK Dariusz
Kp Psp Pszczyna
10 POL Pszczyna 00:49:13:00
366
TOPOLNICKI Adam
14 POL Rybnik 00:49:14:00
367
SKONIECZNY Patryk
Babol Team
366 POL Żory 00:49:14:00
368
PASTUSZKA Aleksandra
Fit Stacja
621 POL Pszczyna 00:49:14:00
369
GIBIEC Tomasz
696 POL Brenna 00:49:16:00
370
GRUSZKA Maciej
872 POL Pszczyna 00:49:18:00
371
RASZKA Janusz
Olza Cieszyn
440 POL Cieszyn 00:49:20:00
372
FOLEK Andrzej
Pszczyna Biega
1 POL Pszczyna 00:49:21:00
373
CEPOK Marcin
747 POL Czarków 00:49:22:00
374
PALA Mariusz
Koko Dżambo I Do Przodu
223 POL Pszczyna 00:49:23:00
375
DOLECKI Piotr
852 POL Rybnik 00:49:24:00
376
MALINOWSKA Małgorzata
Powoli Do Celu
117 POL Gilowice 00:49:24:00
377
KOWALSKI Robert
351 POL Pszczyna 00:49:28:00
378
FIJAK Jerzy
K.S. Halny Węgierska Górka
835 POL Bielsko-Biała 00:49:31:00
379
PORCZYŃSKA Patrycja
Spot Pszczyna
22 POL Pszczyna 00:49:31:00
380
MAZUR Arkadiusz
TI Automotive
729 POL Międzyrzecze Dolne 00:49:32:00
381
KAŁAMAŁA Przemysław
329 POL Pszczyna 00:49:38:00
382
NOWAK Michał
Michał Nowak
559 POL Pszczyna 00:49:38:00
383
SALAMON Patryk
418 GBR London 00:49:48:00
384
KUR Mariusz
749 POL Zawiercie 00:49:49:00
385
WĄSOWICZ Marian
609 POL Kęty 00:49:52:00
386
PIKUŁA Jacek
brak
743 POL Bieruń 00:49:52:00
387
LANDZIŃSKI Jacek
437 POL Żory 00:49:53:00
388
BARANKIEWICZ Karolina
Nutrend Biega
521 POL Pisarzowice 00:49:55:00
389
POSEŁKIEWICZ Adam
Nasfol
131 POL Pszczyna 00:49:58:00
390
PASTUSZKA Marcin
283 POL Łąka 00:50:02:00
391
HERDZINA Wojciech
Bonzo Team
695 POL Chybie 00:50:03:00
392
KYRCZ Barbara
125 POL Dankowice 00:50:07:00
393
CHROBOK Marcin
217 POL Oświęcim 00:50:07:00
394
ZMUDA Dariusz
562 POL Jastrzębie-Zdrój 00:50:07:00
395
CYGANIK Piotr
Fc Cwaniaki
642 POL Chorzów 00:50:10:00
396
BIGOS Grzegorz
Grammi
367 POL Jaworzno 00:50:11:00
397
CZERWINSKI Mateusz
392 POL Pszczyna 00:50:14:00
398
OKRĘT Tomasz
Azyl
673 POL Wodzisław Śląski 00:50:15:00
399
PALA Aleksandra
-
212 POL Łaka 00:50:18:00
400
SIEWIERSKI Adam
Team Papry 20
233 POL Frydek 00:50:21:00
401
PUSTELNIK Ewa
507 POL Żory 00:50:23:00
402
MIKOŁAJEK Kamil
381 POL Wilkowice 00:50:24:00
403
VENSLAUSKAS Dominika
716 POL Tychy 00:50:24:00
404
ADAMCZYK Tomek
Ca Aktywni
7 POL Tychy 00:50:25:00
405
CERVIK Michal
308 CZE Frydek-Mistek 00:50:25:00
406
STASZEWSKI Konrad
601 POL Sosnowiec 00:50:28:00
407
PODBIOŁ Dorota
Jankofans Myto
107 POL Jankowice 00:50:29:00
408
SZALA Daniel
535 POL Chorzów 00:50:29:00
409
PAGIEŁA Małgorzata
Szerszenie
553 POL Bielsko Biała 00:50:30:00
410
STEFANÓW Mirosław
Wku Bielsko-Biała
104 POL Czechowice-Dziedzice 00:50:31:00
411
JAKUBOWSKA Renata
175 POL Bielsko-Biała 00:50:33:00
412
GANDZEL Szymon
540 POL Mazańcowice 00:50:35:00
413
SZYMURA Agnieszka
529 POL Rybnik 00:50:37:00
414
BABINSKI Zbigniew
447 POL Bulowice 00:50:40:00
415
BAKSIK Paweł
883 POL Pszczyna 00:50:46:00
416
OPERCHALSKI Andrzej
658 POL Jankowice 00:50:46:00
417
BRYŁA Bogusław
612 POL Czarków 00:50:47:00
418
SKOWROŃSKI Mariusz
Spokorun
683 POL Szczerbice 00:50:49:00
419
KOSMALA-LANDZIŃSKA Ewa
482 POL Żory 00:50:52:00
420
GANCARCZYK Wiesław
Parkrun Chrzanów
453 POL Libiąż 00:50:53:00
421
MYNARSKA Ligia
Daleko Jeszcze?
377 POL Bielsko-Biała 00:50:55:00
422
BORYCZKA Szymon
PoWoli do celu
606 POL Miedzyrzecze 00:50:55:00
423
JANKO Kamil
676 POL Międzyrzecze Dolne 00:50:55:00
424
BOGUCKI Przemysław
868 POL Katowice 00:50:56:00
425
DZIEDZIC Andrzej
298 POL Żory 00:50:56:00
426
STAWARZ Anna
Wkurw_Team
475 POL Żywiec 00:50:56:00
427
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
546 POL Łąka 00:50:57:00
428
GODZIC Dariusz
710 POL Frydek 00:50:58:00
429
PACUŁA Piotr
228 POL Goczałkowice-Zdrój 00:51:01:00
430
PASIERBEK Katarzyna
746 POL Bystra 00:51:01:00
431
KURTO Józef
718 POL Międzyrzecze Górne 00:51:02:00
432
KUDYBA Paweł
698 POL Ćwiklice 00:51:05:00
433
KASZCZUK Radosław
361 POL Zielonka 00:51:06:00
434
FURGAŁA Piotr
Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
734 POL Bartoszyce 00:51:06:00
435
WILK Wojciech
Lake Runners-Tgb
187 POL Tychy 00:51:08:00
436
JANIEC Witold
793 POL Zwonowice 00:51:10:00
437
KOWALSKI Adam
848 POLSKA Mielżyn 00:51:12:00
438
NOGA Angelika
827 POL Kozy 00:51:15:00
439
LENART Sylwia
405 POL Tychy 00:51:15:00
440
IMIELSKI Paweł
146 POL Piasek 00:51:16:00
441
PLEWNIA Irena
Forma Wodzisław Śląski
639 POL Wodzisław Śląski 00:51:17:00
442
PIECYK Mirosław
1968
201 POL Żory 00:51:18:00
443
BUĆKOWSKI Kamil
732 POL Radlin 00:51:18:00
444
ADAMIAK Edyta
Świry Stela
439 POL Skoczów 00:51:22:00
445
ZABŁOCKI Grzegorz
103 POL Bielsko-Biała 00:51:23:00
446
STASICZEK Stanisław
71 POL Pszczyna 00:51:26:00
447
GRYGIER Michał
1982
483 POL Pszczyna 00:51:28:00
448
ŁAPA Piotr
Pszczyna Biega
11 POL Pszczyna 00:51:28:00
449
ZEMBOK Filip
464 POL Pszczyna 00:51:31:00
450
DYL Ireneusz
244 POL Czyżowice 00:51:33:00
451
ŚLIWKA Beata
Olza Cieszyn
248 POL Dzięgielów 00:51:35:00
452
GŁUCHOWSKI Jacek
427 POL Bielsko-Biała 00:51:36:00
453
BIAŁAS Agnieszka
Mdm
204 POL Pszczyna 00:51:37:00
454
ZAKRZEWSKA Agnieszka
814 POL Pszczyna 00:51:37:00
455
SPYRA Zdzisław
Śląska Oficyna Drukarska
465 POL Pszczyna 00:51:38:00
456
HAJNAS Anna
Spot Pszczyna
796 POL Pszczyna 00:51:39:00
457
RÓŻYCKI Mateusz
39 POL Pszczyna 00:51:40:00
458
GÓRA Mateusz
876 POL Pszczyna 00:51:46:00
459
KOJZAREK Agata
266 POL Pszczyna 00:51:54:00
460
BAJER Grzegorz
Dystans Lubomia
766 POL Lubomia 00:51:54:00
461
ŻELIŃSKI Marek
765 POL Chorzów 00:51:59:00
462
KONTNY Tomasz
3CARGO
46 POL Rudołtowice 00:52:00:00
463
MROZIK Kamil
Easy Run
764 POL Racibórz 00:52:01:00
464
GRYGIER Maciej
Mg Sport
481 POL Pszczyna 00:52:02:00
465
PŁAWECKA Katarzyna
Pszczyna biega
681 POL Pszczyna 00:52:02:00
466
KUBICA Mariusz
52 POL Tychy 00:52:06:00
467
JAGODZIŃSKA Magdalena
648 POL Bielsko-Biała 00:52:07:00
468
ZAWADZKI Tyberiusz
234 POL Golasowice 00:52:10:00
469
PIŁOT Piotr
Nasfol
229 POL Pszczyna 00:52:11:00
470
JASTRZĘBSKI Mariusz
3CARGO
45 POL Maków Mazowiecki 00:52:12:00
471
DZIEWIĄTKA Marek
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
538 POL Czechowice Dziedzice 00:52:13:00
472
KOPYTIUK Bogusław
697 POL Tychy 00:52:18:00
473
GRZEGORZEK Bartosz
688 POL Bielsko-Biała 00:52:24:00
474
WALICZEK Leszek
Azyl
149 POL Rudołtowice 00:52:26:00
475
NOWOK Monika
Spot Pszczyna
192 POL Goczałkowice-Zdrój 00:52:28:00
476
BORGOSZ Sebastian
1991
208 POL Pszczyna 00:52:29:00
477
KOLNY Łukasz
690 POL Tychy 00:52:32:00
478
STASIAK Łukasz
477 POL Katowice 00:52:33:00
479
ZELIK Bronisław
Tsunami Bytków
98 POL Siemianowice Śląskie 00:52:36:00
480
ZIATYK Joanna
387 POL Wola 00:52:36:00
481
STRZYGA Łukasz
Zap Sznajder O/warszawa
87 POL Warszawa 00:52:37:00
482
BIESEK Wojciech
857 POL Pszczyna 00:52:38:00
483
GÓRSKI Jerzy
288 POL Pszczyna 00:52:39:00
484
DOMAGAŁA Kornelia
490 POL Rudzica 00:52:41:00
485
WOJCIECH Szymon
170 POL Góra 00:52:44:00
486
ŚWIECA Marcin
542 POL Górki Wielkie 00:52:46:00
487
KULIGA Ilona
Ledovo.pl
191 POL Czarków 00:52:50:00
488
SIWIEC Sławomir
632 POL Iłża 00:52:51:00
489
FICEK Marek
600 POL Pszczyna 00:52:52:00
490
OGRODZKI Piotr
479 POL Bielsko-Biała 00:52:54:00
491
GREŃ Dorota
Olza Cieszyn
686 POL Ustroń 00:53:00:00
492
WIELGAT-KOJDECKA Magdalena
721 POL Tychy 00:53:02:00
493
WALA Justyna
spot Pszczyna
738 POL Czarków 00:53:04:00
494
SOŁTYSIK Aleksandra
261 POL Rokitno 00:53:07:00
495
STAŃCZYK Andrzej
Górnik Wola
95 POL Wola 00:53:08:00
496
KUBULUS Tomasz
626 POL Ćwiklice 00:53:11:00
497
BALCAREK Remigiusz
757 POL Pruchna 00:53:12:00
498
FRELEK Katarzyna
Klub Biegacza Pwc Sdc
500 POL Katowice 00:53:13:00
499
POWAŁA Emilka
280 POL Raszczyce 00:53:14:00
500
CHWAŁEK Mirosław
245 POL Bielsko-Biała 00:53:15:00
501
SZCZEPAŃSKI Andrzej
355 POL Będzin 00:53:15:00
502
LAZAREK Grzegorz
Mg Sport
134 POL Pszczyna 00:53:16:00
503
KOSMALA Stanisława
438 POL Rybnik 00:53:18:00
504
SOŁTYSIK Rafał
262 POL Rokitno 00:53:19:00
505
KASPRZYK Anna
448 POL Sosnowiec 00:53:22:00
506
PYĆ Andrzej
674 POL Jasienica 00:53:24:00
507
KUCZERA Grzegorz
368 POL Pszczyna 00:53:26:00
508
MAREK-WRÓBEL Edyta
636 POL Rybnik 00:53:28:00
509
DANISZ Adrianna
494 POL Łąka 00:53:30:00
510
GRĄDALSKI Tomasz
Ca Aktywni/Ca Broker
3 POL Pszczyna 00:53:32:00
511
PIECH Izabela
301 POL Jaworze 00:53:34:00
512
PIECH Janusz
300 POL Jaworze 00:53:35:00
513
SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina
RUNTEAM Pawłowice
614 POL Pawłowice 00:53:37:00
514
MAREK-ŁUKASZCZUK Aleksandra
Beactive Team
839 POL Wola 00:53:37:00
515
ŻOŁNECZKO Łukasz
577 POL Racibórz 00:53:38:00
516
PALUCHIEWICZ Szymon
77 POL Pawłowice 00:53:39:00
517
GÓRA Mateusz
296 POL Będzin 00:53:39:00
518
TOMASIK Anna
Merxan
251 POL Goczałkowice-Zdrój 00:53:45:00
519
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
592 POL Łąka 00:53:47:00
520
KASPRZYK Mariusz
449 POL Sosnowiec 00:53:48:00
521
KNOP Piotr
821 POL Jastrzębie-Zdrój 00:53:48:00
522
DZIDA Anna
348 POL Pszczyna 00:53:54:00
523
SAŁATA Marcin
466 POL Hecznarowice 00:53:54:00
524
SOBCZAK Beata
878 Żory 00:54:02:00
525
KOLASA Jarosław
135 POL Pszczyna Jankowice 00:54:07:00
526
ŁOPATKA Grzegorz
545 POL Rybnik 00:54:07:00
527
BINDA Jacek
873 POL Bielsko Biała 00:54:08:00
528
FALKIEWICZ Aldona
Team Papry 20
186 POL Tychy 00:54:13:00
529
WOJTAŚ Karol
825 POL Bielsko-Biała 00:54:13:00
530
SZCZYPIŃSKA Beata
Niezrzeszona
750 POL Czechowice-Dziedzice 00:54:16:00
531
NIEĆ Grzegorz
Magna Formpol Running Team
421 POL Katowice 00:54:19:00
532
BILIŃSKI Marcin
318 POL Pszczyna 00:54:28:00
533
KARAWACKI Grzegorz
584 POL Kęty 00:54:29:00
534
GWÓŹDŹ Karolina
286 POL Wola 00:54:39:00
535
BIOLIK Piotr
775 POL Gliwice 00:54:39:00
536
SZOJDA Paulina
Viking Training Center
200 POL Tychy 00:54:40:00
537
WĘGRZYN Ewa
209 POL Ćwiklice 00:54:41:00
538
SONAKOWSKI Roman
Aniołki Charliego
548 POL Brodnica 00:54:41:00
539
MORAWSKI Janusz
Pszczyna Biega
27 POL Pszczyna 00:54:42:00
540
CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz
568 POL Bielsko-Biała 00:54:47:00
541
JARZYNA Adam
689 POL Polanka Wielka 00:54:51:00
542
MICHALSKI Mateusz
524 POL Jaworze 00:54:52:00
543
GIEDWIŁŁO Marta
Kolorowa Drużyna Nessi
358 POL Tychy 00:54:53:00
544
BUCZEK Katarzyna
Pszczyna Biega
66 POL Ćwiklice 00:54:57:00
545
KOZIJ-GULIŃSKA Barbara
Natalczywi Biegacze
653 POL Katowice 00:54:58:00
546
MRUGALSKI Marek
552 POL Mikołów 00:54:59:00
547
MIŁOBÓG Ewa
736 POL Bielsko-Biała 00:55:01:00
548
NOWAK Łukasz
Kp Psp Pszczyna
12 POL Pszczyna 00:55:11:00
549
CYWIŃSKI Robert
Świerczyniec Running
849 POL Świerczyniec 00:55:19:00
550
SKURA Tomasz
Pszczyna Biega
65 POL Pszczyna 00:55:20:00
551
OPUCHLIK Aleksandra
Aktywnapszczyna.pl
122 POL Studzienice 00:55:23:00
552
OPUCHLIK Tomasz
Aktywnapszczyna.pl
121 POL Studzienice 00:55:24:00
553
SALAMON Jerzy
211 POL Pszczyna 00:55:25:00
554
RYŚ Maciej
767 POL Mikołów 00:55:26:00
555
FOKS Damian
RUNTEAM Pawłowice
299 POL Warszowice 00:55:29:00
556
GRUDZIEŃ Michał
214 POL Pszczyna 00:55:30:00
557
HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria
Spot Pszczyna
236 POL Pszczyna 00:55:31:00
558
LERCH Maria
RUNTEAM Pawłowice
292 POL Jastrzębie-Zdrój 00:55:31:00
559
KORZUSZNIK Piotr
Luxtorpeda Czerwionka
672 POL Czerwionka-Leszczyny 00:55:36:00
560
ŚWIERKOT Przemek
Kaj Ta Meta Team
661 POL Ligota 00:55:36:00
561
FERENS Askaniusz
270 POL Gilowice 00:55:39:00
562
SOBCZYK Sławomir
Wolny Strzelec
511 POL Tychy 00:55:43:00
563
TENDERA-KRZYSTOLIK Barbara
665 POL Pszczyna 00:55:44:00
564
KRZYSTOLIK Krystian
Mg-Sport
646 POL Pszczyna 00:55:45:00
565
ŁYCZAK Agnieszka
761 POL Knurów 00:55:47:00
566
KOMRAUS Sławomir
WILD RUNNERS CLUB
16 POL Pszczyna 00:55:50:00
567
ZABRZECKA Maria
784 POL Pszczyna 00:55:52:00
568
LISOK Mateusz
Terminal Logistyczny Promont
630 POL Tychy 00:55:58:00
569
KOSTYRA Weronika
pzs2pszczyna
641 POL Tychy 00:55:58:00
570
MARYNIOK Józef
504 POL Międzyrzecze 00:55:59:00
571
PTAK Damian
272 POL Mysłowice 00:56:02:00
572
KASPERCZYK Anna
431 POL Oświęcim 00:56:04:00
573
FOBER Monika
Mdm
712 POL Bielsko-Biała 00:56:07:00
574
RYT Mirosław
221 POL Pszczyna 00:56:07:00
575
PIECYK Adrianna
127 POL Żory 00:56:08:00
576
BRZÓZKA Sebastian
Sbd Energetyk Rybnik
811 POL Rybnik 00:56:12:00
577
COPIK Wiktoria
531 POL Cieszyn 00:56:12:00
578
POWAŁA Kuba
281 POL Raszczyce 00:56:13:00
579
RUDNICKI Maciej
Bąbelki
391 POL Żory 00:56:17:00
580
PIÓRKO Iwona
468 POL Pszczyna 00:56:20:00
581
JASKÓŁKA Michał
Śląsk Runners
515 POL Ruda Śląska 00:56:27:00
582
LENART Robert
Ford Autoklimat
404 POL Tychy 00:56:28:00
583
PIETNOCZKA Tomasz
3CARGO
47 POL Pszczyna 00:56:33:00
584
MACIEJCZYK Karolina
148 POL Dankowice 00:56:42:00
585
NOWAK Magdalena
Bwm
311 POL Żory 00:56:49:00
586
POTOCZNY Robert
860 POL Rybnik 00:56:50:00
587
RÓŻAŃSKA Joanna
Lecymy Durś
809 POL Orzesze 00:56:51:00
588
KUBICA Tadeusz
Bwm
312 POL Żory 00:56:51:00
589
TYKIERKA Małgorzata
Toxpress
754 POL Budziska 00:56:51:00
590
GIBAS Ireneusz
Mg Sport
844 POL Goczałkowice 00:57:02:00
591
GIBAS Ewa
Mg Sport
335 POL Goczałkowice-Zdrój 00:57:03:00
592
ŚWIĄTEK-BACZKOWSKA Anna
462 POL Sosnowiec 00:57:08:00
593
JANICKI Krzysztof
171 POL Jastrzębie Zdrój 00:57:10:00
594
ZAGUBIEN Dominik
53 POL Siemianowice 00:57:13:00
595
ZAGUBIEN Aneta
599 POL Wisła Wielka 00:57:13:00
596
JELOCHA Grzegorz
274 POL Żytna 00:57:15:00
597
BIAŁAS Jakub
563 POL Bieruń 00:57:16:00
598
STOCHNIJ Karol
859 POL Chorzów 00:57:20:00
599
KRAWCZYK Bernadeta
Spot Pszczyna
331 POL Radostowice 00:57:20:00
600
MAREK Agnieszka
582 POL Czechowice-Dziedzice 00:57:20:00
601
ZAUŚCIŃSKI Tomasz
Laserdruk
625 POL Strzelce Opolskie 00:57:20:00
602
CHUDEK Agnieszka
Spot Pszczyna
715 POL Goczałkowice-Zdrój 00:57:20:00
603
SZCZELINA Marta
Speed Team Brzeszcze/kolorowa Drużyna Nessi
256 POL Brzeszcze 00:57:21:00
604
BARANKIEWICZ Irek
Xt 500
520 POL Pisarzowice 00:57:25:00
605
CAPUTA Stanisław
Lipowa biega
741 POL Lipowa 00:57:25:00
606
DYRDA Bartłomiej
Bekz
371 POL Czarków 00:57:27:00
607
KIEŁKOWSKA Monika
797 POL Pszczyna 00:57:29:00
608
DYRDA Ewa
Bekz
372 POL Czarków 00:57:31:00
609
BEDNARSKI Jarosław
887 POL Opole 00:57:33:00
610
ĆWIOK Karolina
293 POL Tarnowskie Góry 00:57:36:00
611
SUSZYŃSKI Zbigniew
237 POL Suszec 00:57:43:00
612
SZYPUŁA Ewa
Krav Maga Sagot
534 POL Tychy 00:57:48:00
613
POSEŁKIEWICZ Krzysztof
Nasfol
133 POL Pszczyna 00:57:55:00
614
BIELA Mariusz
64 POL Pszczyna 00:57:59:00
615
SZCZYPKA Jacek
Spot Pszczyna
498 POL Pszczyna 00:57:59:00
616
JAKÓBIEC Tomasz
382 POL Bielsko Biala 00:58:02:00
617
CZARNIECKA Klaudia
769 POL Jasienica 00:58:04:00
618
DUDEK Tomasz
174 POL Oświęcim 00:58:04:00
619
RADOMSKI Jacek
751 POL Sosnowiec 00:58:05:00
620
SOBCZYK Renata
Wolny Strzelec
510 POL Tychy 00:58:07:00
621
SKARBOŃ Paweł
564 POL Ćwiklice 00:58:09:00
622
DZIDA Jakub
349 POL Pszczyna 00:58:09:00
623
OSZCZĘDA Marzena
467 POL Żory 00:58:14:00
624
OLENDER Leszek
42 Do Szczęścia
590 POL Góra 00:58:14:00
625
HABCZYŃSKA Justyna
215 POL Katowice 00:58:23:00
626
TATUŚ Sebastian
513 POL Chorzów 00:58:24:00
627
SZWED Leszek
Super Tata
159 POL Pszczyna 00:58:26:00
628
PĘKAŁA Leszek
105 POL Radostowice 00:58:26:00
629
SZKLANNY-RECLIK Elżbieta
164 POL Pszczyna 00:58:27:00
630
SOSZ Sebastian
338 POL Szczejkowice 00:58:27:00
631
WYSOCKA Monika
383 POL Katowice 00:58:28:00
632
MACKIEWICZ Martyna
Fit Story
634 POL Sosnowiec 00:58:28:00
633
SZAFRAN Magdalena
Ca Aktywni Ca Broker
18 POL Libiąż 00:58:29:00
634
SOSZ Ania
337 POL Szczejkowice 00:58:29:00
635
SZYMAŃSKI Andrzejkrzysztof
522 POL Bielsko-Biała 00:58:30:00
636
SZCZYPKA Alina
Spot Pszczyna
499 POL Pszczyna 00:58:33:00
637
SZCZOTKA Rafał
Skazany na Bluesa
63 POL Pszczyna 00:58:34:00
638
KANTOROWSKA Anna
Powoli Do Celu
183 POL Wola 00:58:34:00
639
MICUDA Jan
Truchtacz Mysłowice
136 POL Mysłowice 00:58:36:00
640
KACZOR Krzysztof
829 POL Pszczyna 00:58:36:00
641
SZWEDA-KUBOSZEK Katarzyna
Spot Pszczyna
739 POL Łąka 00:58:36:00
642
BIEROŃSKI Tomasz
724 POL Dankowice 00:58:36:00
643
LEGIEĆ-KWAŚNY Monika
708 POL Buczkowice 00:58:37:00
644
KĘDZIOR Michał
426 POL Piasek 00:58:38:00
645
OKOŃ Dariusz
818 POL Pszczyna 00:58:49:00
646
MARKIEWICZ Krzysztof
Azaliowa Run
102 POL Goczałkowice-Zdrój 00:58:55:00
647
GRZYWACZ Marcela
240 POL Studzienice 00:58:57:00
648
KURUS Tomasz
816 POL Kraków 00:58:59:00
649
KHVAINITSKAYA-KURUS Katsiaryna
817 POL Krakow 00:59:01:00
650
FARUGA Angelina
324 POL Ćwiklice 00:59:08:00
651
KORNAS Krystyna
114 POL Strumień 00:59:14:00
652
ZABRZECKA Edyta
880 POL Bielsko Biała 00:59:16:00
653
ZIMNY Ireneusz
363 POL Rybnik 00:59:18:00
654
ZABRZECKI Paweł
785 POL Jawiszowice 00:59:19:00
655
PLOCH Andrzej
275 POL Pławniowice 00:59:23:00
656
BUCZEK Beata
Pszczyna Biega
67 POL Pszczyna 00:59:25:00
657
WOJTAŚ Patrycja
824 POL Bielsko-Biała 00:59:27:00
658
BOBEŁ Artur
97 POL Tychy 00:59:28:00
659
LISZOK Przemysław
615 POL Jastrzębie-Zdrój 00:59:34:00
660
WIECZOREK Henryk
602 POL Goczałkowice Zdrój 00:59:35:00
661
KOTLARCZYK Stanisław
858 POL Kobiernice 00:59:38:00
662
LISZOK Iwona
611 POL Jastrzębie-Zdrój 00:59:38:00
663
KOTLARCZYK Bożena
436 POL Kobiernice 00:59:40:00
664
SODZAWICZNY Bożena
150 POL Pszczyna 00:59:49:00
665
PIETRZYK Aleksandra
Tgb Lake Runners
347 POL Tychy 00:59:50:00
666
DZIEDZIC Dominik
120 POL Gliwice 00:59:51:00
667
ZIĘBA Tomasz
265 POL Międzyrzecze 00:59:51:00
668
WALECKA Katarzyna
Spot Pszczyna
702 POL Pszczyna 00:59:57:00
669
ODROBINA Patrycja
544 POL Sosnowiec 01:00:00:00
670
CIEMAŁA Radosław
GoldTeam
637 POL Ogrodzona 01:00:00:00
671
CZERWIŃSKI Jan
284 POL Pszczyna 01:00:04:00
672
SIENKIEWICZ Gabriela
362 POL Wola 01:00:04:00
673
TYSZKOWSKI Jan
578 POL Jastrzębie-Zdrój 01:00:04:00
674
POKORA Izabela
735 POL Bielsko-Biała 01:00:06:00
675
URBAŃCZYK Anna
774 POL Tychy 01:00:13:00
676
ŚPIEWAK Agnieszka
759 POL Buczkowice 01:00:27:00
677
PRASZCZYK Klaudia
3CARGO
48 POL Częstochowa 01:00:31:00
678
ZAMARSKI Sebastian
Zamarski Team
650 POL Czeladz 01:00:31:00
679
KOZŁOWSKI Rafał
508 POL Bielsko-Biała 01:00:32:00
680
PACYGA Michał
279 POL Ćwiklice 01:00:35:00
681
ZAMARSKI Karol
Mosir Czeladz
649 POL Czeladz 01:00:36:00
682
WOJTAŚ Grzegorz
278 POL Ćwiklice 01:00:37:00
683
KEMPKA Izabela
517 POL Mikołów 01:00:42:00
684
SZKODA Magda
322 POL Łąka 01:00:43:00
685
MIKA Szymon
516 POL Mikołów 01:00:43:00
686
SZYDLIK Klaudiusz
334 POL Oświęcim 01:00:44:00
687
LYSKO Marek
414 POL Katowice 01:01:07:00
688
CIEŚLIK Zosia
Spot Pszczyna
424 POL Pszczyna 01:01:10:00
689
WAWOCZNY Anita
ZAZ Wspólna Pasja
807 POL Jastrzębie Zdrój 01:01:11:00
690
GODZIC Magdalena
Fit Stacja
628 POL Frydek 01:01:11:00
691
SZALA Beata
Sbd Energetyk Rybnik
810 POL Rybnik 01:01:14:00
692
PORWIT Aleksandra
165 POL Goczałkowice Zdrój 01:01:14:00
693
URBAŃCZYK Alicja
SPOT Pszczyna
843 POL Pszczyna 01:01:14:00
694
RADZIEWICZ Renata
Spot Pszczyna
176 POL Wisła Wielka 01:01:20:00
695
GÓRCZAK Małgorzata
376 POL Goczałkowice Zdrój 01:01:21:00
696
MĘDREK Marzena
Spot Pszczyna
425 POL Pszczyna 01:01:24:00
697
ROMAŃSKA Klaudia
407 POL Dąbrowa Górnicza 01:01:43:00
698
POLOK Robert
869 POL Bielsko Biała 01:01:44:00
699
SZPUŁA Kasia
819 POL Goczałkowice 01:01:46:00
700
SZEJNOWSKI Krzysztof
258 POL Pawłowice 01:01:47:00
701
CYWIŃSKA Elżbieta
850 POL Świerczyniec 01:01:50:00
702
WYSOCKI Piotr
384 POL Katowice 01:01:57:00
703
KOJDER Rafal
618 POL Tychy 01:02:04:00
704
SKRZYPCZYK Joanna
Azyl
132 POL Rudołtowice 01:02:10:00
705
RADZIEWICZ Tomasz
Tomasz Radziewicz
177 POL Wisła Wielka 01:02:26:00
706
NOWOŻYN Joanna
Spot Pszczyna
514 POL Pszczyna 01:02:26:00
707
KRYSTEK Ewelina
57 POL Pszczyna 01:02:27:00
708
ULCZOK Magdalena
Spot Pszczyna
480 POL Pszczyna 01:02:40:00
709
KUBIS Barbara
Spot Pszczyna
181 POL Czarków 01:02:42:00
710
KOPEĆ Andrzej
446 POL Czechowice-Dziedzice 01:02:44:00
711
ZIAJA Michał
3CARGO
50 POL Katowice 01:02:49:00
712
MORIC Anna
Kolorowa Drużyna Nessi
189 POL Pszczyna 01:02:50:00
713
STRZODA Barbara
Pszczyna Biega
56 POL Czarków 01:02:52:00
714
PASZEK Marzena
197 POL Brzeźce 01:03:18:00
715
PRZYŁUCKA Grażyna
Grammi
365 POL Preczów 01:03:22:00
716
GOLDA-STENCEL Barbara
781 POL Pszczyna 01:03:30:00
717
PASAK Agnieszka
413 POL Piekary Śląskie 01:03:31:00
718
CIEMAŁA Dawid
GoldTeam
638 POL Ogrodzona 01:03:36:00
719
POSŁUSZNA Monika
Spot Pszczyna
417 POL Bielsko-Biała 01:03:43:00
720
BIAŁAS Joanna
Spot Pszczyna
182 POL Radostowice 01:03:45:00
721
FABIAN Katarzyna
692 POL Chorzów 01:03:47:00
722
GAWLAK Barbara
55 POL Goczałkowice-Zdrój 01:04:00:00
723
WÓJCIAK Magdalena
576 POL Katowice 01:04:06:00
724
KLUKOWSKA Iwona
398 POL Katowice 01:04:07:00
725
GÓRKA Jolanta
Jolanta Team
37 POL Sucha Beskidzka 01:04:53:00
726
GÓRKA Bogusław
856 Sucha Beskidzka 01:04:55:00
727
HALIGOWSKA Wioleta
Pani
550 POL Bieruń 01:05:20:00
728
KLACZEK Anna
760 POL Buczkowice 01:05:33:00
729
JANKOWSKA Katarzyna
846 POL Tychy 01:05:45:00
730
KRUŻOŁEK Adam
162 POL Pszczyna 01:05:46:00
731
KUCZMIERCZYK Janusz
Uchtacz Mysłowice
489 POL Mysłowice 01:06:06:00
732
ZAGÓRSKA Beata
Niedziwedz Team
808 POL Goleszów 01:06:15:00
733
SZENDZIELORZ Patryk
357 POL Czechowice-Dziedzice 01:06:18:00
734
URBAŃSKI Łukasz
313 POL Czarków 01:06:19:00
735
URBAŃSKA Anna
314 POL Czarków 01:06:21:00
736
FORYŚ Ireneusz
828 POL Katowice 01:06:57:00
737
PINKAWA Agnieszka
Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
723 POL Katowice 01:07:06:00
738
FIRLA Natalia
597 POL Kraków 01:07:31:00
739
FIRLA Marcin
598 POL Kraków 01:07:31:00
740
PEPEK Bożena
744 POL Żory 01:07:41:00
741
SMYŁA Ewa
294 POL Łąka 01:07:47:00
742
SOBCZYK Karolina
663 POL Siemianowice Śląskie 01:07:48:00
743
NIEWIŃSKA Magdalena
273 POL Mysłowice 01:08:06:00
744
LEWICKI Paweł
613 POL Pszczyna 01:08:57:00
745
SZYBURSKI Stanisław
866 POL Zabrze 01:09:11:00
746
OSTROWSKA Iwona
380 POL Tychy 01:09:31:00
747
KOBIELA Jacek
556 POL Katowice 01:10:05:00
748
MARKIEL-WALIGÓRA Agnieszka
657 POL Łodygowice 01:10:22:00
749
WALIGÓRA Rafał
656 POL Bielsko-Biała 01:10:22:00
750
CHOŁOMEK Marek
Husaria Race Team
156 POL Ruda Śląska 01:11:14:00
751
GWÓŹDŹ Jolanta
287 POL Wola 01:11:22:00
752
BONCZEK Magda
44 POL Piekary Śląskie 01:11:37:00
753
PECYNA Katarzyna
Pszczyna Biega
34 POL Piasek 01:11:37:00
754
SOBIERAJ Krzysztof
112 POL Czarków 01:12:39:00
755
MALCHAREK Kamila
388 POL Pszczyna 01:12:46:00
756
KRUCZEK Barbara
470 POL Mazańcowice 01:12:47:00
757
SŁOWIK Marzena
59 POL Pszczyna 01:12:53:00
758
BEDNAREK Jarek
815 POL Pszczyna 01:12:55:00
759
ZAWADZKI Tomasz
3CARGO
49 POL Zabrze 01:14:16:00
760
PALA Alojzy
Pszczyna Biega
54 POL Pszczyna 01:15:01:00
761
MEŁECH Grzegorz
75 POL Mikołów 01:18:23:00
762
RÓŻYCKA-HARAZIN Emilia
Spot
539 POL Wisła Wielka 01:21:39:00
763
JUCHA Jacek
Ca Aktywni/pszczyna Biega
496 POL Goczałkowice Zdrój 01:26:01:00
764
JUCHA Mikołaj
Ca Aktywni/ca Broker
886 POL Goczałkowice Zdrój 01:26:03:00
765
BUGAJSKA JUCHA Renata
Ca Aktywni/ca Broker
885 POL Goczałkowice-Zdrój 01:26:04:00
766
PŁAWECKI Leszek
PSZCZYNA BIEGA
40 POL Pszczyna 01:26:04:00
767
BOGUCKA Kamila
603 POL Katowice 01:26:30:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU